Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Byť tvrdým chlapom alebo ukázať slabosť?

16. 07. 2019 v 12:30Off-line Anonym
Ahojte som už dlhšiu dobu zamilovaný do jedného chlapca dominanta. Už viem žeby rád niekoho sexuálne ponižoval a ja sa mu veľmi rád nechám akurát som sa dostal do situácie kedy už by som mal ísť na neho priamo. Neviem sa však rozhodnúť akým spôsobom mám k nemu pristupovať. Toto bude skôr otázka na ľudí preferujúcich D/s. Mám 19 rokov, nie som zženštilý a nikto to o mne nevie. On má 17. Neviem ako k nemu mám pristupovať? Mám si držať titul silného sebestačného ale zato milujúceho chlapca ktorý má city ale nie je žiadna padavka, alebo mám byť k nemu viac submisívny a jemne sa podlizovať podľa potreby (ja som ho nedávno nahneval a je taký odmeraný teraz ku mne) a prípadne sa nebáť použiť slovíčko prosím a celkovo byť taký mäkší? Rekapitulácia otázky: Byť na chlapca prirodzene tvrdý alebo skôr mäkší a submisívny? Ďakujem za rady od ľudí ktorí majú skúsenosť s D/s.
16. 07. 2019 v 12:33Off-line weds  (42/-/-)
Bol som okradnuty
16. 07. 2019 v 12:35Off-line FelixGabriel  (102/170/58)
Weds to sú ale svine títo ľudia už nemajú štipku súcitu furt len peniaze z človeka ťahať.. zavolaj mi na moje audiotextové číslo 233 601 a povedz mi o tom viac :-))
16. 07. 2019 v 12:44Off-line igy  (38/173/81)
Něco nechápu nebo ty si sedíš na vedení? Analogie: Můj kluk má rád svíčkovou a já mu ji rád uvařím. Co myslíte, mám mu udělat řízek nebo svíčkovou?

Pokud ho láká D/s, ty jsi ochotný do D/s, tak jdi do D/s a buď k němu submisivní. Vůbec nechápu, proč se tu na něco ptáš, když máš odpověď přímo před sebou.

Pokud je problém to, že být submisivní se pro tebe rovná slabý a nechceš ukázat slabost, tak jen špatně chápeš submisivitu. Podvolit se někomu sexuálně, nechat se ponižovat a sloužit mu, vyžaduje velkou duševní sílu a málokdo to dokáže. Být submisivní určitě není slabost, ale to, že se nebudeš držet svého macho postoje zuby nehty, ale právě se nebudeš bát z něj vyklouznout, ukáže na tvou velkou duševní sílu.
16. 07. 2019 v 12:55Off-line Anonym
Neberiem to ako slabosť len som si nie som plne istý nakoľko to on bere vážne či chce submisívneho len v posteli alebo ako.. Ja som submisívny a to čo hovoríš s tým som stotožnený len si chcem byť istý či neexistuje dominant ktorého by som vedel odradiť hoci si mi práve teraz otvoril oči, on predsa vie aký na verejnosti som a teda jemu sa v súkromí môžem podlíznuť :-) Ďakujem.
16. 07. 2019 v 13:00Off-line Anonym
Samozrejme že budem submisívny akurát ten prvotný kontakt kde mu oznámim že som gay a že ho strašne chcem ten som myslel že v akom podaní by to bolo lepšie :-D Ale asi môžem byť submisívny už aj tu :-)
16. 07. 2019 v 13:12Off-line igy  (38/173/81)
Jo to jsem nepochopil, že jsi ho ještě ani neoslovil. Já myslel, že už spolu chodíte nebo randíte.
Tak to bych se vrátil ke své analogii se svíčkovou a řekl, že je lepší ho na ni nejdřív pozvat, než za ním rovnou přiběhnout s talířem ;-) :-D
16. 07. 2019 v 13:26Off-line Anonym
:-D :-D Je to kamarát.
16. 07. 2019 v 15:02Off-line Lukrecius.01  (52/172/78)
Buď tím, kým jsi.
16. 07. 2019 v 16:17Off-line Pastelka1  (25/-/-)
Hmm... za starých casu mého mládí... Si lidé spolu o problémech a různých věcech jen promluvili osobně a během chvilky bylo vyřešeno...

Dnes..? Poradna... Nechápu.. asi starnu... :-D
16. 07. 2019 v 16:19Off-line FelixGabriel  (102/170/58)
Ty si asi nepochopil o čo mu ide, on je do toho chlapca blázon a chce s ním hovoriť len nevie akým spôsobom by s ním mal hovoriť.. Takže.. Nestarneš, len si sa asi dnes nevyspal a stále spíš :-D
16. 07. 2019 v 16:30Off-line Pastelka1  (25/-/-)
Já už radši daleko nechodím... :-D
17. 07. 2019 v 00:22Off-line Betonica  (39/191/93)
Jezis, to je zas dotaz.

Daleko nejlepsi je chovat se prirozene a primerene situaci. Tezko asi budes tvrdej chlapak, pokud jsi ve skutecnosti citliva duse. A naopak. A cokoli hraneho, umele tvoreneho, predem nefunguje dlouho, protoze clovek brzo vypadne z role.
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload