Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Vzťah po 2 rokoch

08. 07. 2019 v 23:16Off-line Anonym
Ahojte, zaujímal by ma váš názor, s priateľom sme sa rozišli po 2 rokoch, dôvodom neboli hádky, nevera, či to že sme si nesadli, ale to, že on mal zrazu veľa povinnosti čo sa týka štúdia/školy, a nezvládal tým pádom viaceré veci naraz, je pravda že som sa snažil uputat pozornosť aj na seba, no zmenilo sa aj jeho správanie a podobne, až postupne stratil nejako o mňa záujem aj napriek tomu, že som mu bol aj oporou, povzbudzoval som ho. Nakoniec sme ostali kamaráti, a že sa uvidí čo bude s nami ako tvrdil on. Trávime spolu čas, chodime na výlety, ak sme spolu ma chuť sa ku mne iba túliť a objímať, čomu nechápem, kedže kamarátstvo si predstavujem /vnímam inak, no a celkovo teda nechápem ako to mam vnimat, kedže aj jeho spôsob komunikacie sa voči mne trocha zmenil k horšiemu, piše si aj s chlanmi o ktorých nechce on hovoriť ale odo mňa to vyzvedá. Je to tak v skratke asi. Myslite, že ma to ešte budúcnosť, čo sa tyká obnovenia vzťahu? Ja by som ho mal aj rad, no nachádzam sa myslienkami tak v strede medzi tým či radšej to úplne nechať alebo veriť že to bude zase ako predtým.
08. 07. 2019 v 23:36Off-line FelixGabriel  (102/170/58)
Myslím si že sa mu stále páčiš, máte za sebou peknú minulosť a si osoba ku ktorej sa môže p***úliť aj inak ako k bežnému kamarátovi. Váž si toho, no nemyslím si žeby si si mal robiť veľké nádeje.
09. 07. 2019 v 00:38Off-line rati  (31/183/85)
Karty na stůl, buď všechno nebo nic. Takhle bude jeden z vás čím dál tím víc smutnější
09. 07. 2019 v 01:45Off-line Halaburda  (32/185/55)
Nebo kamose s výhodami
09. 07. 2019 v 05:09Off-line Pastelka1  (25/-/-)
Hmm... Složité... Bude to... Asi jak říká Rati,...

A s tím tulením no... Taky bych se klidně přítulila ke své bývalé holce, je to človíček se kterým jsem dost zažila a věřím ji, ALE UZ JI ZPET NIKDY NECHCI...
11. 07. 2019 v 11:04Off-line Betonica  (39/191/93)
Vis, je potreba pochopit, ze nic nebude jako predtim. Neni to mozne. Co bylo, bylo. Bylo to dilem okamziku, neopakovatelne. Zni to jako klise, ale je to tak.

Ja bych namisto snahy vratit cas hledat cesty, jak zacit psat dalsi kapitolu. Klidne s timtez partnerem, pokud bude vzajemna vule, jiste se najde i cesta. Rozhodne bych ale nechtel, abychom se vraceli tam, kde uz jsme byli. To bychom totiz museli zakonite zas dojit na konec, protoze tataz cesta znamena tentyz cil.

K tomu, ze jste se odcizili... Duvody nejsou dulezite, dulezity je vysledek. Pokud spolu budete chtit, najdete si cas. Pokud ne, tak ne. Ono je to opravdu takto jednoduchy, staci si to jen pripustit a podle toho jednat.
11. 07. 2019 v 14:54Off-line weds  (42/-/-)
Co bylo, bylo a u me to bylo hovno :D :D
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload