Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Hledat či nehledat

30. 05. 2019 v 22:19Off-line Shefik  (28/178/80)
Jsem ve vztahu už 3. rokem a z toho tak dva nemáme skoro žádnej sex. Já bych chtěl teda aspoň několikrát týdně, jenže přítel max jednou za měsíc či pár měsíců. Začíná mě to docela štvát, protože si neustále s někým píše, voní se, snaží se působit a vypadat, je mu 21, tedy prostě normální mladý kluk až na to že nechce sex. Jop, několikrát jsem se o tom bavili. Skoro pořád vím kde je a co dělá, takže nevěra asi neprobíhá. Přede mnou co mi vyprávěl měl snad 30 partnerů a měl s nima sex všude možně, se mnou bohužel. Chci se zeptat, má to někdo podobně? Spíš mě zajímá názor těch kteří také nepotřebují sex a jsou mladí. Občas mám holt chuť prostě podvést, protože mi to chybí, zároveň mi ještě ruka zatím stačí. Díky za rady.
30. 05. 2019 v 22:27Off-line Lolitak69  (22/171/62)
Ne každý mladý člověk musí mít sex za každou cenu. Nebo ho možná nepřitahuješ po té sexuální stránce. Pokud jak říkáš už měl kolem 30ti partnerů.. no, jestli to třeba nestíhal tak, že je měl šikovně současně a už v tom má praxi.
30. 05. 2019 v 22:28Off-line pauxi  (49/178/79)
Hele , jste oba mladí , nejlepší by asi bylo jít každý svou cestou a najít to své
30. 05. 2019 v 22:30Off-line FreudToldYou  (27/179/67)
Je strašně moc co se o tom dá napsat. Pro jednou haldu keců oželím: Řekni mu že je pro tebe sex ve vztahu velmi důležitý. né jako ultimátum ale ať to má svůj důraz. Co bude potom můžeš pořešit příště, a nebo ti bude už jeho reakce dostatečnou odpovědí
30. 05. 2019 v 22:39Off-line Peta80  (43/187/-)
Tohle je zas taková ta otázka, kterou za vás nikdo nevyřeší. S tebou nechce sex proč - protože ho nechce obecně nebo ho nechce s tebou? Pokud ho nechce jen s tebou, pak je otázka z jakého důvodu, a jestli se s tím dá něco dělat. Pokud ho nechce obecně, tak zase proč - jestli je tak obecně "nastavenej", nebo jestli má nějaký problémy, ať už v životě (práce/škola...) nebo zdravotní, prostě zase, jestli se s tím dá něco dělat nebo ne. Nakonec tyhle otázky povedou jen ke dvěma možnostem: dá se s tím něco dělat nebo ne. Pokud ano (s tím, že řešení je pro oba přijatelný), tak to pořešit, pokud ne, tak pak si budeš muset vybrat, co s tím - zůstat s ním (téměř) bez sexu a řešit si to rukou, zahejbat mu, rozejít se...
30. 05. 2019 v 23:00Off-line FelixGabriel  (102/170/58)
To mi pripomenulo jednu scénku z filmu sedliaci z beverly hills: "Ale nespávaš s ním, však nie?" "Miláčik, však vieš predsa, že s tým ku komu sa nasťahujem prestanem spávať" "No, to je pravda..".
31. 05. 2019 v 07:55Off-line Petr2148  (48/-/-)
Tak si najdi sex jinde
31. 05. 2019 v 14:04Off-line Teplejkluk  (23/178/67)
Tak ho prostě ohni a vojeb
31. 05. 2019 v 14:11Off-line i8051  (53/184/97)
Killere, kdyz pise, ze ve 21 letech mel 30 kluku, tak to trosku k***a bude :-)
31. 05. 2019 v 14:18Off-line i8051  (53/184/97)
Hele Shefiku, ja ti rozumim, pro me je taky sex neco, co potrebuju denne. Proto nam podobnejm vyhovujou protejsky, co chtej sex taky porad. Tak to proste je. Kdyz se po nejaky dobe sex rozbije a uplne prestane, tak malokdo to prejde s tim, ze si rekne, ze je to vlastne jedno. Je ti 23 a rikat si, ze jakoze ok, jsme spolu 3 roky, tak ja to prekousnu a nebudeme do smrti uz sexit, je nesmysl. To te bude cim dal vic zrat a cpat ti myslenky na neco jinyho.

Takze asi to ma reseni jen takovy, ze si s p***elem v klidu promluvis, oznamis mu, ze ti sex chybi a ze nejsi ten, kdo by bez nej vydrzel a zkusite najit duvod toho rozbiti nebo pripadny reseni, jak to napravit. Pokud o to protejsek nebude jevit zajem a zustane to na mrtvym bode, bylo by asi dobry to ustrihnout. Bude to tak pro vas pro oba lepsi, ty si najdes nekoho, koho sex bavi a nebudes muses doma o nej skemrat a tvuj p***el zase nekoho, kdo to po nem chtit nebude. Pro oba se teda situace a nervy uklidni a oba budete stastny. Kdyz jsi do nekoho zamilovanej jeste neznamena, ze musis bejt blbej :-)
31. 05. 2019 v 22:05Off-line radomir  (40/183/75)
30 kluků ve 21 letech:-D . No tvl... To jsem nedal ani ve 35 letech (a to nepočítám, když jsem si hrál jakože na bisexuála, a měl i několik holek).

Upřímně, spíš to vypadá, že jen seks nechce mít s tebou...

Jako taky nemám s mým přítelem pravidelně sex (pracuje v zahraničí, jsme spolu již 6 let a aby se to nepletlo, on je mladší taky o 6 let :-D ), ale pokaždé, když se vidíme, např. na víkend, tak to stihneme i několikrát, tedy z postele jen tak nevyjdeme...

Pak se zase pár týdnů nevidíme... Zde tedy distanční problém.

Ale u vás??? A ještě tak v malém věku? Sakra, v té době jsem měl víc sexu i s mojí holkou (jak jsem psal, jakože velkej bisex), nemluvě o tom, co bych dělal s klukem, kdybych se v dobách svého mládí nesituoval do něčeho, čím jsem vážně nikdy nebyl...

Promluvil bych si s ním, vy jste spíš kamarádi a sem tam (za kvartál) si užijete spolu i nějakou tu výhodu...
01. 06. 2019 v 07:10Off-line kloudik  (38/182/80)
Ste spolu 3 roky od jeho cca 18ti takže kdybych počítal že začal píchat v patnácti tak za 3 roky měl 30 typku jo? To máme zhruba 10 ročně tzn skoro každej měsíc novej kus a pak zniceho nic je z něho asexual? Ten ti bude nejvěrnější na světě :D doporučuju zvednout kotvy a prchat. Co nejdřív a co nejdál. Stejně to tak dopadne tak nepromrhej svoje mládí. Jednou bys mohl litovat
01. 06. 2019 v 11:47Off-line FelixGabriel  (102/170/58)
Neviem ako sa dá dokopy niekto s niekym, kto mu na prvom rande úprimne zdelí že za tie 3 roky mal ~30 chlapcov. To snáď ani nikto nemôže čakať, žeby ten vzťah vydržal dlhšie než 2 mesiace :-D
01. 06. 2019 v 13:49Off-line kloudik  (38/182/80)
Spíš dýl jak 2 minuty :D
01. 06. 2019 v 14:35Off-line FelixGabriel  (102/170/58)
Ale prosím ťa, čo stihnú za 2 minúty? :-D
01. 06. 2019 v 14:38Off-line kloudik  (38/182/80)
Jeden stihne říct že jebal už se všema jen s ním nebude a druhýmu to stačí ne? :D
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload