Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

V partě máme kamaráda, který je gay. Přesto se mu bojím říct, že jsem také gay

10. 03. 2019 v 16:47Off-line Anonym
Ahoj,

předem se omlouvám, že se skrývám anonymně, doufám, že to nebude nikomu moc vadit. Chtěl bych se zeptat na vaše zkušenosti s coming outem.

Sám se skrývám už přes sedm let a prostě nemám odvahu s tím jít ven. A celkem mě to už tíží. Nemám ani odvahu to říct jinému kamarádovi, který je v naší partě, a je taky gay, a s negativními reakcemi se vůbec nesetkal...

Předem díky.
10. 03. 2019 v 17:15Off-line webboy13  (30/-/-)
Tak zrovna jemu bych to být tebou řekl. Zrovna on ti může pomoci nejvíce, protože se znáte a on si tím už prošel. Tady ti může radit kdokoliv cokoliv, ale nic o tobě nevíme, takže naše rady budou jen podle našich zkušeností.
11. 03. 2019 v 01:14On-line i8051  (53/184/97)
Samozrejme s tim vyjdi ven, nebo budes cekat do duchodu? No ale jak chces ... :-)
11. 03. 2019 v 07:29Off-line Cirpirex  (24/-/63)
Určitě on to o tobě už ví :D jen není hloupí a čeká až ty budeš připraven to říct více lidem
Souhlasím - 4   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
11. 03. 2019 v 18:15Off-line FelixGabriel  (102/170/58)
Cirpirex môžeš mať pravdu ale aj nemusíš. To sa nedá odhadnúť. Gay to môže vedieť o druhom gayovi aj bez akých koľvek náznakov. Kto nesúhlasí ten nevie a môže sa rovno aj posrať je mi to u p***le ale takto to skrátka je :-D
11. 03. 2019 v 22:38Off-line Anonym
Na 99% si sem jistý, že nic neví.
11. 03. 2019 v 22:57Off-line FelixGabriel  (102/170/58)
Nechcem ťa odradiť ale ja som to povedal kamarátovi, no vlastne až taky blizky kamarati sme neboli a celkom som to lutoval, ako ok niekedy je to fajn lebo povie mi pikošky zo svojho sukromneho života bez cenzúry ale inak nie je to ten typ čo by ma branil krvou/potom keby niečo ale to je jedno to je vedlajšie :-D Najviac mi vadilo keď pri jednom podniku začal riešiť moje intímne zaležitosti a další 2 kamaráti sa bližili za jeho chrbtom a ja som mu hovoril nech drži p**u a on si len myslel že som moc paranoidny no mal som chuť ho zmlatiť tak ma nasral skoro ma prezradil a to len pre svoju hluposť.

No ale ak ste dobrý kamaráti tak si nemyslím, že by si mu to nemohol povedať. Ovšem ak to nie je ten "kamarát" čo je síce "kamarát" ale poohovára aj toho najbližšieho kamaráta za chrbtom. Taký ľudia naozaj existujú. Ale o tom by si zrejme vedel keď ho máš v partii ;-)
12. 03. 2019 v 00:00Off-line vasek698  (25/-/-)
Tak je to kámoš. To se mu musíš hned cpát jen proto, že je gay?
12. 03. 2019 v 00:02Off-line shiroReloded  (30/178/85)
Hele, taky máme teď v práci jednoho takovýho, co po mě furt kouká a dělá se, jak je na holky. Jako pokud by mi to řekl, tak se ho zeptám, jestli to chce dál zveřejňovat, a přizpůsobil bych se jeho přání.
12. 03. 2019 v 02:23Off-line FelixGabriel  (102/170/58)
Vasek: on sa nikam necpe, on skrátka má potrebu niekomu povedať že je iný no a má tam kamoša ktorý je natom orientačne rovnako .. zdialať s pravým dobrým kamarátom temné tajomnstvo je pekná vec.
12. 03. 2019 v 13:37Off-line FelixGabriel  (102/170/58)
Prečo by mu to mal hovoriť? Nebuzerujem ťa, iba by som rád počul tvoj názor, že prečo toto odporúčaš. Poznám jedného bisexuála, tiež má v partii gaya a dobre vie prečo mu nič nehovorí :-))

Pretože to, že je niekto gay, to mu ešte nedáva povinnosť zverovať sa s tým svojim homosexuálne orientovaným kamarátom. Ovšem ak sú naozaj iba kamaráti.
13. 03. 2019 v 11:53Off-line vasek698  (25/-/-)
Temné tajomstvo? Sorry, že to tak nevnímám.
13. 03. 2019 v 15:21Off-line FelixGabriel  (102/170/58)
Nevnímaš? A ako vnímaš chlapca ktorý je gay a tají to v sebe ako ani neviem už k čomu to prirovnať..? :-D
13. 03. 2019 v 19:45Off-line FelixGabriel  (102/170/58)
Ono tu anonym nikde nepísal, že má o toho kamaráa záujem. On má celkom iný problém, chce dokovať od nás aspoň k čiastočnému "coming outu" fuj jak neznašam ten pojem :-D
14. 03. 2019 v 17:46Off-line Anonym
Felix to vystihl, nikde jsem nepsal, že mám o něho zájem.
14. 03. 2019 v 19:00Off-line xander  (29/184/75)
U mna to prebehlo celkom rychlo ani som neveel ako pred rokom som zistil ze som bisexual pretoze potom ako ma znova odkopla jedna baba som si uvedomil ze kamarad co ma podporoval a bol na mna mily bol mily az az a postupne som to rozkecal aj sam ale to asi preto lebo mam taku vadu ukecanosti co sa tyka mna najprv naj kamoske bisexualke aby ma prvy clovek pochopil potom druhej naj kamoske potom mame a potom tomu chalanovi co som lubil to je kapitola sama o sebe keby sa ti to niekedy stalo bacha na to nasledkov zo zlomeneho srdca sa zbavuje strasne dlho no a potom este par ludom s ktorymi uz netravim tolko casu najhorsie je to povedat chlapskym prislusnikom rodiny ti nie su vacsinou este natolko emocionalne vyvinuti aby nieco take pochopili , na tvojom mieste poviem to tomu kamosovi a porozpravam sa s nim ale ked je to nejaky ten ako to nazyvam ja švac typ a nemas sklon mu to hovo*** tak nehovor skus niekoho blizeho z rodiny trebars surodenca sestru najlepsie ozaj aj na tie som zabudol :D inak keby si si chcel pokecat mmoj nick sa tu hadam objavi napis mi :)
14. 03. 2019 v 19:07Off-line Es49902  (103/-/-)
Tak jestli je teplej a nějak se to ví (nebo nějak ho to netrápí) tak mu to zkus říct, zeptat se ho na pár věcí, třeba ti i pomůže. Co ty víš :) Ale hej, když tak napiš, poněvadž jsem zrovna v tý pozici, kdy jsem to vysledoval u dvou kluků od nás z party. (z jednoho jsem to dostal při kecání apod., ten druhej moc nemluví) Ale napiš, poradím ti jak to vzít a netrápit se s tim zbytečně :)
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload