Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Přátelé či nepřátelé

05. 07. 2019 v 07:05Off-line Anonym
Ahoj, nevím, kam se obrátit. Tady je nejlepší poradna. Je mi 24 let. V mládí, jako každý, jsem sháněl kamarády do života, bohužel, jsem se chytil špatné party lidí. Většina přátel jede na drogách a já s tím seknul ze dne na den už před 4 lety. Nicméně mě trápí to, že nemám žádné jiné kamarády, ani nevím kde je sehnat, když všichni kolem mě co znám berou drogy, pijí alkohol a kouří(cigarety hih). Když nepřijdu ''ven'', tak mě hned shání a píšou mi, volají mi nebo se dokonce staví ke mě. Chtěl bych se od nich odpoutat, ale nevím jak na to. Momentálně jsem v začarovaném kruhu a jen jim říct, ať mě neshání nepomohlo. Nejdřív jsem vymýšlel různé věci, abych s nimi nemusel jít pít, že jsem pryč apod., ale už mi došly nápady. Dělat, že nejsem doma, to poznají. Kromě odstěhování vás něco napadá jak z toho ven?
05. 07. 2019 v 07:09Off-line Lolitak69  (22/171/62)
Co je prostě ignorovat? Já se tak zbavil všech nechtěných “přátel”, když jim nestačilo naznačit, že se s nimi necítím dobře.
05. 07. 2019 v 07:15Off-line Anonym
I když bydlím v malém městě, tak to zkusím, ale co dál, kromě nich nemám žádné známé. Mám sedět sám doma? Když vyjdu ven, zaručeně někoho z nich potkám a každého ignorovat, nevím jestli to zvládnu
05. 07. 2019 v 07:39Off-line kloudik  (38/182/80)
To, že někdo kouří je pro tebe důvod dělat že ho neznáš? Co znamená, že pijou alkohol? Zajít si na pár kousků není nic špatnýho a ty si mozes dát kafe nebo birela. Mám obavu, že odstěhování nic nevyřeší protože chyba není jen na straně tvých známých.
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
05. 07. 2019 v 09:12Off-line Vlado2  (61/180/80)
Anonyme, docela chápu, že na malém městečku příliš mnoho míst, kde se lze scházet, není. Rozumím i tomu, že nějaké příliš „podnětné“ prostředí, kde by ses zabavil, v okolí na výběr také nemáš. Jenže to není problém pouze lokality, ale lidí - i v Praze (v téměř každé hospodě) najdeš podobné party, které tam doslova z nudy prodřepí, prochlastají, pročumí a protlachají veškerý volný čas.
Předpokládám, že tvoji „přátelé“ se převážně rekrutují z řad bývalých spolužáků (vrstevníků). Ale ve čtyřiadvaceti se už na věk při většině činností ohlížet nemusíš.
Pokud si ty sám nenajdeš nějakou zábavu (koníčka), aby ses pro začátek alespoň občas dostal i do jiné společnosti, není ti pomoci. Ten nešťastný stereotyp (práce → hospoda → postel) můžeš přerušit jen změnou organizace svého volna tak, že následné konstatování „nemám čas“ přestane být jen výmluvou.
05. 07. 2019 v 15:27Off-line i8051  (53/184/97)
Jak pise Vlado, staci zmenit (práce → hospoda → postel) na (práce → sex → postel) :-) a s tim, se kterym sexis pak provadej i dalsi veci. Za chvili si na vypatlany zhulence ani nevzpomenes :-)
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
05. 07. 2019 v 18:36Off-line kloudik  (38/182/80)
Eště by mě zajímala jedna věc. já sem si hledal kamarády v podstatě od doby co sem začal chodit a v tu dobu nikdo nekouřil, nechlastal ani nefetoval. někteří sice začali a není jich málo, ale drtivá většina žije normálním životem tak mi řekni, cos vlastně dělal v dětství nebo u vás máte divnej vzduch že tam všeci fetujou?
06. 07. 2019 v 11:50Off-line i8051  (53/184/97)
Kloudiku, kdyz v 15ti zjistil, ze existuje i okolni realnej svet, uz bylo pozde :-)
07. 07. 2019 v 02:22Off-line Betonica  (39/191/93)
Ajajaj. To je labuti pisen, ktera ma ovsem velmi slaby napev.

Jestli se chces zbavit jistych "pratel", tak jednoduse zmen telefonni cislo, smaz si FB a dalsi profily, blokni jejich maily a tak dale. Postav mezi sebe a je zed. Na pripadne pokusy o kontakt nereaguj. Nijak.

No a k tem novym pratelum. Pobavilo me slovo "shanet" kamarady. To je, jak kdybys chtel jit do supermarketu a par novych kamosu tam nakoupit v akci, idealne family pack. No jo, jenze tak to neni. Nejdriv bude potreba, aby sis sam ujasnil, kdo jsi a co chces. Nove bez vlivu puvodnich kamaradu. Nespechej na sebe, protoze kdyz to budes hnat na silu, skoncis tam, kde jsi ted, jen s jinyma lidma. Doprej si cas poznat sam sebe. Pak budes jasne vedet, jestli chces radeji lidi z okruhu rybaru, filmovych nadsencu nebo radeji klub sachistu ci turistickou partu.
07. 07. 2019 v 07:53Off-line Pastelka1  (25/-/-)
K životu nikoho nepotřebuješ...
Pokud shanis lásku kup si psa...
Pokud se chceš tulit... Kup si tulitko..
A ohledně kamarádů... To nechodíš do práce? Nemáš kolegy atd?
Panebože... O_o

https://www.4home.cz/…-manzel,-45/?…
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload