Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Vaping

24. 04. 2019 v 15:04Off-line Anonym
Ahoj, napadlo mě, zda tu je nějaký vaper (kuřák e-cigaret)?

Sledujete zároveň nějakého Vape Youtubera z naší scény?

Mě osobně se dost dobře kouká na Martini Vapes, je i roztomilej, takovej méďa. Docela se divím, že ho neodebírá o dost více lidí.

https://www.youtube.com/…_YHYuFMxKaZQ
24. 04. 2019 v 15:24Off-line webboy13  (30/-/-)
Nechápu čemu se divíš? Co je tak zajímavého na nějakém týpkovi co vapuje na youtube? Ono je vlastně asi strašně cool vapovat... To se tím pádem divím, proč více lidí nevapuje. Z toho mi tady vlastně teď vzniká moje otázka. Lidi proč jste tak blbí a nevapujete a nepodporujete toho týpka na youtube? Asi budu muset taky začít, třeba pak budu taky cool a budu mít svou Vape partu.
24. 04. 2019 v 15:50Off-line FreudToldYou  (27/179/67)
To je dnešní mentalita noo.. lidé raději koukají jak někdo jiný hraje hru než aby si ji zahráli sami. :) Koukají na jiného troubu jak fouká páru a vypráví o všech vychytávkách té super věci aby jako lidí byli v obraze. To je High-tech tohle.. řeší každou malou blbost jako řeší čerstvý řidič nový auto, taky se potřebuje naučit všechny ty čísla a parametry aby pak mohl machrovat jaký je znalec.. asi každý potřebuje mít nějakého koníčka ale jako tohle? :D
25. 04. 2019 v 13:03Off-line Anonym
Webboy13, nejde o to, že vapuje před kamerou, ale spíše o to, že mi pomáhají jeho recenze s výběrem a také mi pomáhá určit některé pojmy, radí, má dobré články v radách na jeho stránkách, www.vapuji.cz
25. 04. 2019 v 13:04Off-line Anonym
Webboy13, já tím poznal mnoho fajn lidí třeba
25. 04. 2019 v 13:05Off-line Anonym
FreudToldYou - spíše jde o pomoc s výběrem a případně pomoc s nějakým tím termínem a co a jak, tak jsem to myslel.
25. 04. 2019 v 13:05Off-line Anonym
Přecijen nejde zkoušet vše, není to zas tak levné.
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload