Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Jak se projeví příjem testosteronu na těle?

21. 04. 2019 v 12:20Off-line Anonym
Ahoj, mám dotaz, nevíte někdo jak se projeví na těle a zdraví externí příjem dodatečného testosteronu? Zvýší se tím třeba růst vousů, penisu, svalů? Vím, že transky jej berou a změní se v muže(hlas, ochlupení). Nebo kluci s mikropenisem asi berou taky a naroste jim. Jak je to?
21. 04. 2019 v 12:39Off-line HonzaZPrahy  (26/188/80)
Jako někde jsem četl, že když toho bereš až moc, tak tvý tělo to začne kompenzovat a bude tvořit estrogen, takže ti narostou kozy :D Ale nejsem endokrinolog, takže to klidně může být hovadina.
21. 04. 2019 v 13:49Off-line FreudToldYou  (27/179/67)
Mutace hlasu, houstnutí ochlupení a jeho rozšíření na těle, změna muskulatury, má také vliv na chování a mysl člověka a celkově ovlivňuje proporce těla. Prostě opak estrogenu... vývojové pohlavní hormony... Když je bere dítě dřív mu začne puberta..
21. 04. 2019 v 16:02Off-line David.Taylor  (28/163/95)
Já ho beru na změnu pohlaví (injekce Sustanonu, který je na předpis) a začaly mi růst vousy, při rychlé chůzi mám někdy křeče v lýtkách a po stranách nohou. Také mutuju a ustálila se mi nálada. Pro mě je to fajn, ale nevím, jak u biologického muže. V letácích na testosteron píšou, že užívání může zvýšit PSA -prostatický antigen a z toho pak hrozí maligní hyperplazie prostaty - rakovina prostaty. Potom také anemii červených krvinek - chudokrevnost
21. 04. 2019 v 19:40Off-line Anonym
David.taylor díky za info a držím palce!
22. 04. 2019 v 13:14Off-line Invictus  (23/182/100)
Taky ti začnou padat vlasy, budeš agresivní a budeš stárnout rychleji (libovolný kulturista nechť příkladem).

Budeš mít více svalů, více ochlupení, ale už nevyrosteš, protože máš plně zarostlé růstové pláty. V opačném případě, tedy v případě puberty, si rozvrátíš hormonální soustavu.

Také se ti po dobu používání testosteronu sníží nebo úplně zastaví vlastní produkce. Což znamená, že po vysazení vnějšího zdroje se dostaví cosi jako vedlejší efekty. Ztratíš velké množství svalové hmoty, možná ti narostou kozy, ztloustneš. Holé místečko na hlavě zůstane ale i poté, strie taky.
Stojí ti to za to? Odpovědí je doufám ne, nechceš to, věř mi.
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload