Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Jsme fér a změna zákona - kdy bude nějaký posun?

27. 07. 2019 v 14:01Off-line Dallas  (26/180/70)
Zdravím, víte někdo jak to vypadá s manželstvím pro homosexuály? Podle toho co jsem našel se zdá, že se to nějak zaseklo a antiprogresivisté jej efektivně zablokovali. Tohle je jedna z věcí co mne docela motivuje jet na Pride letos a celkově bych chtěl aby se to někam posunulo už :D Je tu někdo kdo to trošku sleduje a ví víc? :)
27. 07. 2019 v 14:12Off-line Gino57  (103/130/150)
Právě Pride a podobné nechutnosti myšlení lidí posune do takových extrémních názorů a postojů které vyjádřila jedna poslankyně "Musíme z homosexuálů ty zvrácenosti vymlátit".
Souhlasím - 6   •  Nesouhlasím - 6  Nahlásit
27. 07. 2019 v 15:04Off-line Dallas  (26/180/70)
Loňský Pride jsem sledoval živě a musím říct že žádné podivné lidi jsem tam neviděl :) Přesvědčilo mne to o tom že to má smysl.

Přide mi fakt škoda že se ten zákon hodil někam do složky a teď čeká na další projednávání někde v šuplíku, taky jsem moc nepochopil ten hate od konzervativců, například aktuální šéf KDU Výborný v rozhovoru pro DVTV nedokázal obstojně vysvětlit proč stojí za svazkem muže a ženy - přišlo mi to jako když komunista obhajuje svoji ideologii a že na ní vlastně není vůbec nic špatného přece, to že je pár lidí nespokojených a byli třeba ve vykonstruovaných procesech je přeci jejich chyba žejo :)))
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 4  Nahlásit
27. 07. 2019 v 15:18Off-line i8051  (53/184/97)
Jo Dallasi, jed tam, urcite to posunes kupredu :-)

Btw ne, nechci manzelstvi, nejsem manzelka a p***el taky neni manzelka. Chci jen v jistych ohledech updatnout RP na uroven manzelstvi. Resp ne ze bych to nutne potreboval, ale nevadilo by mi to. Navrhuji vymenit umanuty aktivisty za nejakou rozumnou skupinu, co umi konstruktivne jednat a nejsou to mala decka, ktery chtej hracku z vylohy :-)
Souhlasím - 5   •  Nesouhlasím - 4  Nahlásit
27. 07. 2019 v 15:24Off-line KXY  (102/185/78)
Souhlas s tím, že je hanba, kdo mluvi za gaye a rika si aktivista...
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
27. 07. 2019 v 20:35Off-line szarik95  (28/175/75)
Já bych si spíše dával pozor za záměnu slov, protože manželství je sňatek mezi mužem a ženou, kdežto u nás homosexuálů je přijatelnější partnerství. Osobně jsem pro zrovnoprávnění manželství a partnertství, ale zároveň se obávám toho, co zde zmiňuje capslock0. Je to věc, kterou by si měl každý velice dobře promyslet a zvažit zda se pro to rozhodne nebo ne a nebrat to na lehkou váhu.
Souhlasím - 4   •  Nesouhlasím - 3  Nahlásit
27. 07. 2019 v 21:11Off-line Dallas  (26/180/70)
Zatím registrované partnerství manželství neporazilo v rozvodovosti :D Na ten den si milerád počkám :)
27. 07. 2019 v 21:41Off-line Lukino_Luk  (35/180/75)
Žádný posun nebude. Babišova vláda je plně zaneprázdněna Babišem, Zemanem, demonstracemi, takže ta má o srandu vystaráno až do předčasných voleb. No a ta příští Babišova vláda bude plně zaneprázdněna Babišem, Zeman, demonstracemi, takže bude mít o srandu vystaráno znova.

Jinými slovy HOVNO BUDE. :-P
27. 07. 2019 v 22:21Off-line FelixGabriel  (102/170/58)
Mňa by skôr zaujímalo čo bude potom, keď bude uznané niečo ako manželstvo pre homosexuálov, zaujíma ma čo budú požadovať buzeranti potom :-D
27. 07. 2019 v 22:33Off-line i8051  (53/184/97)
Potom budou aktivisti chtit zase neco .. treba svyho prezidenta na duhovym hrade :-)
27. 07. 2019 v 22:54Off-line FelixGabriel  (102/170/58)
Mne je jasné , že niečo chcieť budú, mňa zaujíma že čo to bude :-D
27. 07. 2019 v 23:00Off-line Riku  (63/176/110)
Budeme chtít město veliké,plné krásných p***lí a vtáků,semenem oplívající.
27. 07. 2019 v 23:08Off-line Mychajlo90  (34/185/70)
Ve sněmovně už se to dvakrát projednávalo, ale protože se přihlásilo hodně poslanců do obecné rozpravy, tak se ještě nedostali k hlasování v prvním čtení. Nejdřív se to bude projednávat na další schůzi poslanecké sněmovny, která bude po prázdninách.

"ne, nechci manzelstvi, nejsem manzelka a p***el taky neni manzelka. Chci jen v jistych ohledech updatnout RP na uroven manzelstvi."

Další... Že si nechceš partnera vzít ti nikdo nebere, ale laskavě nerozhoduj o jiných, o tom to celé je. Já bych si zase partnera po víc než 7 letech vztahu docela rád vzal, ale bohužel to nezáleží jenom na nás.

"Mňa by skôr zaujímalo čo bude potom, keď bude uznané niečo ako manželstvo pre homosexuálov, zaujíma ma čo budú požadovať buzeranti potom"

Totéž co ve všech ostatních zemích, kde už jsou stejnopohlavní manželství možná (těch zemí je celkem 28, přičemž v Nizozemsku už to platí 18 let) tzn. nic.
Souhlasím - 5   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
27. 07. 2019 v 23:09Off-line Dallas  (26/180/70)
Tak stačí se kouknout na západ od nás jak to vypadá když uznají manželství pro všechny. ;)

Hrozně mne i***uje ten přístup k aktivistům, lidi si z nich vytvořili jakési zlosyny, kteří furt jenom otravují s nesmysly, což tak ofc není. Naopak mi přijde že spousta věcí co aktivisté dělají by jinak nevyplynula na povrch. U nás v Brně fungovala ve své době skupina kolem Matěje Hollana, která upozorňovala na netransparentní chování vedení města, kde byl tehdy Onderka jako primátor. Potom se rozhodli kandidovat do krajských voleb a osobně jsem spokojený s věcmi které prosadili - například projekt Housing First :)
28. 07. 2019 v 01:32Off-line i8051  (53/184/97)
Mychajlo90

Další... Že si nechceš partnera vzít ti nikdo nebere, ale laskavě nerozhoduj o jiných, o tom to celé je. Já bych si zase partnera po víc než 7 letech vztahu docela rád vzal, ale bohužel to nezáleží jenom na nás.
-----------------
Hochu, pouzivas hlavu? Ja napisu, ze ho osobne (jakoze za sebe) nechci a ty me hned obvinis, at nerozhoduju o jinech :-) NAOPAK .. o me rozhoduji promanzelsky aktivisti, kteri hlasaji, ze mluvi za vsechny, pricemz ode me zadne povereni ani plnou moc nemaji :-)

===================

Totéž co ve všech ostatních zemích, kde už jsou stejnopohlavní manželství možná (těch zemí je celkem 28, přičemž v Nizozemsku už to platí 18 let) tzn. nic.
--------------------------
jojo, jako aktivisti chteli RP a ze uz pak nic dalsiho nechtej a co se stalo? chtej zase manzelstvi :-)
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 5  Nahlásit
28. 07. 2019 v 09:28Off-line poklad  (29/177/69)
V dohledné době se to bohužel nejspíš neposune.... Za A je nyní ve sněmovně hodně odpůrců (KDU-ČSL, SPD, konzervativní část ČSSD, většina ODS, část ANO). A ani kdybychom se posunuli ke schvalování, tak Piráti, liberální poslanci ANO/ODS/ČSSD/KSČM ani podpora Babiše nebudou stačit k většině...

Naprosto mě fascinuje jak tady někteří vesele papouškují nesmysly propagované největšími homofoby (jako nepřijatelnost/úchylnost pride nebo k***ika manželství pro všechny, které nikomu nic nebere)


i8051: Jirka Hromada a lidé okolo něj chtěli RP a jako ústupek slíbili křesťanským demokratům že nebudou chtít nic víc... Jinak by tehdy KDU potopila vládu...
Jirka ani nikdo jiný z doby RP není mezi těmi, kteří dnes bojují za manželství. Czeslaw Walek a spol. nikdy nic nikomu neslíbili.
Souhlasím - 5   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
28. 07. 2019 v 11:51Off-line FelixGabriel  (102/170/58)
"Jirka Hromada a lidé okolo něj chtěli RP a jako ústupek slíbili křesťanským demokratům že nebudou chtít nic víc... Jinak by tehdy KDU potopila vládu...
Jirka ani nikdo jiný z doby RP není mezi těmi, kteří dnes bojují za manželství. Czeslaw Walek a spol. nikdy nic nikomu neslíbili."

No a to je presne ten príklad toho ako to dopadne keď niekto vystupuje v mene všetkých (ale koho vlastne?). Slubuje a hovorí za iných bez toho aby sa vôbec niekoho pýtal a potom to tu máte :-D
28. 07. 2019 v 12:04Off-line Dallas  (26/180/70)
Já bych na to vyhlásil referendum, pokud je taková podpora jako se říká, tak to lidi podpoří :)
A nějací křesťané to nebudou blokovat
A pokud jsou demokráté jak říkají tak ani nemůžou :D
28. 07. 2019 v 15:03Off-line poklad  (29/177/69)
Dallas: problém je, že většina je sice pro, ale k referendu by nešli, je jim to spíš jedno...
Odpůrci jsou ale tak zapálení, že by tam to "NE" hodit šli....
A hrozí tedy dost reálně zamítnutí...
28. 07. 2019 v 15:19Off-line Dallas  (26/180/70)
Nojo, ale tak furt mám v hlavě to Irsko, kde to takhle prošlo i když to nebylo vůbec jisté :) A to jsou mnohem víc konzervativní zemí než my :)
28. 07. 2019 v 15:44Off-line i8051  (53/184/97)
Nesme schopny usporadat a naplnit referendum pro podstatny veci, ovlivnujici 100% naroda a chces delat referendum tykajici se 4% bukvic? No tak to joooo, to mozna i nekdo prijde :-))
28. 07. 2019 v 15:48Off-line Dallas  (26/180/70)
Šesti! 6%!
28. 07. 2019 v 15:55Off-line i8051  (53/184/97)
Ok, prijde o pulku vic nez tech par :-)
28. 07. 2019 v 17:19Off-line i8051  (53/184/97)
"Podle internetu" je opravdu relevantni informace srovnatelna s "psali v Blesku" nebo "psaly Novinky.cz" :-)
28. 07. 2019 v 20:09Off-line Mychajlo90  (34/185/70)
"Jirka Hromada a lidé okolo něj chtěli RP a jako ústupek slíbili křesťanským demokratům že nebudou chtít nic víc... Jinak by tehdy KDU potopila vládu...
Jirka ani nikdo jiný z doby RP není mezi těmi, kteří dnes bojují za manželství. Czeslaw Walek a spol. nikdy nic nikomu neslíbili."

K tomu je ještě fajn dodat, že se to schvalovalo v roce 2006 tzn. před 13 lety. Spousta lidí, kterých se to týká, byli v té době děti a nemohli se k tomu vyjádřit, takže by bylo fajn, kdyby k tomu taky mohli něco říct (já jsem to v té době taky vzhledem k věku nemohl moc řešit).
28. 07. 2019 v 21:29Off-line igy  (38/173/81)
Posune se to, až nastane doba, kdy to bude 80% chtít nebo jim to bude jedno a bude už příliš trapné pro všechny politiky to zdržovat. Ale zatím je pro politiky a jejich reklamu lepší, když se o tom můžou dokola hádat a slibovat to, protože kdyby se to schválilo, už by neměli čím naši komunitu uplácet.
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
29. 07. 2019 v 08:56Off-line poklad  (29/177/69)
Akutole, ty kremelskej trolle... Co třeba proto, že Rybná 24 je jedna z adres největšího českého poskytovatele virtuálních sídel (simplyoffice), který mmch neziskovkám poskytuje slevy!!!
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
29. 07. 2019 v 12:58Off-line mishima  (70/178/78)
I když se mě tahle problematika už netýká, tak všem těm snahám srdečně fandím. Hm a nebýt gay aktivistů vůbec, tak všechno zůstalo na úrovni minulého režimu, včetně tehdejšího diskriminačního paragrafu 244 ! Nebo si myslíte, že by práva této sexuální menšiny prosazoval někdo jiný ? Smutné ovšem je, že si mnozí gayové ani neumí představit, jaké to bývalo tenkrát. Vždycky to v první ředě byli gay aktivisté, kteří v téhle věci tlačili na změnu dosavadního stavu.
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload