Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Přicházím o něj kvůli hudbě

04. 06. 2019 v 13:52Off-line Anonym
Poslední dobou mám pocit že přicházím o přítele kvůli hudbě. Hraje na klavír od čtyř let a studuje to v rakousku, teď mu je 21 a těch 17 let je fakt slyšet, jezdí různě po světě už a má koncerty a tak, různě ho zvou a jsem rád za to že má úspěchy ale mám pocit jako bych o něj přicházel. Dřív jsme spolu hodně chodili na procházky třeba a bavili se o normálních věcech ale poslední dobou jako by pořád myslel jen na hudbu, sám říká že mu víc a víc v hlavě pořád něco zní, když třeba sedíme a koukáme na film tak jsem si všiml že už skoro pořád klepe prstama do opěrky gauče nebo tak, když jedeme v autě tak dřív se se mnou bavil a tak a teď je jenom zahleděnej někam ven z okna a na nohy si hraje prstama a v hlavě mu nejspíš zní to co hraje těma prstama protože často ani nevnímá co mu říkám. Na koncertech mu to zní lépe a lépe a já mám pocit jako by hudebně dospíval a vyvíjel se hodně dopředu což samozřejmě je dobře ale je s tím spojený to že se mi vzdaluje. Já hudbě tolik nerozumím, mám trochu sluch asi ale neumím na nic hrát a tak. A z toho pořád veselého kluka s kouzelným sladkým úsměvem se za poslední asi dva roky stal spíš takový tajemný muž, pořád je veselý a má úžasný úsměv ale koukat mu do očí už není sladké ale spíš takové hrozně silné jako by mi viděl až do morku kostí, čas jenom s ním už není tolik zábava a romantika jako spíš pocit že vedle sebe mám někoho kdo se posunul na jinou úroveň mentální existence. Už tolik nemluví o věcech jako jídlo, příroda, kamarádi a tak, pořád přemýšlí o hudbě, čte víc a víc knihy o skladatelích a pianistech a prostě zdá se mi že se posouvá hrozně rychle někam kam já za ním nedokážu jít. Nevíte někdo co s tím dělat jak se tomu přizpůsobit nebo jak ho neztratit? díky :(
04. 06. 2019 v 13:59Off-line Lolitak69  (22/171/62)
Tak ho třeba popros, jestli by tě taky nenaučil hrát. I kdybys nebyl talentovaný, aspoň bude vědět, že máš o něj a jeho zájmy zájem. A jelikož jsem taky umělec (z malířského oboru), radím, aby ses rozhodně nepokoušel ho v jeho tvorbě jakkoliv omezovat jenom proto, aby ses měl ty sám dobře. Nech ho se rozvíjet a snaž se s ním být na stejné vlně.
Souhlasím - 7   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
04. 06. 2019 v 14:21Off-line ozvien  (73/-/-)
Z vlastní zkušenosti vím, že člověk který koncertuje solově může pracovat na skladbě i když jde po ulici. Žije ve svém světě který je daleko lepší než ten obvyklý svět. Málokomu se podaří hrát jako sólista a musí tomu obětovat své síly. Svět umění je svět ideální ve kterém žít je veliké obohacení našeho života. Hodiny cvičení, těžko ti něco poradit. Jediné ho respektovat, jeho životní úkol je velmi namáhavý.
04. 06. 2019 v 15:31Off-line Lolitak69  (22/171/62)
Adrianek: Uvědomuješ si, že významní umělci, kteří jsou známí stovky let, uměním museli žít? Vše ostatní bylo až druhé, aby se mohli naplno věnovat své tvorbě. A kvůli sobeckosti zničit génia? No k tomu opravdu nemám slov.
Souhlasím - 5   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
04. 06. 2019 v 15:40On-line i8051  (53/184/97)
No .. tak mu zlamej prsty a hned bude mit dost casu se s tebou bavit :-)
Souhlasím - 4   •  Nesouhlasím - 4  Nahlásit
04. 06. 2019 v 15:45Off-line okeyy  (26/176/70)
Umění je svět sám pro sebe. Jestli se baví nejčastěji o hudbě, tak na tom není jinak jak většina umělců u nás. A že po dvou letech vztahu se spolu nebavíte tolik jako dřív je navíc normální.
04. 06. 2019 v 15:52Off-line Lolitak69  (22/171/62)
Adrianek: Tak znova - zapálení umělci, kteří mají něco dokázat, tomu MUSÍ VĚNOVAT VŠECHEN ČAS. Pokud to takhle zde autorovi nevyhovuje a nedokáže s tím žít (ostatně jako většina lidí), ať se s ním rozejde. Umělci jsou většinou sami a pokud už nějakou svojí polovičku mají, tak tohle holt musí přijmout.
04. 06. 2019 v 16:06Off-line Lolitak69  (22/171/62)
Adrianek: Zkušeností? Jsi snad umělec?
04. 06. 2019 v 17:23Off-line kloudik  (38/182/80)
Adrianku bojím se, že cokoli vysvětlovat nemá smysl. O vztazích tady toho dycky nejvíc věděli děcka který ani neví, co to vztah vlastně je ale jejich názory na věc tady prosazují jako jediné správné. Holt si někdo nakreslil obrázek tak je z něho světový umělec jako ten klavírista a tudíž tomu i nejlíp rozumí. Pár podobných případů že svojeho okolí znám a proto souhlasím spíš s tebou. Dycky pomohlo jen rázně ultimátum ale jen když závislej měl o vztah opravdový zájem jinak to končí rozpadem. A v tomto případě se bojím že jinak to skončit ani nemože
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 3  Nahlásit
04. 06. 2019 v 17:41Off-line FreudToldYou  (27/179/67)
Nebudu se ani moc vyjadřovat. Srovnání feťáka s umělcem mne až moc rozčiluje. Souhlasím s Lolitakem a Ozvienem....
Hlavně že vy dva, Adrianku a Kloudiku, o těch vztazích víte strašně moc, a proto vám žádný nevychází. Jistě máte dokonalý vzorec toho jak má správný vztah vypadat, a ten se dá aplikovat jistě na úplně všechny lidi světa... Aaach jo
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
04. 06. 2019 v 17:44Off-line kloudik  (38/182/80)
Freude a jak víš že mi nic nevychází? Víš ho no kvůli čemu můj vztah skončil tak se rači fakt nevyjadřuj.
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 3  Nahlásit
04. 06. 2019 v 17:55Off-line FreudToldYou  (27/179/67)
Protože š***š s feťákama, a nebo si partnera nakazil nějakým hnusem co v tobě plave a on umřel, myslíš že mě to zajímá? Meleš sračky o umělcích, podporuješ tu d***lní kecy Adrianka který tvrdí že umělci jsou jako feťáci a gambleři.. takže to taky mohlo krachnout právě proto že jsi hovado co mele sračky. Na začátku týdne rasistický řeči, teď extra vztahové poradenství a dehonestace umělců. Jsi úplně skvělá partie, viď?
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 3  Nahlásit
04. 06. 2019 v 18:01Off-line igni  (36/192/130)
Tak tohle je postizeni, je to neco na urovni workoholismu, a i ten znicil nejeden vztah...
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 4  Nahlásit
04. 06. 2019 v 18:46Off-line Lolitak69  (22/171/62)
Připadá mi, že ti, co tady chtějí krotit duši umělce, si zaprvé nedokážou ani představit jaké to je a zadruhé toho v životě ani moc nedokázali. A to soudím z toho, že přirovnáváte zapáleného a cílevědomého člověka k feťákovi. Jen tak mimochodem, kolik že jste si vy už vydělali svými obrazy, když tu tak zpochybňujete mou tvorbu?
Souhlasím - 4   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
04. 06. 2019 v 20:47Off-line AMDI  (52/179/105)
Lolitak má pravdu.Když chce mladý umělec něco dosáhnout a zcela ho to pohltí,tak prostě nevnímá okolí.Měli byste si spolu promluvit a kdyby to trochu šlo,domluvit se na nějakým kompromisu.A o Lolitaka se vůbec neotírejte, protože na to jak je mladý,tak je velmi talentovaný.Někteří z nás mu nesaháme ani po kotníky.
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
04. 06. 2019 v 21:11Off-line kloudik  (38/182/80)
Freude, já nemám potřebu píchat s feťákama tihle typci se mi odjakživa jen si tady narozdil od tebe nehraju na něco co nejsu.
04. 06. 2019 v 21:13Off-line AMDI  (52/179/105)
Neboj,nečvrkol,ale nemám rád,když se někdo vyjadřuje o něčím,kterému nerozumí.
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
04. 06. 2019 v 21:18On-line i8051  (53/184/97)
Kloudik nema zapotrebi pichat nejaky fetaky, staci mu si dat hromadu jedenactek se mnou :-)
04. 06. 2019 v 21:19Off-line kloudik  (38/182/80)
Nemusím rozumět umění k tomu, abych věděl že když má partner něco radši než mě tak de vztah do kytek aale jestli mu to chce tolerovat tak mne je to šumák jen sem napsal svoje a je opravdu jedno jestli se jedná o klavír, obrázky nebo chlast.
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
04. 06. 2019 v 21:26Off-line kloudik  (38/182/80)
Iosmičko dík za podporu ale teď Budem oba za notáře :D
05. 06. 2019 v 14:44Off-line xander  (29/184/75)
Je fantastické to čo si napísal obnovil si moju vieru v ludstvo no a k tomu tvojmu problemu s pocitom že sa všetci niekam posuvaju a dospievaju bud ze maju vysoke skoly alebo prisli na niečo prevratne či v tvojom prípade ma tvoj partner hlavu plnu hudby som sa uz stretol , sam u seba. Je tazke naraz niekomu zelat uspech a p***om sa vysporiadat s pocitom že som narozdiel od niekoho koho uznavam pozadu ale odpoved je jednduchá ,teraz nadišiel čas aby si začal pracovat sám na sebe ci po duchovnej emocionalnej alebo fyzickej stránke aby si mal pocit že robis nieco preto aby si bol lepší než si o čo sa vlastne pokušame vsetci len nie kazdy mame na to naladu ci energiu a tak to trvá dlhšie ale každopádne mu musís stat po boku cesta umelca je osamelá lebo ako si povedal vnímaju svet inak a ver mi ze niekedy to nieje na škodu na svete je milion ludi co sa rozpravaju neustale o sporte prirode ci o jedle alebo o socialnych sietach ale niekto komu neustale hrá v hlave hudba a ma talent sa s nou podelit so svetom to je nezabudnutelna skusenost a ver mi ze jeden z dovodov prečo tvojmu chlapcovi znie hudba v hlave a citi neustale inspiraciu mozes byt ty
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload