Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Má mě ještě rád?

13. 03. 2019 v 23:42Off-line Anonym
S přítelem jsme pět měsíců, po dvou měsících jsem se k němu přestěhoval kvůli reakci mé rodiny na náš vztah. Před sestěhováním i první měsíc po něm bylo vše v pořádku, bylo vidět, jaké ke mně chová city a dával je najevo i fyzicky. Potom však najednou jeho chování ochladlo, nechce se mnou mluvit o tom, jak se cítí, když už jsme spolu doma, tak hledí do mobilu. Spíme spolu jednou za týden...
Vůbec nevím, jak zkusit vztah zase oživit. Kolikrát si přijdu spíš jako spolubydlící s výhodami a uklízečka/údržbář na částečný úvazek...
13. 03. 2019 v 23:52Off-line FelixGabriel  (102/170/58)
No budem úprimný nevyzerá to slubne. Povedz nám viac o vašom začiatku, ako ste sa spoznali a tak.
Souhlasím - 5   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
14. 03. 2019 v 08:26Off-line ellvin  (23/183/81)
Možná že si našel někoho lepšího, než jsi ty a ještě neví, jak pořádně ti to sdělit.
14. 03. 2019 v 12:18Off-line i8051  (53/184/97)
No jo no .. spolecny bydleni slusne overi vztah, znama to realita :-)
14. 03. 2019 v 12:48Off-line Mio6602  (103/-/-)
Přesně tak. Jak není za zadkem maminka, která pere, vaří, nakupuje a uklízí, tak se ukáže, kdo je do života a kdo je k ničemu (postel se nepočítá). A člověk nevidí partnera vždy jen upraveného a navoněného, může se i stát, že bude o něj pečovat, když přijde nějaká chřipajzna. Pak se pozná skutečný partner.

Takové lásky si z minulých let pamatuju taky - "Moc se na tebe těším, až přijedu. Cože? Máš teplotu a jsi nemocný? Tak já zůstanu doma, protože by s tebou nebyla žádná sranda. A taky máme o víkendu umývání schodů, tak musím pomáhat."
14. 03. 2019 v 14:34Off-line BussterX  (103/130/150)
14. 03. 2019 v 19:07Off-line xander  (29/184/75)
Mohol by som jebat , skus nejaku garzonku si najst za menej penazi aby si sa nemusel citit ze si zahnany do kúta a s tou rodinou si to skus nejak dat do poriaku nie zeby si sa tam vratil ale rodine musis dat druhu sancu bez nej je clovek hrozne osamely a nekonci to dobre a skoro by som zabudol najprv skus uprimny rozhovor s partnerom povedz mu ako sa cítis a ci nema nejaky problem niekedy je to uplna banalita ale toho druheho to trapi a vacsina chlapov je taka ze sa najprv robia ze nic ja nemam ziadne city ani problem ale realita je ina treba byt k sebe uprimni inak to nejde
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload