Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Nažehlený obličej, vánočka na břichu a super výbava tam dole

10. 06. 2019 v 09:46Off-line marv01  (53/176/74)
St63V přesně tak, plný souhlas. Ono pravdou zůstává že život je škola.
10. 06. 2019 v 09:48Off-line marv01  (53/176/74)
Sentan , nemám potřebu se chlubit.
10. 06. 2019 v 09:53Off-line Alpert  (21/181/59)
O velikosti přirození se vedla debata nedávno, někdo to má jako prio***u někdo to neřeší. Mě se třeba vánočka nelíbí a obličej taky moc neřeším, důležité pro mě je jaký člověk naproti mě stojí. Měl bych otázku pokud to někdo dočetl až sem, existuje tady na fóru funkce která by hlídala když někdo okomentuje na poradne nějaké téma, že se mi objeví upozornění, jak třeba na Facebooku?
10. 06. 2019 v 10:03Off-line marv01  (53/176/74)
Alpert, upozornění se ti vždy objeví ke komentáři kde se vyjádřil ty. A je to dole na liště UDÁLOSTI
10. 06. 2019 v 10:24Off-line FreudToldYou  (27/179/67)
Nemusíš se ani vyjadřovat, abys dostal upozornění, myslím že stačí dát někomu souhlas/nesouhlas.
A na světě je málo lidí kteří by řešili vzhled více než charakter, většina samozřejmě chce někoho kdo má fajn osobnost a vzhled je druhořadý - přesto velmi důležitý.
10. 06. 2019 v 11:00Off-line tatrman  (27/-/-)
Vzhled je druhořadý

s tímhle bych nesouhlasil, je druhořadý v případě kamarádství, ale v partnerství, kde je i sex, hraje prio***ní roli. Vždyť na základě vzhledu se lidé zamilovávají,charakter poznávají až posléze a mnohdy se spálí, tak už to chodí.
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
10. 06. 2019 v 11:26Off-line FreudToldYou  (27/179/67)
Vzhled je druhořadý v tom smyslu že i kdyby jsi poznal úplně nádherného frajera, který by ti vzhledem naprosto vyhovoval, tak bys dál ruce pryč kdyby jsi zjistil že je to úplnej k***t :) můj první dojem je sice že vzhledu, ale je hlavně o tom co ten vzhled o člověku vypovídá než jestli je "hezký"... Takhle jsem poznal spoustu lidí o kterých ostatní říkali jak jsou moc pěkní ale přitom mně se nelíbili jen proto že jsem ze vzhledu vyčetl ten jejich narušený charakter (né že by můj narušený nebyl, ale alespoň se svýmy problémy umím pracovat)
10. 06. 2019 v 12:24Off-line tatrman  (27/-/-)
Freud já se musím nejdřív zakoukat, pak eventuelně seznámit. Pokud A chybí, tak z toho nic nebude. Ano i z frajera se může vyklubat hajzl, ale s tím nic nenadělám. V opačném případě,kdybych nechal vše na rozumu,tak by nebyl sex možný. Vztah z rozumu ne na základě fyzické přitažlivosti je jako sex bez výstřiku.:)

Zaujalo mě,jak ty poznáš ze vzhledu charakter,jak píšeš. Máš k tomu něco víc?
10. 06. 2019 v 12:35Off-line Lolitak69  (22/171/62)
Bez tebe bychom to nevěděli, ó velký mudrci. Ale teď vážně. Proč má tolik starších lidí potřebu neustále do světa posílat tak očividná “moudra”?
10. 06. 2019 v 12:45Off-line igy  (38/173/81)
Má zkušenost je, že potřebu toto hlásat mají obvykle ti, kteří nejsou moc hezcí ani moc milí a jsou sami, ale místo aby si přiznali, že by mohli být milejší a tím by si určitě někoho získali a udrželi, tak to radši svedou na to, že všem jde jen o krásu. A tou rezignací a naštváním se stanou ještě méně snesitelnými.
(Ale nic proti Marvovi, vypadá v pohodě, to je jen moje obecná zkušenost.)
10. 06. 2019 v 13:05Off-line kloudik  (38/182/80)
Není potřeba si nic nalhávat, ale vzhled je první co zaujme. ale lidem kteří disponují všemi "klady" ani moc nezávidím protože ten kdo je s něma kvůli dokonalé postavě a roztomilé tvářičce je dřív nebo pozdějc vymění za lepší model holt mladej není nikdo věčně. taky sem měl kdysi pekáč buchet ale pak sem si řekl, že v jednotě je síla tak sem ho vyměnil za jednu megabuchtu a v kombinaci s malým p***m (dle místních měřítek) to považuju spíš za přednost protože mám jistotu, že přítel je se mnou kvůli úplně jiným věcem. a vzhledem k pokročilýmu věku má i jistotu, že se mu na rozdíl od patnáctky vizážově nijak zvlášť nezměním teda krom šedivění vlasů :D
10. 06. 2019 v 14:51Off-line DomCub  (38/192/137)
No vy mate postrehy, to vam doslo teprv ted, ze 3/4 tyhle "komunity" zajima jak jejich pripadny partner vypada, jak ma velky pero a jak tucnej ma ucet v bance? Buzerantky totiz ziji v domeni, ze cokoliv jinyho, nez klon Pitta je pod jejich "uroven" a vzhledem k tomu, ze dost velky procento nikdy poradne nemakalo a nemini s tim zacit, poohlizeji se jednim vrzem i po nekom kdo o ne bude "pecovat" (jinymi slovy po nekomu, komu se budoumoct povesit na krk a on bude dost blbej na to, ze je bude zivit). Nikdy me neprestane sokovat, jak rychle vam to tady pali :D. Prumernymu chovanci tehle stranej je naprosto jedno jakej jsi, nezajima ho to.. Stejne jako ho nezajima jesti ses poctivej, ze mas i nejaky city.. Jediny co ho zajima je obal a obsah tvy penezenky.. Vitejte v realite gay komunity ;)
10. 06. 2019 v 19:04Off-line Lukrecius.01  (52/172/78)
Ono to musí být v rovnováze...a je to tak v pořádku. Vymaštěný krasavec vám není na nic, na druhou stran.i ten povahově super chlap vám musí padnout do oka, jinak to bude jenom kámoš. Je to o přitažlivosti a má to souvislost s rozmnožováním (i u gay´s) - jednoduše: přírodě je jedno, jestli má ten druhý doktorát z fyziky, potřebuje zajistit množení. Ani htr ženská nebude s chlapem, který se jí nelíbí vzhledem.
10. 06. 2019 v 19:05Off-line Lukrecius.01  (52/172/78)
Přesně v těch sympatiích je podle mě rozdíl mezi "mít rád" a "zamilovat se". Jen z povahy se nám hlava nezatočí...
10. 06. 2019 v 20:10Off-line idea  (39/170/-)
Mě stačí když je mi protějšek sympatický a máme si co říct. Neodsuzuji lidi podle vzhledu, ale pokud se mi někdo hnusí tak bych mu bohužel ani pusu nedal. Nebo dal, ale bylo by mi to nepříjemné.
11. 06. 2019 v 00:14Off-line i8051  (53/184/97)
Me vanocka nechutna, obzvlaste ji jeste zrat na brise? A zehlicku na xichte? To pali, ne? ... :-)
24. 06. 2020 v 22:59Off-line hrabuvka  (40/180/75)
Takový neexistují a pokud ano tak jen aby měli na fet.
25. 06. 2020 v 00:50Off-line iglw  (48/172/77)
A ještě velké duševno!!!!A je to PRINC!!!
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload