Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Místo teena taťka s pupkem

12. 07. 2019 v 08:55Off-line Anonym
Už se vám někdy stalo, že na schůzku domluvenou přes buznaseznamku vám přišel místo teenagera, se kterým jste si psali, taťka nebo děda s pupkem? Co jste pak dělali?
12. 07. 2019 v 08:58Off-line AntisocialObecny  (103/-/-)
Využít nejlepšího momentu a zdrhnout..
Vůbec to podle mě nemá cenu.
12. 07. 2019 v 09:32Off-line webboy13  (30/-/-)
Když si ho před schůzkou neumíš ověřit, tak je to tvůj problém :D
12. 07. 2019 v 10:17Off-line FelixGabriel  (102/170/58)
Základom je nestretávať sa s prísne utajovanými buznami (vrátane bisexuálov) ktorý vám nechcú dať facebook. Kto vám dá facebook, to myslí ako tak vážne a nebude robiť tajnosti a odstupy. Ovšem pokiaľ nejde o stretko za účelom sexu.
Souhlasím - 5   •  Nesouhlasím - 3  Nahlásit
12. 07. 2019 v 10:29Off-line Anonym
Adrianek, jak tě čtu, tak podvádění je docela časté, když jsi narazil na tolik případů. Ale zajímá mne tvoje reakce na ně, když ti tam přijdou, řekl jsi jim to napřímo(jsi tlustej,starej a podvádíš), nebo jsi po pivě/kávě řekl jen:" Zavoláme si"a odešel....
12. 07. 2019 v 10:36Off-line FelixGabriel  (102/170/58)
Nechápem ako môže niekto poslať falošné fotky/údaje keď sa s niekym ide stretnúť. Čo čaká ten magor, že si ten chlapec povie "uff on bol tak skvelý cez chat, skúsim mu dať šancu" alebo čo?
12. 07. 2019 v 10:54Off-line Vlado2  (61/180/80)
Já nevím čemu se divíte. Vždyť se všichni v té virtuální realitě internetu pohybujete už nějakou dobu!
Pochopte už konečně, že jakákoli "seznamka" je jen obdobou nepříliš seriozního internetového e-shopu, kde reálné zboží občas původnímu popisu příliš neodpovídá. Tady máš alespoň tu výhodu, že po tobě nikdo nechce platbu předem a při předávání máš možnost bez jakékoli finanční sankce hned říct TAK TOHLE NECHCI!
12. 07. 2019 v 10:55Off-line webboy13  (30/-/-)
Jako nevím no Adrianku, ale pokud ten člověk má tady foto, nebo pošle do zpráv foto, tak určitě ho má jak vytvořit znovu a nebude pro něj před schůzkou poslat foto celé postavy (oblečené pro ty nechápavé) s lístečkem, kde bude napsaný třeba tvůj nick.... Nechce poslat, tak má smůlu a na schůzku nejdu...
12. 07. 2019 v 11:08Off-line Anonym
Vlado, ale pokud se nesetkáváš doma, tak tě to stojí čas i peníze.
12. 07. 2019 v 12:03Off-line Peta80  (43/187/-)
Upřímně taky nechápu, co si od toho takovýhle lidi slibujou. Mě by ani nenapadlo se takhle pitomě přetvařovat, nejdřív někomu psát, jaká jsem sličná náctka, a pak přijít na schůzku... no jako já. :D Bych se cítil děsně trapně.
12. 07. 2019 v 12:05Off-line ellvin  (23/183/81)
Asi měsíc jsem si psal s docela pěkným klukem, no a když došlo na schůzku, tak místo toho teena tam přišel 26ti letej, vyžilej týpek. Asi nějaký alkáč z místní nálevny. Nezdrhl jsem hned, jen jsem se zeptal, kdo je a co se stalo tomu údajnýmu Lukášovi. On mi to popsal, že ho chytli při krádeži a že putuje do ústavu. A řekl mi, že si ho vezme do své péče s podmínkou, že se s ním vyspím. Jako né s Lukášem, aby nedošlo k omylu. Já samozřejmě na to nepřistoupil, tak začalo asi půl roční vydírání. Prý, že pracuje u městské policie a že jestli mu nedám, tak si přes kamarády policajty zjistí, kde bydlím a vše řekne mým rodičům. Když to jaksi nezabralo, tak ze sebe udělal státňáka, no s když i tohle mě nechalo klidným, tak řekl, že pracuje u zásahovky. Jako já z něj měl srandu, protože za měsíc se ze sekuriťáka z Penny vyšplhat na týpka od zásahovky, to byla jako síla. Jenže já mu nevěřil a on ze sebe dělal blbce dál, až mi ho chvilkami bylo líto. Lákal mě i k sobě do bytu, když jsem se chtěl přesvědčit o existenci jeho bráchy, tak ki řekl, že společnou fotku s ním má doma. Když jsem chtěl, aby mi ji vyfotil a poslal, tak řekl, že musel svůj telefon zastavit v zastavárně, neboť neměl peníze. Docela smutné, že si z policejního platu nemohl dovolit koupit mobil. Pak přišlo i na hraní si na soucit, tvrdil, že jeho otec hupl pod vlak kvůli kktovi, jako jsem já. Jako upřímně mi bylo více líto toho strojvůdce, než jeho fotříka, což jsem mu i napsal, a to ho dopálilo. Zakončil tu naši válku vzkazem před barákem, kam jezdím za babičkou, kde napsal, že jsem šukavec. Je to slovák, takže ani nevím, jestli to slovo existuje, nebo to byla nějaká jeho spatlanina.
Souhlasím - 10   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
18. 07. 2019 v 11:22Off-line Kreosanlike  (102/230/150)
"voe tu nejseš, jdu domů" "Ale jsem" "nevidim tě, čus"
18. 07. 2019 v 11:52Off-line Lukino_Luk  (35/180/75)
Tak váha je nestálá a stále se měnící, takže dělat cavyky, když ti místo 75 kg přijde 95 kilo (což byl mimochodem jen tvůj odhad, těžko sis ho zvážil, že jo, takže vůbec těch 95 mít nemusel) vážící, tak to není tak velký rozdíl, abych to považoval za podvod, ale jen za neaktualizované informace, za chybu. :-D :-P
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
18. 07. 2019 v 16:18On-line hns1989  (34/191/-)
Proto nesnáším fake profily a nebo takové, na kterých se někdo vydává za někoho jiného ;)
18. 07. 2019 v 16:39Off-line Lukino_Luk  (35/180/75)
No ale já mám z tebe Adrianku pocit, že bys za podvod považoval i to, kdyby ti na rande přišel s jiným účesem nebo s jinou barvou vlasů než jakou měl na fotce. :-P
18. 07. 2019 v 18:13Off-line Lukino_Luk  (35/180/75)
No mě by třeba nenapadlo si měnit fotku do profilu pokaždý, když se ostříhám... :-P
18. 07. 2019 v 18:36Off-line Kuliferda  (53/173/74)
Nemá cenu se vydávat za mladyho kluka jen proto, aby mi někdo napsal, nebo se semnou sešel. Když bude chtít pokecat tak napíše a když ne, nic se neděje, svůj věk nezměním .
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
19. 07. 2019 v 08:59Off-line onanon  (52/-/103)
Chápu rozmrzelost z vyššího počtu kil. Ale na druhou stranu,každý mladík by měl počítat,že přijde do věku, kdy ty kila mít bude taky a nenadělá s tím nic. Věk dožene každého
19. 07. 2019 v 09:33Off-line Kuliferda  (53/173/74)
Přesně tak adrianku, proč se vydávat za mladíka, když na schůzku přijde děda. Někteří kluci jso prostě neodolatelni.
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
19. 07. 2019 v 11:36Off-line Peta80  (43/187/-)
Jsou tu vlastně nějací strejdofilní teenové? :)
19. 07. 2019 v 12:50Off-line Vlado2  (61/180/80)
Peto, ty "strejdofilní teenové" jsou tady také. Je to totéž jako u heterosexuálů, kdy řada kluků hledá (spíše než rovnocennou partnerku) svoji "druhou maminku". Kategorie zlatokopek, na kterou naráží Musclehulibrk, je trochu něco jiného.
Právě proto nějak nechápu značně se omlazující pitomce, jejichž zoufalá snaha logicky v reálu skončí na prvním setkání.
19. 07. 2019 v 12:55Off-line FelixGabriel  (102/170/58)
Pochopil by som to, keby sa reálne stretnúť nechcú, keby im ide len o možnosť pokecať často intímne s mladým pekným chlapcom. Ale tiež by to sedelo v prípade, že sa na stretnutie dohodli aby toho chlapca aspoň raz reálne videli. Je to ale podvod, zneužitie, dosiahnutie svojho ciela na úkor toho druhého, niekedy možno ten mladý aj pricestuje a tak stratí nie len peniaze ale hlavne svoj čas úplne zbytočne.

Mohol by existovať register č***kov, ktorí sú arogantní, drzí, neúctiví a proste čuráci, ktorí si rovnaké zaobchádzanie zaslúžia.. :-D Aby títo úchylovia čo majú takéto potreby využívali ľudí, ktorí si to zaslúžia a normálnych chlapcov nechali na pokoji.
19. 07. 2019 v 13:54Off-line onlip  (61/180/84)
Ferdovým velmi znaveným koulím se zdá nenáležité, vydává-li se strejda za mladíka, a nepřipadá mu divné, když se jeho psychotická kámoška Tedybera v poradně vydává za chlapy/kluky nejrůznějšího věku? Všechny její příspěvky jsou v mužském rodě, jako fiktivní chlap tu komentuje délku penisu, četnost masturbace... Mohly by jí Ferdovy koule vysvětlit, že je bába na přechodu? :)
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
19. 07. 2019 v 14:01Off-line Kuliferda  (53/173/74)
Uklidni se, sám máš znaveny koule, já si můžu psát s kým chci a tobě je potom hovno.
Souhlasím - 5   •  Nesouhlasím - 3  Nahlásit
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload