Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Když je někdo čistě jen gay, mohl by mít něco s FTM člověkem?

03. 05. 2019 v 13:14Off-line Anonym
Chlapi, chtěl bych znát váš upřímný nazor :D Když je někdo čistě jen gay, myslíte, že by mohl mít něco s FTM člověkem? Pokud někdo neví, co je ftm, zde je odkaz, který si přečtěte před tím, než se mě na to budete hloupě vyptávat: https://cs.m.wikipedia.org/…anssexualita
03. 05. 2019 v 13:15Off-line FelixGabriel  (102/170/58)
Záleží od vkusu.
03. 05. 2019 v 13:23Off-line Anonym
FelixGabriel , jakože podle toho, jak se ten člověk obléká a jestli fakt vypadá jako kluk? :D
03. 05. 2019 v 13:33Off-line FelixGabriel  (102/170/58)
Nie anonym, o oblečenie nejde.
03. 05. 2019 v 13:38Off-line Anonym
Anub.Wolfox , to chápu, podle mě by nemohl žádný gay, jen mě to tak zajímalo, jestli je to vážně pravda :)
03. 05. 2019 v 13:39Off-line FelixGabriel  (102/170/58)
Ľudia sú rôzny, niektorým heterákom nevadí jebať MTF transky .. Takisto niektorým gayom priam vyhovuje FTM transka.
03. 05. 2019 v 13:41Off-line tatrman  (27/-/-)
Jsi biologicky žena, ale cítíš se jako muž? Tak ale proč se ptáš gayů? To je spíš otázka pro holky ne? Ani nevím, jestli existuje homosexuální transexuál. tzn. fyzicky holka co se cítí jako chlap, co chce chlapa?
Pokud můžu mluvit za sebe, tak problém jsou ty genitálie, které jaksi gayovi chybí k sexu, a proto hledá kluka. Ale netrvdím, že nexistují gayové, kterým stačí jiné praktiky, kde sex nehraje třeba vůbec žádnou roli, já takové ale osobně neznám.
03. 05. 2019 v 13:46Off-line FreudToldYou  (27/179/67)
Nepřijde nikomu trošku divné směřovat otázku pouze na "čisté gaye"? Nemyslíte že i ostatní lidé se dokážou vcítit do vašich pocitů? Jako že odpověď bisexuála není dost dobrá protože "já přece nemůžu vědět jak se čistý homosexuálové cítí, nedokážu si to ani představit!! Je to přece něco o tolik jiného, LEPŠÍHO než ubohé pocity obyčejného bisexuála" :D.....
Každopádně Felix má jako obvykle pravdu - je to o vkusu
03. 05. 2019 v 13:47Off-line Anonym
Tatrman , Tak mě je jedno, jestli budu mít holku nebo kluka, ale je rozhodně spousta FTM, kteří jsou gayové. :) Jinak chápu, že gayové rádi ptáčky, takže by to u většiny nešlo.
03. 05. 2019 v 13:55Off-line tatrman  (27/-/-)
Anonym, chtěl bych dát lepší odpověď, ale je to bohužel tak. Ta fixace na ptáčka u gayů(čistých) je dost silná. Možná bisexové by mohli být vhodnější(přeci jen hledají i kačenky), je jich tu plno a jejich názor na toto neznám.
03. 05. 2019 v 13:55Off-line Anonym
FreudToldYou, takhle jsem to nemyslel, jen že u bisexuálů je ta možnost, že jsou i na holky, takže by jim tak nevadilo, že ten kluk se kterým chodí má vlastně dole mušlu, nebo jak tomu chcete říkat :D Tak se omlouvám jestli to nějak ranilo tvé bisexuální city ;)
03. 05. 2019 v 13:59Off-line Anonym
Tatrman, chápu, v pohodě, mám stejný názor :)
03. 05. 2019 v 14:11Off-line tatrman  (27/-/-)
Ještě mě napadli asexuálové(krom těch bisexů), ale s těma bys měl asi problém, pokud sex k životu potřebuješ.
03. 05. 2019 v 14:28Off-line Anonym
Tatrman, jako kolikrát jsem si říkal, že by to tak bylo asi nejlepší, jenže ono je jich už tak málo, navíc když máš najít asexuála, se kterým si budeš rozumět, to už je skoro jako hledat hrnec zlata na konci duhy :D
03. 05. 2019 v 14:41Off-line tatrman  (27/-/-)
Když máš najít asexuála, se kterým si budeš rozumět, to už je skoro jako hledat hrnec zlata na konci duhy ..

Tak toto cítí i gayové, když hledají přítele na vztah.( a to jich je 7-20%):D
03. 05. 2019 v 14:46Off-line Anonym
Tatrman, tak jasně, ale musíš přeci jen uznat, že gayu je rozhodně víc, než asexuálu. U nás na škole je polovina třídy přihřátá, ale po asexualovi ani stopy :)
03. 05. 2019 v 14:49Off-line FelixGabriel  (102/170/58)
Tatrman, konečne rozumná štatistika z tvojich úst :-D Gayov/bi 7-20%, musím zapísať 3.5.2019 14:48 tatrman povedal štatistiku ktorá by mohla byť reálna :-D :-D Hoci 20% je trochu moc, ale povedzme že je to aplikovateľná štastika na možný počet gayov na nejakej akcii. Upravil by som to na 3-20% :-D

EDIT: ne , tých 7-20% mi prijde pravdepodobnejších :-D
03. 05. 2019 v 15:06Off-line tatrman  (27/-/-)
Na škole je polovina třídy přihřátá

kéž by! :D:D by bylo z čeho vybírat:D

ano jistě máš pravdu, asexuálů je opravdu málo, ale i tady v poradně se občas vyskytne takový dotaz od asexuála.
03. 05. 2019 v 15:10Off-line tatrman  (27/-/-)
Felix ještě tak kdybysme se mezi sebou poznali :D na té akci:D Když jsem byl na střední, tak jsem to o nikom nevěděl, přitom statisticky bych měl mít ve třídě na výběr tak z 5 kluků.:D
03. 05. 2019 v 16:10Off-line FelixGabriel  (102/170/58)
Musíš sa lepšie pozerať, ono netreba byť taký buzerant že hľadať v každom gaya, ono stačí sledovať dianie okolo seba a vedieť rozoznať bisexuála od heterosexuála, a homosexuála od bisexuála :-D Mne to celkom ide. Skús si to.

Tak napr. v poslednej triede som mal 2 gayov, možno aj 3 ale tým sa nebudem zaoberať. Proste som to hneď v prvý týždeň spozoroval, o jednom čisto intuične. Nebolo na ňom nič spoznať, mal dlhé vlasy to je pravda ale obliekal sa horšie ako ja :-D Ale cítil som to tak, že je gay. A tak som ho mal za gaya, bez pochybností proste som mal jasno. Ďalší sa zas moc obšmietal okolo báb, rýchlo som si všimol aj to, akým spôsobom.. hneď mi to docvaklo. Neprešli ani 2 týždne a začul som zopár súkromných koverzácii, kde sa mi obaja potvrdili. Ešte sa mi nestalo aby som bol presvedčený o niekom že je gay mylne. Čo sa týka rozlíšenia homo/bi.. proste to tam jasne cítim. Je to obrovský rozdiel, nedá sa zameniť ak to niekto cíti rovnako. Samozrejme ja neviem o každom gayovi čo prejde po ulici, ani sa tým nezaoberám. Ale spolužiakmi sa zaoberám, tak si proste všimnem. Neskúmam či je gay/bi.. To proste zaregistrujem rovnako ako detaily chovania.
03. 05. 2019 v 16:24Off-line tatrman  (27/-/-)
Tak to ti závidím, to bych chtěl umět.:)
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload