Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Trapně u urologa

27. 05. 2019 v 20:04Off-line Anonym
Byl už někdo z vás u urologa? Jak probíhá vyšetření? Prohmatává i penis a varlata(či prostatu přes konečník), když tam člověk jde s erektilní dysfunkcí? Nebo předepíše rovnou tabletky? Je mi to trapné tam před sestrou roztahovat nohy na křesle, které vypadá jak na gynekologii. Jak se tomu vyhnout, jde to i jinak? Díky
27. 05. 2019 v 20:14Off-line pauxi  (49/178/79)
Zajdi k bábě kořenářce at ti dá odvar ze stavače polního
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
27. 05. 2019 v 20:31Off-line Sailing  (44/188/95)
Dědo anonyme, má zkušenost je tato. Dlouholetá bolest pravého varlete, objevila se po tahaní těžkých věcí v jedné firmě. Vždy to zesílilo při namáhavé činnosti. Poslední dobou to pak už byl permanentní, tedy ráno jsem vstal a bolest celý den. Na začátku jsem nevěděl co to může být, šel jsem na naši urologii, je tam paní doktorka, žádné křeslo ale normální bílá pohovka za paravánem. Doktorka si mě prohmátla a udělala sono, po této stránce bylo vše v pořádku. Při dalších kontrolách se přišlo na to, že mám tříselnou kýlu. To vše pak došlo do fáze celodenní bolesti. Pak jsem šel pod kudlu, a od té doby (druhý rok) mě nic nebolí.

Teď k tobě, určitě udělá základní prohlídku, sestra by u toho být neměla (má zkušenost) a pokud tam bude, mám pocit, že ty jako pacient můžeš požádat o nepřítomnost sestry. Prostata je součástí preventivní prohlídky tuším od 40 roku věku, což dělá obvoďák a měl bys mít s tím už zkušenost, pokud jsi starší.

Osobně nevím co by na tom bylo trapného, je to vztah lékař/ka - pacient. Ano, asi by mi vadilo když by tam byl chlap, jelikož jsem gay, tak mi samozřejmě vyhovuje ženská :)

P.S. pokud bys věděl, že se bude dělat sono, jakože asi jo, doporučuji být dole upraven. ono čistit ten gel z chlupatých koulí není asi nic příjemného :) Já upravený jsem, takže to pokaždé krásně utřu (chodím na sono jednou za rok).
27. 05. 2019 v 20:34Off-line i8051  (53/184/97)
Jen aby spis nebylo trapne tomu urologovi :-)
27. 05. 2019 v 20:55Off-line Sailing  (44/188/95)
Nechápu, proč furt někdo z toho dělá aféru... "ježišmarjá, on mi bude šahat na koule a nedej bože, aby viděl můj penis..." Je to doktor sakra! Jo, až si to p**o během vyšetření strčí do pusy, tak to zpozorněte, to se už děje něco divného :) Ale do té doby...
27. 05. 2019 v 20:58Off-line Anonym
Já jsem absolvoval rektoskopii u proktologa a stačilo mi to. Dělal to doktor ale asistovaly hned dvě sestry. Na čtyřech a vystrčit na všechny ***...u toho urologa to bude asi podobný. Doktor chlap mi nevadí, ten většinou není slepice a nepotřebuje sdělovat "aktuality" dál.
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
27. 05. 2019 v 21:02Off-line Sailing  (44/188/95)
Tak u té rektoskopie je to asi trochu jiné, tam se to bez sester neobejde. Urolog na sono varlat či jiné prohmatání pacienta, sestru opravdu nepotřebuje.
27. 05. 2019 v 21:06Off-line Sailing  (44/188/95)
Akri, tak záleží jak by vypadal, jestli bych tam byl pouze já sám s doktorem a co by mi dělal :)
27. 05. 2019 v 21:22Off-line pentagon  (20/-/-)
Klidne napis, jsem medik
27. 05. 2019 v 22:23Off-line gin  (63/184/120)
Mně bylo u urologa vždy velice trapně, protože jsem u něho měl vždy podezření, že si ten medicinský obor zvolil proto, že je homoděj. Našel jsem si mladou soukromou uroložku a jsem s ní nadmíru spokojen. Ten stres z možného homoděje je tímto pryč.
27. 05. 2019 v 22:29Off-line gin  (63/184/120)
Sailing, být zneužit chlípným doktorem by nemuselo být nepříjemné :))

.........................................................................................................

Pro tebe jako homoděje určitě ne ale já se z takového pomyšlení vždy dopředu osypal.
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
28. 05. 2019 v 08:08Off-line dannytheroo  (46/180/99)
Moje zkušenost při zkrácené uzdičce - bez sestry, příjemný doktor tak 45, napřed pokec - dotaz na nemoci a tak, pak sono varlat kvůli kdysi léčenému špatně sestouplému varleti - riziková skupina rakoviny, pak sál, tam už se sestrou, celé asi hodina. mazal jsem domů s radami co a jak až vypadnou stehy, dneska naprosto bez problémů. nechápu co všichni řeší. roztahujou nohy někde na hajzlu, ale když jde o zdraví, tak se žinýrujou...
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload