Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Ne/setkání s klukem

25. 07. 2019 v 19:57Off-line Anonym
Už se vám někdy stalo, že jste propásli příležitost k seznámení nebo sexu s klukem? Mně se to stalo dneska. Nádherný klučina, vysoký štíhlý krásný evidentně kontaktní a já ho nechal odejít...Nejradši bych si nafackoval. Jenže mně to dojde až vždycky pozdě, pak toho lituju. V době, kdy bych měl konat, tak mě převálcují pochyby o mně. Nejsem pro něj moc ošklivý? a xxx dalších pochyb o sobě, nebudu se vtírat jako d***a...atd. Pak po několika hodinách odstupu si říkám já jsem ale vůl. To se mi stává často. Máte to někdo taky tak? Stalo se to někomu?
25. 07. 2019 v 20:58Off-line FelixGabriel  (102/170/58)
Ale p**u sa to stáva každému, toto je totálne choré
Souhlasím - 6   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
25. 07. 2019 v 21:52Off-line AMDI  (52/179/105)
Toto je naprosto normální,aspoň hodně lidem se to stává.Sjednáte si schůzku a když se sejdete a ten dotyčný se ti hodně líbí,tak se v tobě všechno sevře a slova ze sebe soukáš jen s obtížemi a zůstanete jen u slov.Kolikrát se zapomenete domluvit na další schůzku.
25. 07. 2019 v 22:06Off-line i8051  (53/184/97)
Jo, jsi pro nej osklivy, nafackuj si :-)
26. 07. 2019 v 07:58Off-line Anonym
Viktorbah s tím mám problém, jsem spíše samotář.
AMDI ano přesně tak to je. Sevře se to ve mě, jak píšeš, i když bych moc chtěl. Pak mě to štve ještě víc. Možná to urazí i toho druhého, myslí si, že nemám zájem. A pak já nevím o co tomu druhému jde, zda jen o sex nebo o seznámení a ptát se ho při prvním kontaktu je asi blbé. Viděli jsme se venku- žádné seznamky a domlouvání, prostě spontánní akce.
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload