Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Je někdo aromantic?

26. 07. 2019 v 14:33Off-line Anonym
Poslední dobou zjišťuji že jsem asi aromantic. Pro ty co neví co to je tak to znamená že nechcete a nemáte potřebu romantických vztahů a hlavně se do lidí nezamilujete jinak než platonicky.
Jsem často nadržený a chtěl bych sex, ale ne vztah. Na lidi mám často sexuální crush.

A neplaťte si to s asexualitou, je to něco jiného.

Má to někdo stejně?
26. 07. 2019 v 14:43Off-line Lolitak69  (22/171/62)
Řekl bych, že bych se s tím dokázal ztotožnit. Poslední dobou na nějaký romantický vztah opravdu nemyslím.
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 8  Nahlásit
26. 07. 2019 v 19:07Off-line Kreosanlike  (102/230/150)
Ze začátku jsem aromantický, protože zjišťuju, jestli dotyčný na rande není psychouš, manipulátor nebo k****n, a když je ok a nechce se vykusovat na prvním rande, tak pomalu povolím city a pak bych rozdal srdce. Pak jsem romantik.
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
26. 07. 2019 v 19:55Off-line Plysshak  (27/171/60)
Čili prakticky všichni páni z LGBT komunity... :D :D
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 5  Nahlásit
27. 07. 2019 v 02:25Off-line Anonym
Aromantic je (pod)druh sexuální orientace. Ne, že to tak máte teď protože nikoho nemáte
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 3  Nahlásit
27. 07. 2019 v 18:51Off-line Monogatari  (44/195/80)
Můj hetero kámoš je aromantik a máme spolu fajn aromantickej vztah, kterej se kromě sexu neliší od jeho vztahů s holkama.
28. 07. 2019 v 13:53Off-line Anonym
FiveStars: "An aromantic is a person who experiences little or no romantic attraction to others."
Napsal jsem poddruh protože si nejsem jistej jak to přesně nazvat, protože aromantic může být kdokoliv jakékoliv sexuální orientace, takže samo o sobě je docela divný to nazývat orientací.
28. 07. 2019 v 14:48Off-line MorganV  (25/163/80)
Upřímně netuším, ještě nikdy jsem se v reálu do nikoho nezamiloval, pokud nepočítáte nějaké herce nebo fiktivní postavy. Takže asi... možná?
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
28. 07. 2019 v 21:39Off-line Anonym
MorganV: to že jsi se ještě nikdy nezamiloval je jeden z "příznaků". Když se zamiluješ do fiktivních postav tak je to právě platonická láska, takže to taky sedí. Řekl bych že minimálně na spektru aromantismu.
A důležité je ještě jak moc se ri líbí představa toho mít s někým full-time vztah.
28. 07. 2019 v 22:26Off-line Anonym
To že chci sex a ne vztah ze mě aromantika nedělá, to máš pravdu. Dělá to ze mě to že se nedokážu do lidí zamilovat a ani mě neláká představa vztahů a přijde mi to jen otravný.

To že chci sex a ne vztah jsem napsal hlavně proto, aby někteří lidi viděli rozdíl mezi aro a asexualitou. Asexualita je přesný opak což znamená že nemáte potřebu sexu ale vztahům se nebráníte, ale hodně lidí je tzv. Aroace, což znamená obojí dohromady.
28. 07. 2019 v 22:46Off-line Anonym
Nad 20 mi není ale o to je to divnejší, protože lidi v nižším věku se zamilovávají do každýho druhýho. A navíc mě neláká ta představa vztahu a když jsem měl něco jako vztah, bylo to hrozně divný a nepříjemný a musel jsem to ukončit.
29. 07. 2019 v 09:40Off-line igy  (38/173/81)
Taky jsem byl, nebo jsem si to o sobě myslel a tvrdil to ostatním, včetně mých partnerů. Ale jen do doby, než jsem poznal toho pravého a romanticky se zamiloval :) Čímž nijak nerozporuji, že takoví lidé mohou být, jen to tak nemusí být vždy a člověk by měl zůstat otevřený k vlastním pocitům.
Ale přiznám, že mi přijde směšné to řešit a hlavně pro všechno hledat nálepky a škatulky. Prostě někdo je romantický víc a někdo míň, někdo musí mít pořád nějaký vztah, i když mu pak vydrží maximálně měsíc, někdo hledá jen kvalitní vztahy a třeba dlouho, a někdo po vztahu netouží a nehledá ho. A ani jedna možnost nevylučuje, že najdete životního partnera, se kterým pak už zůstanete, a lze jen přát, aby byl stejně romanticky ne/naladěný.


FiveStars: obecně s tebou souhlasím, ale "já přesně o čem teď mluvím! Kdysi jsem věnoval 2 večery tomu" je prostě směšné :D
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload