Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Rozvod rodičů. Jak si zvyknout bydlet ve městě?

01. 05. 2019 v 20:35Off-line Anonym
Ahoj,
zajímalo by mě jestli jde změnit si příjmení konkrétně to mamčino. A jak by to zas vypadalo když by si někoho vzala někoho jiného a uzavřela manželství. Ta druhá je jen hypoteticky.

Jak byste mně klukovi kterému je 19let (celý život) žil na vesnici jak si má zvyknout žít ve městě.

Předem děkuji všem co odepsali a promiňte za anonymní poradnu snad to chápete.
01. 05. 2019 v 22:28Off-line FreudToldYou  (27/179/67)
Hodně štěstí s asimilací ;)
02. 05. 2019 v 00:24Off-line FelixGabriel  (102/170/58)
Ja žijem na striedačku tam aj tam a nemenil by som. Na dedine som vyrastal, mám tam kamošov a rodinu, poznám tam skoro každého aspoň vo svojom veku a v určitej odchýlke veku. Viem kto sú ľudia, čo sedia v krčme :-D No v meste som v čase keď riešim pracovné záležitosti teda mimo dovolenkového obdobia, ktorého mám dosť. No a tu mám všetko po ruke, úrady, banky, lekárov, obchody každého druhu.. Ani z dediny to nie je problém zbehnúť do mesta, ale to robím iba keď fakt musím a vďaka tomu že si viem veci naplánovať, tak nikam ísť až na výnimky nemusím :-)
02. 05. 2019 v 07:10Off-line Peta80  (43/187/-)
Město vs. vesnice - každý má svoje pro a proti a každému člověku vyhovuje něco jiného, takže co by ti vyhovovalo víc, je takový věštění z křišťálový koule, když tě vůbec neznáme...
02. 05. 2019 v 07:15Off-line Peta80  (43/187/-)
Jinak co se změny příjmení týče, stačilo do gúúglu fláknout "zmena prijmeni" - https://www.google.com/search?… - a hned první (nereklamní) link je na stránky Ministerstva vnitra ČR: https://www.mvcr.cz/…rijmeni.aspx
02. 05. 2019 v 10:18Off-line onlip  (61/180/84)
Anonym (Temné časy): Pokud rozumím, potřebuješ se vyrovnat s rozvodem rodičů. Nespěchej na sebe, ani se změnou příjmení. Teď vidíš všechno kontrastně, to není pro rozhodování ideální. Jméno i příjmení má symbolickou hodnotu, mj. je výzvou unést je. Jak kluci naznačují, změna by po administrativní stránce nebyla problém.

Nespěchej ani s hodnocením města. Každé velké sídlo má oblasti, které se povahou blíží venkovu, nebo skoro divočině. Minimálně zpočátku do nich můžeš uniknout, než objevíš kladné stránky, o nichž píše Randall. Jedinou chybou by bylo zatnout se proti prostředí, kde je ti dáno teď pobývat.
02. 05. 2019 v 13:17Off-line i8051  (53/184/97)
Tobe je cely zivot 19 let? To chci taky ... :-)
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload