Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Dermatologie

19. 05. 2019 v 00:47Off-line Anonym
Mám celkem mastnou pleť s velkými póry. přemýšlel jsem, že bych zašel k dermatoložce a nechal si vyčistit pleť a moje otázka je vyplatí se to? koukal jsem se na ceny a nejsou zrovna malé pro studenta. ti co tam někdy chodí co jste si zvolily?
Celkem mi je jedno, že někteří na hygienu obličeje kašlete a pokud vám vadí normální zdravá pleť nechte si to pro sebe ;)
19. 05. 2019 v 11:03Off-line igni  (36/192/130)
Pokud mas mastnou plet, zajdi do lekarny a kup si mydlo, co nehydratuje. Jsou specialni mydla co vysousi, na mastnou plet idealni a pomaha i s akne :)
19. 05. 2019 v 11:28Off-line FreudToldYou  (27/179/67)
Podle mne se to Nevyplatí. Nechávat více než dva tisíce měsíčně za vyčištění pleti je docela zbytečné, nejlepší je dojít si tam a zjistit příčiny a možnosti jak to řešit, ale potom zůstat věrný domácí kůře. Docela rád bych i viděl do těch financí, potažmo kolik ta doktorka dostane do kapsy za to, že ti doporučí ten předražený výrobek který jim jejich farmaceutický distributory zrovna doporučí. Je podivné když nabízí lékař pouze jednu-dvě varianty a přitom jich může být na stole dvanáct.. nakonec je to tvoje věc, můžeš to vyčištění na dermatologii jednou vyzkoušet a sledovat jak to na tebe zabírá a potom se rozhodnout jestli je to vyvážené v poměru cena - dostupnost - účinek (jak dobře, a jak dlouho to účinkuje?)..
19. 05. 2019 v 15:05Off-line LordDeath  (29/160/55)
Podle mě se to nevyplatí Já mám mastnou pleť a používám mýdlo od firmy clinique a pak tomikunod firmy the ordinari a nemůžu si stěžovat
19. 05. 2019 v 19:40Off-line igy  (38/173/81)
Na pokožce s většími póry se prý mnohem méně dělají vrásky, říkal mi jeden dermatolog. ;-)
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload