Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Je se hřích?

08. 07. 2019 v 11:29Off-line Anonym
Je sex špinavý? Myšlenka na sex jako taková? Je to hřích, když si někoho představuju nahého v různých pozicích a subdominanci? Bez toho se nevzruším, tak to prostě je, mám se teda vzdát sexu? Ve filmech je pořád jen vidět jak je někdo romanticky políben a už si lehá na postel. Klasické klišé. Mají to tak ale běžní lidé taky? Vzruší je polibek a už se š**á? Mně teda vzruší jen hříšnější myšlenky. Je to normální?
08. 07. 2019 v 11:44Off-line FreudToldYou  (27/179/67)
No tak jsi trošku vášnivější nooo. Dnes už je to, zdá se, docela běžné. A ono to ani dříve jiné nebylo.. dokud tím nikoho neobtěžuješ, je to tvoje věc, i kdyby to bylo opravdu zvrhlé. Příroda tě bere.. satanáš ti fandí.. A Ježiš tě přijímá takového jaký jsi..
08. 07. 2019 v 11:50Off-line Petrun  (24/176/70)
Každého vzrušuje holt něco jiného. Mě někdy vzruší jen dotek, nebo objetí.
08. 07. 2019 v 16:02Off-line FelixGabriel  (102/170/58)
Áno to čo je vo filme je pravda a tak to má každý, ty si iný.. čudný.. mal by si pozerať viac filmov a robiť všetko podľa nich, uč sa z filmov a začni žiť život ako z filmu.. ako to robí každý.. ak si videl vo filme niečo čo nedokážeš, je to zlé.. ak si videl vo filme veľmi veľa vecí ktoré nedokážeš, tak to mi je ťa úprimne lúto - si nula.
08. 07. 2019 v 16:09Off-line FelixGabriel  (102/170/58)
Namiesto telepatie máme NFC :-D :-D A to sa tiež máš dôvod červenať keď okolo teba prejdem a terminál mi zapípa, že ti nemám z účtu čo strhnúť :-D
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload