Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Plavání nebo běh jako kardio

04. 04. 2019 v 08:16Off-line Anonym
Zdravím, co si myslíte že je lepší kardio. Běh nebo plavání. Mám v plánu se trochu vyrysovat. Chodím 2x týdně do gymu a chci se zbavit podkožního tuku. Nejsme tlustej. Vážím 60kg a měřím 163cm, takže v normě. Ale prostě nemám vyrysovane břicho, a to bych na léto chtěl. Mám v plánu tedy běh nebo plavání alespoň 1xtydneJaký kardio tedy doporučíte?
04. 04. 2019 v 11:49Off-line Fishbone  (28/176/54)
Rozhodně běh je lepší na kardio než plavání. Plavání doporučuju ze zkušenosti na rýsování svalů, výsledky jsou ověřeny vlastní zkušeností :)
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
04. 04. 2019 v 12:22Off-line Anonym
Fishbone, díky. No já spíš chci se jen vyrysovst, ztratit trochu podkožního tuku, nechci moc kila dolů, když vážím kolem 60kg. Chci jen trochu aby byly trochu vidět brisaky na léto. Takže ais to plavání v tomto případě je lepší
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
04. 04. 2019 v 13:56Off-line Anonym
Radox, momentálně 2x týdne chodím do gymu a 1x týdne plavat. V týdnu mám ještě jeden den volno, takže jsem uvažoval o běhu nebo navíc den plavání. Nemyslím, že bych se zrovna moc nehybal
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
04. 04. 2019 v 15:40Off-line FreudToldYou  (27/179/67)
Kašli na břicho pokud nemáš hezky udělanou hruď. Bez pořádnýho hrudníku budou břišáky akorát na škodu... A na kardio bude podle mého neznaleckého názoru lepší plavání.
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
04. 04. 2019 v 17:17Off-line tropikboy  (37/178/72)
Anonym - můžeš mi napsat?
04. 04. 2019 v 18:35Off-line igni  (36/192/130)
Lepsi je plavani v odpovednem tempu, protoze pri plavani pracuje vic svalu najednou, tudiz mas zatez rovnomerne roznesenou a krom toho je to zdrave na zada. Behani neni obecne nejlepsi, je to velka zatez na klouby nohou a ruzne casti tela pracuji ruzne (v podstate od pasu nahoru minimalne). Ale musis plavat proste jako u spravneho kardia, tedy najit si tepovku ktera je pro tebe idealni (uvadi se cca 70-75% maxima) a na te se drzet treba 45-60 minut. Coz je problem, pokud chodis na verejne bazeny, kde je plno lidi, protoze nemuzes drzet konstatni tempo.
Na vyrysovani bricha je nejlepsi dieta a cviky na bricho (vetsi svaly budou spis videt).
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload