Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Uz niesom ten kto som bol

19. 06. 2019 v 12:51Off-line Anonym
Dobry den, som bisexual su to 2 roky co zijem zo zenou takze tie cele 2 roky som nic zo ziadnym chalanom nic nemal, ale tu ide o to ze moja priatelka ma v zivote vela problemov ktore za tie 2 roky co som s nou ma velmi psychicky nicia lebo ja mam taku povahu ze mam rad klud a pokoj a za tie 2 roky som sa tak zmenil ze sa zacinam bat sameho seba teraz ked ma niekto len trocha rozculi tak som schopny rozbit to co vidim pred sebou takze moja psychika je na tom zle, podotykam ze niesom ziaden nasilnik a nikdy v zivote som zenu neudrel ale moja psychika je na tom uz tak zle ze naposledy ked sme sa pohadali som do nej strcil a toto ja som nikdy nerobil a nikdy som sa takto nespraval vela ludi mi povie ked sa hadas s nou tak sa na ku vykasli... len ze to neni take lahke uz za tie 2 roky sme si na seba zvykli a mame sa radi ale tie jej problemy co ona ma mna uplne psychicky pochovaju a zmenia moju dobru povahu za nejakeho nasilnika a to nechcem takze sa zacinam bat sameho seba a preto som tu prisiel poprosit o pomoc a o vasu radu uz som mal aj myslienky ze svoje trapenia ukoncim asi viete ako... ale vzdy ma to preslo, nepotrebujem od vas sproste slova staci zapojit rozum a snazit sa pomoc a budem vam vdacny, je mi blbe ze prosim o radu v gay zoznamke len ze tu si dam anonymitu a poprosim slusnych ludi kazdopadne nepomoze mi rada od dakoho kto tu ma 17 rokov a v zivote este nic nezazil a honi si penis za pocitacom, mam nad 30 tak uvital by som radu od dakoho kto si niecim podobnym uz presiel
19. 06. 2019 v 12:57Off-line Peta80  (43/187/-)
V podstatě jsi v poměrně dlouhým příspěvku napsal "neshodnu se se ženou, dost mě to ničí psychicky". Pokud nechceš napsat víc, tak jsou jen 2 možnosti: vyřešit to nebo rozejít se...
19. 06. 2019 v 13:05Off-line BussterX  (103/130/150)
Rozchod... není zač
19. 06. 2019 v 13:16Off-line rosju  (53/170/78)
Urcite to lepsi uz nebude,je cas na zmenu
19. 06. 2019 v 17:46Off-line Lukrecius.01  (52/172/78)
Je rozdíl mezi tím, jestli ten stav způsobuje ona svými povah. vlastnostmi, nebo jestli je to skutečně výsledek nějakých těch problémů. Problémy jsou od toho, aby se vyřešily (i když to bývá někdy složité a vyčeprávající, ale k životu žel patří). Taky je otázkou, do jaké kategorie ty problémy patří - jestli k nim ona přichází bez vlastního zavinění, nebo je způsobuje.
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload