Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Proč je mezi nudisty tak málo mladých kluků?

14. 03. 2019 v 15:32Off-line Anonym
Nevíte čím to je, že nudapláže a naturistická centra jsou plné spíše starších ročníků? Nebo ti mladí nudisté chodí jinam? Kam?
Obecně si myslím, že dříve byli mladí kluci odvážnější. U řeky, jezera i mimo nudapláže byli v létě často k vidění dovádějící mladí nahatí kluci a nestyděli se před nikým ani před holkama. V USA(60-70 léta) byly známé YMCA hodiny plavání na středních školách, kde byla dokonce povinnost u kluků plavat nahatí a to i na závodech, kde byla přítomna široká veřejnost.(holky tuto povinnost neměly).
Škoda, že se to pak zrušilo. Vždyť na mladém krásném těle není co zahalovat, naopak je škoda a hřích jej ukrývat pod textil. Není ani čemu se smát. Vždyť příroda je krásná. Estéti ve starověkém Řecku toto věděli a proto cvičili zásadně nazí. Nikoho to nepohoršovalo, naopak.
14. 03. 2019 v 15:44Off-line Lukino_Luk  (35/180/75)
Protože starý ošklivý nahatý úchyly si nikdo na pláži ani kolemjdoucí prohlížet nebudou, naopak raději sklopí oči, aby neutrpěli újmu. Proto je takovému nahatému člověku jedno, že je nahatý, protože to pro něj vyjde skoro nastejno, jako kdyby měl plavky.

Naopak nad osmnáctiletým nahatým klukek by si každý starý ošklivý nahatý úchyl sdílící stejnou pláž honil svoje scvrklé p**o. Pro mladý ročník tedy asi nebude příjemný být na nudapláži nejspíše z tohoto důvodu. :-P
Souhlasím - 17   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
14. 03. 2019 v 15:46Off-line BussterX  (103/130/150)
Já osobně jsem měl na nudě dycky radši když se kolem mně válely tlustý ženský :D
14. 03. 2019 v 15:53Off-line BussterX  (103/130/150)
Protože jsem si tam chodil zarelaxovat, opalovačka a koupačka bez plavek je pro mě úžasný relax, nosil jsem si na nudu kila knížek a byl tam od rána do večera :D plavky sou studený než uschnou, mokrý a hnusný a omezujou, bez plavek seš svoboněj a cítíš slunko a vítr všude... kvůli tomu jsem nudu miloval... nejsu žádnej nadrženej "estét" kterej slintá po mladým mase jako kolega zakladatel a pro kterýho je nuda asi jen šance čumět na nahý kluky... (on sám je určitě mladý krásný kluk a pohled na něj je estetický zážitek... nebo ne?:D).. chodil jsem na prigl a na hády v brnisku kde jsem žil dřív ...tady na horách bohužel nuda není... :/
14. 03. 2019 v 15:56Off-line Anonym
Lukino Luk

no je to možné,ale to by bylo asi dost nápadné si myslím,honit na nudapláži plné lidí,to si nedovolí nikdo. Ale já to myslel i obecně, třeba někde u řeky, hups tam bez trenek, to už dneska nikdo nedělá,ačkoli dříve se na vesnici takhle běžně koupalo třeba i celé léto.
14. 03. 2019 v 16:01Off-line BussterX  (103/130/150)
Na kopci není koupačka ty vole :D
14. 03. 2019 v 16:03Off-line Tom3295  (28/180/-)
Pravděpodobně to bude studem před "ideálem", který všem před oči předhazuje Instagram a další sociální sítě...Do loňského roku pro mě bylo nepředstavitelné nad návštěvou nudapláže vůbec uvažovat. Až se pak jednou, zcela náhodou, v létě, naskytla příležitost, venku bylo asi 34 stupňů, měl jsem za sebou 6 hodin řízení v autě a tak jsem začal hledat koupaliště v okolí s tím, že si plavky někde koupím...Nakonec jsem narazil na jednu nudapláž (v tom vedru a při tom, jak jsem byl vyprahlý mi bylo jedno, že je nuda :D)..Sic jsem se připravoval, že zalezu někam do ústraní a jenom zaběhnu do vody a měl jsem docela "problém" že mě tam bude někdo "očumovat" a hodnotit, ale šel jsem do toho...A k mému překvapení nikdo nikoho neočumoval, všechno bylo naprosto super, voda fajn, sluníčko pálilo a každý si všímal jen sám sebe (nebo minimálně do té míry, že jsem si toho nevšiml nebo mě to nepohoršovalo)...A byť jsem příležitost navštívit nudapláž měl zatím pouze jednu (a velmi daleko od domova), tak ji hodnotím pozitivně a vlastně teď už nechápu, proč jsem předtím měl takový ostych, přitom je to tak osvobozující. Ale strach z neznámého dokáží dost...Takže prďte na to svoje strachy a užívejme si svobod, které nám svět nabízí :-)
Souhlasím - 4   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
14. 03. 2019 v 16:04Off-line Anonym
Bussterx

na koukání nevidím nic špatnýho :),od toho mají lidé oči. Nejsem zahalený pu***án v kutaně s kapucí a odříkavající otčenáš...ostatně ti mají dnes daleko větší problémy...(a navíc se zákonem).
Takže proč tabuizovat přirozenost? Lidé se rodí nazí a v létě, když je teplo, oděv nepotřebují.
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 5  Nahlásit
14. 03. 2019 v 16:05Off-line BussterX  (103/130/150)
Tome, ty a já bereme nudu přesně tak jak by to mělo bejt... jako relax, ne jako výkladní skříň s erotickýma objektama :D
14. 03. 2019 v 16:06Off-line BussterX  (103/130/150)
Anonyme, si d***l? :D
14. 03. 2019 v 16:09Off-line Tom3295  (28/180/-)
BussterX: Asi jsem v tomhle (očumování a sexuálnímu uspokojování na veřejných místech) moc "konzerva" nebo divnej nebo ne tak zoufalej, abych to musel vyhledávat :D Nicméně bylo to moc příjemné a přesně, jak píšeš výše, cítíš sluníčko a vítr všude, což byl pro mě rozhodně nevšední, ale moc příjemný zážitek :-)
14. 03. 2019 v 16:11Off-line Anonym
Tom 3295

dobře napsáno. Souhlasím.
14. 03. 2019 v 16:13Off-line BussterX  (103/130/150)
Anonym napsal:

"Nevíte čím to je, že nudapláže a naturistická centra jsou plné spíše starších ročníků? Nebo ti mladí nudisté chodí jinam? Kam? "

"Vždyť na mladém krásném těle není co zahalovat, naopak je škoda a hřích jej ukrývat pod textil."

"na koukání nevidím nic špatnýho :)"

"Takže proč tabuizovat přirozenost? Lidé se rodí nazí a v létě, když je teplo, oděv nepotřebují."

anonyme, nazí se rodí všichni, a taky všichni mají rádi teplo a všichni chodí rádi nazí (teda ti co chodí na nudu), ale tobě holt chybí ti jen MLADÍ nahatci... ty tam prostě chodíš očumovat mladý maso a vyloženě ti chybí že tam chodí málo mladých... co to má společnýho se sluníčkem ? :D
14. 03. 2019 v 16:15Off-line Anonym
Tom
je pravda, že dříve nebyl internet a další podobné vymoženosti,kde se lidé i ti mladí často srovnávají a "poměřují"...možná to pak podrývá jejich sebevědomí a ochotu jít třeba na nudu. Je to škoda.
14. 03. 2019 v 16:17Off-line BussterX  (103/130/150)
Tomas, počkej až budeš starej, jinak tam za tebou na nudě bude courat zástup anonymních estétů a čumět ti na p**o :D
14. 03. 2019 v 16:21Off-line BussterX  (103/130/150)
Za celou dobu tady anonym nenapsal ani jednou, jaký to je fajn pocit nemít na sobě mokrý plavky a cítit vánek volně po celým těle, ale zato tu furt adoruje nahá mladá těla... to mi stačí, víc nepotřebuju vědět :D
14. 03. 2019 v 16:22Off-line Anonym
Busstex

chodím očumovat a chybí mi mladý maso???

Zamyslel jsem se jen nad příčinami, proč převažují starší ročníky nad mladšími. Tak zní i úvodní otázka. Chodí snad jinam? Kam? Nebo nikam?
úvodní pasáž se věnuje i hostorickému srovnání,dříve a nyní...proč se to změnilo.??

Myslím, že Tom uděřil "hřebíček na hlavičku" s tím internetem.
14. 03. 2019 v 16:27Off-line Anonym
Bustexx

take it easy!
nač ta křeč? klid a nohy v teple...:)
14. 03. 2019 v 16:30Off-line Anonym
St63V

asi sem divnej...líbí se mi mladí a krásní...:):):)
14. 03. 2019 v 16:31Off-line Tom3295  (28/180/-)
Tomaskeller1: Dokud to nezkusíš, tak to neodsuzuj - není to heroin :D Když tam půjdeš s tím, že tam jdeš relaxovat a nepůjdeš zrovna na nějakou "vyhlášenou" pláž svou sexuální aktivitou, tak si myslím, že litovat nebo zklamaný nebudeš. Já si "uvědomil" a poznal to až loni a přijde mi to docela jako škoda, protože jsem mohl využít i předchozí léta...Je to nejen o relaxu, ale i o přijetí sebe sama a uvědomění se...Přestože už jsem se tak nějak naučil mít na sobě vše rád i se všemi chybami, ale sedět na písku, koukat na hladinu, ve které se odráží slunce a být u toho nahý mi dávalo úplně jiný pocit...Plno lidí dnes nevydrží sami se sebou (a proto lezou do nefunkčních vztahů), natož, aby vydrželi sami se sebou nazí...Takže svým způsobem se dá návštěva nudapláže pojmout i poměrně filozoficky :D Ale to už možná až moc kombinuji a možná jsem v tomhle ohledu natolik jedinečný, že nikdo jiný to takto vnímat nemusí. Nicméně, pokud ti můžu doporučit, nudapláž navštiv. Klidně s tím počkej do 18, až si budeš moct autem někam "dál od domova" zajet (aby byl trošku klidnější, že tě tam nikdo nebude znát) nebo jeď veřejnou dopravou. Nicméně pokud máš ve své hlavě problém se svým tělem nebo se stydíš, tak to vyzkoušej dvojnásob - pomůže ti to naučit se mít to svoje tělo rád :-) Být nahý mezi nahými ti to ulehčí - uvidíš, že nikdo nemá tělo ani z desetiny takové, jak nám je před oči cpou média a soc. sítě ;-)
14. 03. 2019 v 16:31Off-line BussterX  (103/130/150)
Anonyme, doporučuji malou úpravu - původní "Anonym (Nudista)" změnit na Anonym (Šmírák) :D
14. 03. 2019 v 16:31Off-line BussterX  (103/130/150)
Tomaskeller1: nikam nepudeš, doma sedět, na nudu máš čas až nebudeš zajímavej pro šmíráky :P
14. 03. 2019 v 16:35Off-line BussterX  (103/130/150)
No vida, takže anonym má tento profil:
Tatrman (22/-/-)
14. 03. 2019 v 16:40Off-line BussterX  (103/130/150)
Asi jeden z jeho mnoha profilů :D, je totálně prázdný.... no to tak bejvá že kdo rád čumí tak sám nerad ukazuje :D mimoto jeho slovní zásoba a větná skladba + frazeologie odpovídá spíše staršímu ročníku, vzdělání SŠ nebo VŠ, věk bude fake...
14. 03. 2019 v 16:40Off-line Anonym
Buss

že tě to baví, a pak kdo je tu šmírák ty slídile.
14. 03. 2019 v 16:41Off-line BussterX  (103/130/150)
Já su agent sí áj éj, su nebezpečnej a su zléj :P
14. 03. 2019 v 17:00Off-line Anonym
Buss

jo a je ti 98 let, ty anonyme!

doporučuji nejdřív zamést před vlastním prahem, než začneš plivat na ostatní.
Vše cos zk***izoval, děláš sám. Bonde.
14. 03. 2019 v 17:23Off-line BussterX  (103/130/150)
Každej tady ví že mi je 52 jařin, teď už to víš aji ty, ale tobě není 22 let ani omylem :D seš oslizlej šmírák co tady skuhrá že na nudu nechodí mladý maso ("asi sem divnej...líbí se mi mladí a krásní...:):):)")... napadlo tě, že tam nechodí kvůli takovejm jako seš ty? a jak vím, že seš Tatrman (22/-/-)? snadno... dal jsem ti v této debatě jako anonymovi mínusko, šel sem na profil tatrmana kterej mi vlezl do mýho profilu, zablokoval ho a zkusil jsem tady v debatě dát anonymovi znovu mínusko... a už to nešlo... voalá... :D notabene já mám v profilu foto, ty máš profil tatrman založen účelově, zcela prázdný a ještě s vylhaným věkem
14. 03. 2019 v 17:27Off-line BussterX  (103/130/150)
Tak co děcka, z koho ten fejk tatrman loudil fotky?:D
14. 03. 2019 v 17:51Off-line sigun  (24/188/83)
Já se s kamarády, myslím hetero kamarády, normálně nahej v řece nebo pískovně koupu, žádný stud nic. Ale když velký pískovny tak buď ráno, nebo večer, či jen za světla měsíce. Normální je to furt, ale kdo by stál o bandu čumilů..
14. 03. 2019 v 18:04Off-line Lukino_Luk  (35/180/75)
"Lukino Luk

no je to možné,ale to by bylo asi dost nápadné si myslím,honit na nudapláži plné lidí,to si nedovolí nikdo. Ale já to myslel i obecně, třeba někde u řeky, hups tam bez trenek, to už dneska nikdo nedělá,ačkoli dříve se na vesnici takhle běžně koupalo třeba i celé léto."

Tak to honění bylo nadsázka. Bylo to myšleno především tak, že by na něj ti dědoušci čuměli a ti drzejší měli i oplzlé řeči.

Dříve nebyly tak dostupné bazény a hlavně rybníky byly čistý. Dneska je tam bordel a kdejaká havěť.
14. 03. 2019 v 18:08Off-line igni  (36/192/130)
Mozna se za leta nasbiralo dost perverzaku, co ocumovali, jak tady anonym, tak se s tim prestalo :D Driv se to bralo jako prirozene, ale taky homosexualita byla ve spolecnosti neco nepripustneho, takze kluci mezi s sebou se nemeli ceho bat...
14. 03. 2019 v 19:44Off-line Tom3295  (28/180/-)
Facesitting: Jsem rád, že je nás více, kdo to takto vnímá :-)

Nicméně se i podle reakcí ukazuje (reagovali jste ve skrze jen starší ročníky, než jsem já), že v mé generaci a mezi mladšími buď panuje ten stud a s nudapláží nemají zkušenost (já sám tedy jen jednu :D) nebo je téma nudapláží ani nezajímá (což dost možná nebude pravda podle návštěv mého profilu :D) nebo to jen nechtějí komentovat, protože je pro ně nahota buď už moc nebo tohle téma prostě fakt není atraktivní a je to vnímáno jako přežitek...Asi je lepší chlastat v klubech :D
Nicméně jsem si alespoň u nějakého tématu konečně mohl vyplácat játra :D :D
14. 03. 2019 v 19:48Off-line Anonym
Buss

nemusíš tady všem popisovat,jakým způsobem slídíš, je to irelevantní a ani jsem se tě na to neptal. Podstatné je,žes to jako jediný tady udělal,že sis dal tu práci, a to vypovídá, že šmírákem jsi naopak ty.

Pokrytectví je to nejhorší, co na světě máme. Znám jednoho "borca",co na jiné ukazuje posměšně před heteráky a pokřikuje: hele to je teplouš... a víš co je na tom nejsmutnější? Načapali ho s frajerem na hajzlu. Holt život je plný takových pokryteckých šmíráků.
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 3  Nahlásit
14. 03. 2019 v 20:05Off-line BussterX  (103/130/150)
Drahý anonymní tatrmane, nemíchej japka s linuxem, teda s hruškama... jedna věc je udělat si anoymní fake profil s vylhaným věkem na buznaseznamce a šmírovat zajíce na nudapláži ("Vždyť na mladém krásném těle není co zahalovat, ") a druhá věc je mít tady profil s vlastní fotkou vlastního xichtu a demaskovat anonymní sralbotky :P
14. 03. 2019 v 20:09Off-line i8051  (53/184/97)
Na nudaplazi neni ani wifi, ani zrcadlo a ani vytah ... tak co by tam delali? :-)
14. 03. 2019 v 20:13Off-line BussterX  (103/130/150)
Zato sou tam 3 p***le postarších uslintaných čumilů který tam stojí ve frontě na výhled na nahatýho zajíce který tam omylem zabloudil a už tam fakt víc nepude... leda by to byl exhibicionista :D
14. 03. 2019 v 20:26Off-line Lukino_Luk  (35/180/75)
A nejsou exhibicionisti všichni, kteří chodí na nuda pláž? Jakou jinou motivaci tam jít by někdo měl, když ne exhibovat a nebo očumovat? :-P
14. 03. 2019 v 20:33Off-line BussterX  (103/130/150)
Pro ten free pocit, větřík ti čechrá chlupy na koulích, mravenec ti leze do p***le... je to prostě jinej level než mokrý plafffky... teda to byla moje motivace, anonym tatrman má evidentně motivaci odlišnou :D
14. 03. 2019 v 20:36Off-line Lukino_Luk  (35/180/75)
Dneska jsou dole všichni oholený, tak jim tam nemá kdo ani co čechrat.

Takže beru jen ten argument s mravencem v p***li, jakožto netradiční anální hrátky. :-P
14. 03. 2019 v 20:44Off-line BussterX  (103/130/150)
Chodil sem na nudu cca od 23 let (v brně na prigl a do lomu na hády) a poslední roky před čtyřicítkou sem chodil k vodě s kamoškou... ta měla bobra že to nechceš vidět... bylo schůdnější jít s ní na nudu kde jí ty chlupy volně vlály než čumět na to jak jí ty piční vlasy čumí z pod mokrých plavek... ale byla to dobrá kámoška 8)
14. 03. 2019 v 20:54Off-line i8051  (53/184/97)
Busi ... :-)))))))
14. 03. 2019 v 20:55Off-line Anonym
Lukino Luk +1 :)

Takže beru jen ten argument s mravencem v p***li, jakožto netradiční anální hrátky. :-P

jj perverzáci by tam neměli co dělat, měli by je z tama vyprovodit.:)
navíc zneužívají němou tvář,která se nemůže bránit.
14. 03. 2019 v 20:56Off-line i8051  (53/184/97)
"jj perverzáci by tam neměli co dělat, měli by je z tama vyprovodit.:)"
------------------
a co je exhibous na nudaplazi? obycejnej perverzak :-)
14. 03. 2019 v 21:02Off-line Anonym
Buss

fotku máš zahalenou v kapuci, vystupuješ pod nickem,takže o jaké anonymitě je řeč?
celý internet je anonymní. Tak si nehraj na machra, když k němu máš daleko.

Od začátku vedeš diskusi v osobní a útočné rovině. Já přišel pokecat,nikoliv napadat a urážet, jako to děláš ty. Po nikom jsem fotky nikdy nechtěl a nechci,nechci se ani seznamovat. Takže zase tvůj výplod přebujelé fantazie. Patrně projektuješ svoje vlastní tužby nebo činy. Můj styl to není.
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
14. 03. 2019 v 21:04Off-line BussterX  (103/130/150)
Říká anonym s vylhaným věkem a bez fotky :D
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
14. 03. 2019 v 21:57Off-line Anonym
Buss

ano, říká anonym anonymovi.

Opakuji, internet je anonymní, ať se ti to líbí nebo ne. Sklo snese vše. Fotku si tam můžeš hodit jakou chceš. Stejně tak údaje jsou povětšinou vylhané. Sám jsi toho důkazem(věk). I kdyby nebyly, nikdo je neověří, takže v podstatě jsou anonymové všichni. Nemá proto žádný smysl z toho dělat velblouda a pseudotéma.

Pokecat se dát i bez toho, aby tady člověk vystavoval svůj ksicht,pokud mu nejde o sezámení.
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
14. 03. 2019 v 22:04Off-line BussterX  (103/130/150)
Drahý tatrmane, jednak tady ty fotky aktualizuju několikrát do roka a druhak sou tu lidi kteří mně znaj... ty mezi ně patřit nebudeš, slizský plážový čumile :D
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
14. 03. 2019 v 22:17Off-line Anonym
Buss
sou tu lidi kteří mně znaj... ty mezi ně patřit nebudeš

a teď z toho nebudu spát, tos mě fakt ranil....
a ani bábovičku mi nepučíš? :(
14. 03. 2019 v 22:34Off-line Plysshak  (26/171/60)
By mě zajímalo, kolikpak je nudistovi let, když by rád viděl zajíčky nahé u vody. Nebude to nějaký z oněch "starších ročníků"? Hm....
14. 03. 2019 v 22:37Off-line Riku  (63/176/110)
Nuda není o očumování,ale jak píše Buřt o svobodě. Bohužel jsem ve věku a váze na pohled pro ostatní estéty nelibé. Tak před 40 léty jsem si taky říkal,co tady ten dědek tlustej dělá. Na plovce mám dvoje plavky,které střídám,protože nesnesu mokré . Není nad volnost na nuda. Nechápu dnešní módu dlouhých plavek bermudy. To musí být strašně nepříjemné. Mládež na nudy nechodí,protože se stydí a též by museli být furt na břichu. Když se před tebou vycapí pěkná ml. holka nebo kluk a ty ji mu vidíš až do žaludku. Ať žije nuda!
14. 03. 2019 v 22:45Off-line Anonym
Plyshak

By mě zajímalo, kolikpak je nudistovi let, když by rád viděl zajíčky nahé u vody. Nebude to nějaký z oněch "starších ročníků"? Hm....

Když vemu tvoji logiku(závěr),tak by to znamenalo,že kdyby chtěl(ten nudista) vidět naopak staré dědky, tak to bude mladý zajíček? :):):)
14. 03. 2019 v 22:49Off-line outta.control  (23/189/-)
Chápem, že žiješ asi ešte v 60. rokoch, ale uz je 21. storočie..nemozes si porovnavat co bolo pred 50 rokmi a teraz...Aj z toho dovodu nudaplaz navstevuju staršie ročniky, lebo sú na to zvyknutí a pride im to normálne, ale našej generacii nie a myslim, že nasa generacia si dosť stráži svoje súkromie a ešte k tomu z intímnej strany
14. 03. 2019 v 22:53Off-line BussterX  (103/130/150)
@ outta.control mladší generace svoje p**a vystavuje rači na netu že? :D:D
15. 03. 2019 v 06:19Off-line outta.control  (23/189/-)
Hej no, pravda..
15. 03. 2019 v 06:52Off-line SaliS  (33/-/-)
Nedělá mi problém do vody skočit nahý, dost často jsem tak učinil, když jsem si plavky zapoměl, nebo se neplánovalo koupání. Hold si někdo řekne že ho mám většího než si mysleli a někdo ze většího. Co se týče plavek já zase naopak nechápu jak někdo může nosit ty těsně plavky, já radši Bermudy.
Každopádně na nuda pláže nechodím a nikdy jsem nechodil, přesně z toho důvodu co tu popsal Buřt.
(Protože je dost velký rozdíl mezi tím, když se někdo koukne a očumováním)

"Co si ma má najst, verím že si ma najde, ale já ho hladať nebudem, mě sa nechce."
15. 03. 2019 v 10:13Off-line Anonym
St63V

hledáš mladý cukroušky...

o tom přece vlákno vůbec není,je o zamyšlení "proč tam ti mladí nechodí".
Jakpsal správně Salis je rozdíl kouknout se a civět. Já psal,že se rád kouknu na mladý kluky a že je škoda,že se stydí a nechodí na nudu.
To neznamená, že na někoho ustavičně civím, to nedělám. Na nudu se chodí kvůli opalování a koupačce bez plavek, ale to by bylo na jinou diskusi.

A propos , nejvíc civí heteráci s manželkama, když už jsme u toho očumování.:) To asi mnohé překvapí,ale je to tak.
15. 03. 2019 v 10:25Off-line Derox  (29/195/80)
Já bych i na nuda pláž chodil, kdyby na Zlínsku byla. Ale je pravda, že bych se rozmýšlel i podle toho, jaká věková kategorie tam chodí. Kdyby všichni, nemám problém. Kdyby jen "důchodci", tak bych se tam asi dobře necítil.
15. 03. 2019 v 11:09Off-line rosju  (53/170/78)
Když nemám plavky a je horko, vlezu tam i bez nich a je mi jedno, jestli jsou tam nějací mladí, nebo ne, jdu se okoupat, ne očumovat
15. 03. 2019 v 12:17Off-line JayA  (23/170/62)
Popravde o takejto pláži tuším že veľa mladých nevie, ja som to tiež netušil a preto niekedy idem hlavne sáun a podobne no :D
15. 03. 2019 v 17:01Off-line SaliS  (33/-/-)
Anonyme, myslim, že jste mě špatně pochopil.
Je rozdíl mezi očumovat a civět. Já též chodím očumovat výtvarné potřeby do papírnictví, ale necivím na ně desítky minut. A zase naopak mohu na cokoliv civět, aniž bych to předem očumoval, nebo měl v plánu očumovat.
Ale z toho jak to tu čtu všechno, já cítím, že patříte mezi ty čumili. Jo, možná se mýlím, ale v takovém případě se vyjadřuješ dosti nešťastně.

P.s. Aby opět nedošlo k nedorozumění, nejde o to, že se pozastavujete nad absencí mladých, ale o způsob jakým to prezentujete, ten dává jasně najevo, že hlavní důvod (ne jediný, ale hlavní), proč tam chodíte, je tam "pokukovat" po mladým "mase".
15. 03. 2019 v 17:38Off-line Anonym
Salis

tvoje vyjádření "já cítím", že.. je dosti nešťastné, nicneříkající..
pokud tvrdíš,že se vyjadřuju nešťastně,tak napiš kde. Já jsem se vyjádřil jasně, jen si myslím,že ses dostal do vlivu Busse a jeho projekcí,které sis spojil se mnou. Holt manipulace je sfiňa, na ni pozor.
15. 03. 2019 v 17:49Off-line JayA  (23/170/62)
Predsa len , každý sa pozrie tam kam chce, na to čo sa mu páči a čo má rád, je to ľudská vlastnosť , ale tak keď na to pozeráš vkuse tak už to je divné úchylne :D
15. 03. 2019 v 18:02Off-line Anonym
Radox

přesně,moje řeč. Už jsem měl pocit, že je to tu samá Matka Tereza(ovšem falešná) Přitom v reálu okukují všichni, homo, hetero,ženy...všichni
15. 03. 2019 v 18:34Off-line SaliS  (33/-/-)
Anonyme,
Text bohužel neobsahuje zvukovou složku, barvu hlasu intonaci a tak, která dotváří pocit z předané informace a tak cítím z textu to co cítím, což v mluvené řeči by tak nemuselo být (ale taky by to mohlo být ještě horší).... Nevím, co Vám na tom přijde nic neříkající vyjádření. Zvlášť když sám jste přesvědčen, že sennou někdo manipuluje, to jste taky z mého textu musel nějakým způsobem vycítit taky (bez ohledu na to, zda je to pravda nebo ne).

Nic méně, snažil jsem Vám trochu přiblížit, proč jste osočován z toho z čeho jste a Vaše obranné reakce tomu ještě napomáhájí (a věřte, že teď nemám namysli tu poslední vůči mě). Jak jsem řekl, můžu se mýlit. Ale to nemění nic na tom, jak na mě působíte a co cítím z vašich textů.
Většina z nich již Vám byly vypsány (byť ne mnou), nemá cenu je tedy opakovat.
15. 03. 2019 v 18:35Off-line i8051  (53/184/97)
Radoxi, tak po me nemrkej ... :-)
15. 03. 2019 v 18:39Off-line rosju  (53/170/78)
Radox, necum po mě zase :))
15. 03. 2019 v 19:02Off-line rosju  (53/170/78)
Radox, o tom nepochybuj :)
15. 03. 2019 v 19:08Off-line i8051  (53/184/97)
A nejsme snad? Chces snad dostat velky a dlouhy ------- ? :-)
15. 03. 2019 v 19:44Off-line Anonym
Salis

někoho lze manipulovat snadněji než jiného. Ty asi patříš k těm snáze manipulovatelným,proto tvoje reakce. Kdyby ses držel textu a ne toho,co ti tady nakukali později jiní, tak by ses manipulaci vyhnul. Ale je to spousta zbytečných slov o ničem. Tato diskuse nemá smysl.

Prostě na můj dotaz odpovědělo jen pár zdejších borců, za to jim díky. Neodbíhali jinam neslídili, nešmírovali a drželi se tématu.
15. 03. 2019 v 19:55Off-line BussterX  (103/130/150)
Říká anonym "nudista" kterej na profilu Tatrman s vylhaným věkem slídí všem debatujícím po jejich profilech :D
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
15. 03. 2019 v 19:58Off-line rosju  (53/170/78)
Nudista -šulista. :))
15. 03. 2019 v 21:30Off-line SaliS  (33/-/-)
Anonyme,
Však já Vám odpověděl taky, že kvůli lidem, jakým se jevíte vy.
Dokázal jste mi jen, že mám pravdu... Nebo že jste sněhová vločka (o čemž, ale silné pochybuji).

Tak či tak
Dobrú noc.
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload