Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Znáte/zažíváte někdy Jamais vu na mezilidské úrovni?

04. 07. 2019 v 11:19Off-line FreudToldYou  (27/179/67)
Znáte/zažíváte někdy Jamais vu na mezilidské úrovni? Mě se to, stejně jako zbytek z trojice Vu, stalo už mnohokrát. S přáteli, rodinou, známými ale i s lidmi které jsem rád neměl. Vím už dlouho že je to choré, a že by se s tím mělo něco dělat, ale až dnes jsem se dostal do situace ve které už vím, že to musí skončit. Má hlavní otázka je, pokud jste se s tím tedy setkaly, jestli vám proti tomu něco pomohlo? popřípadě co to bylo? Psychiatr, prášky, vy samy nebo snad nějaký zásah z nebes? Je nějaké pitomé pravidlo, kterého se držet, aby člověk mohl přes takovouto vadu se svými bližními koexistovat?
04. 07. 2019 v 11:39Off-line FreudToldYou  (27/179/67)
Viktorbah, může být, ale pokud to je disociace, musí být i nějaké příčiny.. a vše musí probíhat hluboko v podvědomí, protože já si to neuvědomuji. Diagnóza Desociace by mi podkopla těch posledních pár dobrých myšlenek na kterých se snažím vybalancovat svůj život. Radši budu doufat ve vzpomínkovou desorientaci
04. 07. 2019 v 18:28Off-line Lukrecius.01  (52/172/78)
Fjorde, Fjorde, těžko radit v tomto... Nechci malovat čerta na zeď, ale na wiki mě ohledně toho zaujala jedna věta: "Z patologického hlediska jamais vu nejčastěji doprovází dobu po probuzení se z epileptického záchvatu". Ony totiž ty ep. záchvaty můžou být i drobné, sama sebou téměř nezaznamenatelné... Nesprávné místo na takový dotaz, lékař.
05. 07. 2019 v 09:51Off-line FreudToldYou  (27/179/67)
K lékaři už nechodím, těším se pod drn.
05. 07. 2019 v 12:33Off-line FreudToldYou  (27/179/67)
Sweetly, O nic sobečtější než požadovat vysvětlení pro něco co si můžeš jednoduše zadat do googlu. A má otázka směřuje jasné k lidem kteří VĚDÍ o čem mluvím, názor někoho kdo neví co to Jamais Vu je, je mi pěkně k ničemu, že ano? Proč bych ti vysvětloval něco k čemu mi nemáš co říct?
05. 07. 2019 v 16:12Off-line Lukrecius.01  (52/172/78)
K lékaři už nechodím, těším se pod drn.
- na todlenc se neumírá. A jak jsi psal někde o té rakvi, tak doporučuju na ní nešetřit a pořídit nějakou kvalitní, přeci jen takovou věc člověk kupuje na celý život :o)
07. 07. 2019 v 02:27Off-line Betonica  (39/191/93)
Freude! Prosimte snazne! Prestan oslovovat buzni publikum zenskym rodem!!! Rve mi to belmo! (samy, setkaly... toto jen pro zeny, nikoli pro buzny).

Jinak mam dost pocit, ze jsi nekde objevil novy pojem, a potreboval jsi se pochlubit. A jestli to takto je, pak sis mohl o neco lepe nastudovat celou vec tak, aby tvuj dotaz nepusobil prave tolik umele, jak pusobi.

Jinak ne, nestava se mi, ze bych nepoznal nekoho/neco, co jsem drive videl, slysel, zazil - co proslo moji psyche.
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload