Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Jaká je pravděpodobnost, že narazíte na nemocného?

07. 05. 2019 v 00:41Off-line Anonym
Chtěl bych se zeptat, jaká je pravděpodobnost, že narazíte při hledání nějakého úletu na člověka, který vám zatajuje svůj zdravotní stav a nebo o něm úplně lže.
(Pozn. Už je to dlouho od posledního hurá... a chtěl bych to znovu zažít... Horší je, že to bylo s mým kamarádem, tudíž důvěra byla... teď, když už se moc nebavíme... to nejde... a mám obavu tady z nějakého úletu s cizím... žádný stud ani nic jiného... pouze strach z nemocí...)
Co mám dělat...?
07. 05. 2019 v 00:52Off-line AMDI  (52/179/105)
Radši žádný úlet s cizím,jenom s tím koho znáš,nebo si vykoleduješ průser
07. 05. 2019 v 07:48Off-line MxP  (22/185/80)
A co použít kondom debílku? :D aspoň když už tak tu šanci zmenšit
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
07. 05. 2019 v 08:10Off-line Lolitak69  (22/171/62)
Zaprvé použij kondom. A být tebou tak se úletu s cizím zdržím, protože mi přijde opravdu absurdní kvůli tomu riskovat své zdraví.
Souhlasím - 7   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
07. 05. 2019 v 08:34Off-line radomir  (40/183/75)
Přesně tak. Použij kondom. Ale i tak zbytečný risk pro trochu rozkoše. To si radši vydrandi Karla sám a máš to bez rizika:-D.
07. 05. 2019 v 09:52On-line igy  (38/173/81)
"Vždyť jsem zdravej, kondom nepotřebujem" je výherní lístek do tomboly. Protože to si dotyčný určitě řekl i s tou stovkou chlapů před tebou. A nemusí zatajovat ani lhát, prostě ho nemusí vědět. A třeba z nějakých důvodů radši ani nechce vědět.
A i pravidelně testovaní někdy dělají blbosti - zažil jsem, že hned po negativních testech šel někdo slavit do gay sauny. Když je ten Labyrint jen za roh od Domu světla... Nebo že mě takhle někdo přesvědčoval v sex klubu a ještě se oháněl papírem s výsledky testů jako důkazem, přestože ten večer ho už s pár dalšími znevalidnil.
07. 05. 2019 v 09:54Off-line L-P-D-L  (103/216/150)
Pravděpodobnost se vypočítá jako podíl počtu příznivých jevů a počet celkových jevů, v tomto případě tedy podíl počtu nakažených se sklony lhaní a počtu veškerých nakažených. Je třeba vzít v úvahu ještě pravděpodobnost toho, že se setkáš s nakaženým a nikoli se zdravým člověkem, tedy opět podíl počtu nakažených vůči počtu všech gayů. Tyto dvě pravděpodobnosti se vynásobí (pravděpodobnost nezávislých jevů) a výsledkem je pravděpodobnost, že při styku s jakýmkoli gayem narazíš na člověka, který je nakažený a zatajuje ti jeho zdravotní stav - považovat to jde i za pravděpodobnost onemocnění při pohlavním styku nebo za pravděpodobnost brzkého úmrtí.
07. 05. 2019 v 15:04Off-line Anonym
Děkuji všem, máte pravdu, nestojí to za to.
08. 05. 2019 v 09:46Off-line Invictus  (23/182/100)
No, přesně, ruka to zvládne taky a zbyde ti více času na ostatní věci.
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload