Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Proč každoročně narušují Prague Pride neonacisté a klerofašité?

11. 08. 2019 v 10:19Off-line Anonym
Je tu další rok PP narušený skupinkou neonacistů a klerofašistů s transparenty a výkřiky: "teplá špína, devianti, úchyláci"
Policie překvapivě na tyto výkřiky nereaguje a nechává je být.
Každý má právo demonstrovat, ale proč si neudělají protidemonstračku v jiný den? Proč narušují poklidný pochod gayů? To se mi zdá vyloženě konfrontační a na hraně zákona( nebo spíše za).
Co myslíte vy?
https://www.youtube.com/watch?…
11. 08. 2019 v 11:53Off-line Alda29  (36/192/90)
Adrianek: přesně tak to je.
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
11. 08. 2019 v 12:15Off-line i8051  (53/184/97)
Proc narusuji buzny svym exhibouskym PP poklidny srpnovy prazsky den? ;-)
Souhlasím - 8   •  Nesouhlasím - 8  Nahlásit
11. 08. 2019 v 12:18Off-line crazyrider  (46/189/89)
V moderní svobodné společnosti má každej právo i na peří na hlavě a svíjení se, pokud tím neobtěžuje druhé. S trochou cynismu řečeno, i právo na to trochu se zesměšnit. Ale fakt nemá cenu to dramatizovat, proti takovýmu karnevalu v Riu je to i s peřím nevinná nedělní procházka.
Jasně, to netolerantní buď sami skrývají vlastní nevyřešenou homosexualitu, to je dost častý případ, a nebo prostě se mstí jiným za jakýkoliv jiný vlastní frustrace a neúspěchy. Abych parafrázoval známej výrok, chtělo b jim odpovědět jednoduchou větou "Gayové a lesby nemohou za Vaše posraný životy."
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
11. 08. 2019 v 13:04Off-line Dallas  (26/180/70)
Já tam byl, nedošel jsem na konec ale viděl jsem dost abych mohl říct že ti lidé co média prezentují v televizi, sítích apod. jsou značnou mino***ou. Ale tak to samozřejmě lidi co sedí jen za televizí nebo pc a nejedou se tam podívat osobně nikdy nepochopí
Souhlasím - 6   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
11. 08. 2019 v 13:14Off-line i8051  (53/184/97)
Dallasi, tak byls tam, nebo jsi nakonec nedosel? :-)

[pomucka k reseni: zamena slov "nakonec" a "na konec" dost meni vyznam vety :-)]
11. 08. 2019 v 13:19Off-line crazyrider  (46/189/89)
Nemá cenu to řešit. Sami jsme mino***a, tak není nutno si utahovat z mino***y v rámci naší mino***y. Každej má právo bejt, jakej je, a pokud mu do toho někdo kecá, tak je nácek, i když má plnou hubu zbožných řečí. Nebo spíš blázen, soudě podle toho kazatele. Aspoň je nějaké obveselení.
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 3  Nahlásit
11. 08. 2019 v 13:35Off-line i8051  (53/184/97)
Nicmene ten hloucek s prsatou krasavici v popredi byl vazne komickej :-) jeden nasypanej model vedle druhyho, pepika s KK na tricku si pote myslim odvadela kriminalka :-)
11. 08. 2019 v 14:22Off-line Dallas  (26/180/70)
Námořník neměl co říct tak mě musel aspoň opravit :D ale ok, děkuji, jen jsem myslel že je to z toho jasné :)
11. 08. 2019 v 15:34Off-line poklad  (29/177/69)
Protože mají mizerné životy a potřebují na někoho hodit vinu (jednou je to chyba Židů, jednou uprchlíků, jindy zas LGBT...)
Nemluvě o letošní "posile" z dělnické mládeže, která vypadala ještě tepleji než celý průvod dohromady....
11. 08. 2019 v 16:20Off-line BussterX  (103/130/150)
Hoši uvědomte si, že ačkoliv má skoro každý heterák mezi svými kámoši nebo kolegy v práci nějakýho utajenýho bazeranta nebo bisexuálního obojživelníka, tak to neví... oni asi ani netuší, že skoro každej bazerant vypadá a chová se upe normálně... a pak mu televize ukáže bazeranty jako bizarní zmalovaná stvoření na pride... a heterák si řekne, že TOTO chce manželství a právo na adopci... a je to... první krok osvěty není to, aby na pride nechodili bizarní exhibicionisti vyřvávající cosi o právech, ale aby se všichni normální gayové přestali před svýma kámošama a rodinama a sousedama schovávat jako krysy...
11. 08. 2019 v 17:00Off-line misanek007  (24/-/-)
Nevim o té akci moc, nikdy tam nepujdu. Jen mi uz v sobotu, jak jsem jel vecer z prace pres cele metro C, prislo divny, jak na kazde stanici vidim nejakou husu s duhovou taskou nebo vlajkou nebo cimkoli jinym duhovym. JAKO BY DNES TA PODPORA HOMOSEXUALITY BYLA NĚJAKOU MÓDNÍ ZÁLEŽITOSTÍ.
Husy, husy, husy.
Prijel jsem domu, vedel jsem, ze to bezi, je mi to jedno, necitil jsem ani stopu po nejake emoci nebo myslence.
Souhlasím - 5   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
11. 08. 2019 v 17:03Off-line misanek007  (24/-/-)
Jo a hrdě pochoduju kamkoli jdu. Tuhle akci ponecham extrovertním šaškům.
11. 08. 2019 v 17:19Off-line Alda29  (36/192/90)
Jo, Buřt řekl konečně něco věcného.
11. 08. 2019 v 17:19Off-line Dallas  (26/180/70)
Chtěl bych s Bussem souhlasit, ale nemůžu protože mě blokuje :(
11. 08. 2019 v 18:06Off-line Alda29  (36/192/90)
Anub.Wolfox: myšlenkové pochody některých individuí jsou naprosto mimo chápaní.
11. 08. 2019 v 18:21Off-line poklad  (29/177/69)
Taky už jsem mu párkrát chtěl dát souhlas ale jsem blokovanej :D
Ony bussny rády blokují... Nejen tady :D
11. 08. 2019 v 19:11Off-line igni  (36/192/130)
Proc vypada pride jak promo nejakeho fetish festivalu? Je to asi tak stejne validni otazka, jako ta puvodni...
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 3  Nahlásit
11. 08. 2019 v 19:55Off-line i8051  (53/184/97)
Heec hec, me bussterfix neblokuje :-)
11. 08. 2019 v 19:58Off-line Lukino_Luk  (35/180/75)
On blokuje jen mládí. :-P
11. 08. 2019 v 20:18Off-line tatrman  (27/-/-)
Mě taky blokuje.
11. 08. 2019 v 20:27Off-line tatrman  (27/-/-)
Z těch názorů zde mám pocit, že ti klerofašisté napadli i tuto poradnu.
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
11. 08. 2019 v 21:50Off-line BussterX  (103/130/150)
!Před 3 hodinamiOn-line capslock0 (38/178/74)
Považuje normálnost za schovávání :-)

xxxxxxx

to ne, ale ty asi považuješ schovávání za normálnost :D
11. 08. 2019 v 22:13Off-line kluk590  (37/187/80)
Jak jsem dělal rozhovor s homosexuálem. Komentář Štěpána Chába
(9. srpna 2019)
S přicházejícím Prague Pride jsem si řekl – udělám rozhovor s homosexuálem, něco smířlivého, kde padnou slova o cítění, uznání hodnoty a o hrdosti, kterou má Prague Pride ztělesňovat. A jelikož v nedaleké vesnici je jeden homosexuál, který to netutlá, žije ve společné domácnosti se svým partnerem a je to fajn člověk, dohodli jsme se na posezení u piva. Na rozhovoru jsme se domluvili pod podmínkou, že neuvedu jeho jméno, ani jméno jeho partnera. Nestojí o žádnou publicitu, jak pravil. Stihl jsem položit pouze jednu otázku. (Upozornění, zpovídaný mluví trochu jadrně.)

????Pojedeš v sobotu na průvod Prague Pride?

Ses posral, člověče, mezi ty buzeranty? Proč bych to dělal? Proč by to vůbec někdo normální dělal? Hele, podívej, já žiju ve společný domácnosti s Davidem od roku 2002. Na vesnici, kde žije něco přes stovku lidí s trvalou adresou. Dokážeš si to představit? Od roku 2002. To tady ještě žádný buzerantský průvody nebyly a o nás se mluvilo jako o buzerantech v tom původním smyslu slova. A to víš, že na nás místní koukali skrz prsty. Pár měsíců. Ale jsem místní, tak si rychle zvykli, protože jsem byl ‘divnej‘ vlastně vždycky. Po těch pár měsících už jsme byli s Davidem místní oba. Na pivo do hospody mezi chlapy? Na pohodu. Žádný dvojsmysly, ztichlá konverzace, uhejbavý pohledy, nic takovýho. Prostě na pivu mezi chlapama.

Jasně že se sem tam našel d***l, kterej nám to dal sežrat, ale bylo to, kupodivu, spíš mezi mladejma. Hormonový mlíko tomu teklo po bradě, tak si na nás chtěl pohonit ego. Jenže mladej blbej, že jo. Chlapi to brali jako danou věc, a tak to neřešili. Ženský stejně. Neměnná věc, neřešej. Aspoň ne před náma. Ale tak to je u všech vztahů, ne? Řešej Tondu s Máňou za jejich zády. Jako řešej mě a Davida. Zkrátka nás přijali tak, jaký jsme. A k tomu fakt nepotřebuju, a nikdy jsem nepotřeboval to buzerantský mecheche, který předváděj v Praze.

Celá ta šaškárna v Praze mi leze děsně na nervy. První dva pochody, který se v Praze udály, už nevím rok, to bylo na levačku, protože začala ta pravá masírka. O homosexuálech se mluvilo ve všech médiích a místní vůči nám začali bejt trochu ostražitý. Co jako my, když máme v Praze ten pochod. Až třetí rok jsme si to vyříkali v hospodě, kde jsem osazenstvo ujišťoval o tom, že v mojí skříni fakt není latexovej obleček, že nenosíme s Davidem latexový psí náhubky, že jsme normální lidi, který jdou ráno do práce a večer řvou u fotbalu, protože takovej život prostě je.

A to je to, co mě na těch pochodech sere. Oni ukazujou sexualitu, a to často dost zvrácenou. My se máme s Davidem rádi. Stejně jako se má rád támhle Tonda s Máňou. A stejně jako nepotkáš Tondu s Máňou, jak se někde svíjej v extázi před kamerama a tvrděj, že je to vyjádření jejich kreativity, svobody a bůh ví čeho ještě, nenajdeš tam ani mě s Davidem. Protože se máme prostě rádi. Lásku není potřeba vystavovat, s tou prostě žijeme a budujeme si na ní svůj vlastní vztah. Ten fakt není určenej pro kamery. Jó, kdyby nás tady za to lynčovali, mlátili, odsuzovali, má to smysl. Ale my jsme tady na vesnici s Davidem od roku 2002, ve vztahu, bydlíme spolu. Jasně že to u sebe doma všichni probrali, jasně že nám za zády nějakou dobu říkali buzeranti. Ale zvykli si a teď už je ani nenapadne považovat nás za něco jinýho, divnýho, něco, co sem nepatří. Ale ty z*****ý pochody to vždycky připomenou – hele, ti dva buzeranti jsou vlastně buzeranti, jsou něco divnýho, jinýho. Ale my už tu bitvu máme dobojovanou. A ten klid zbraní, kterej jsme si tady vybudovali, nám jednou ročně nabourávaj exhibicionisti z Prahy. Já nejsem hrdej na to, že jsem homosexuál. Stejně jako ty nejsi hrdej na to, že jsi hetero. To je prostě fakt. Sexualita je osobní, soukromá, vnitřní. A hlavně přirozená. Jsem moc rád, že naše společnost dorostla natolik, aby homosexualitu nekriminizovala, aby ji brala jako pirozenou součást společnosti nejsem rád, že aktivisti, kteří v sobotu potáhnou Prahou, svým nadšením ty mantinely rok co rok zase vztyčujou.

Homosexualita už není v naší republice a ani v Evropě braná za něco, co by se mělo trestat. A když vyhraju bitvu, díky který jsem vyhrál válku, tak k***a proč se furt ženu do dalších bitev? Jakej to má smysl? Vyvolat zase odpor k homosexualitě? Vyvolat ve společnosti nechuť k homosexualitě? Proč? V sobotu budu u nás v hospodě. A jestli nebude jiný téma, tak budeme s chlapama svorně nadávat na ty buzeranty z Prahy.

Takže asi tak nějak!
Souhlasím - 8   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
11. 08. 2019 v 22:37Off-line BussterX  (103/130/150)
Tak to je megaborec... like jak prase... tleskám
11. 08. 2019 v 22:55Off-line Alda29  (36/192/90)
JirkaJAWA: no, v podstatě jo, taky jsem nikdy nenabyl přesvědčení, že tohle je ten správný způsob, jak těm homofobům říct, že jimi být nemají, tím spíš nás budou nenávidět, když dělají takový bordel. Druhou šaškárnu z toho dělaj média, když si vyberou ty nejextrémější projevy a to pak cpou do televize, aby si každý myslel (kdo tam nebyl), že jsou všichni takový.

No a že neznáte gaye s klučičíma zájmama, to je docela zvláštní.
11. 08. 2019 v 23:02Off-line Alda29  (36/192/90)
JirkaJAWA: no mý známí jsou jiného názoru, ale ať si dělaj co chtěj, já je přesvědčovat nebudu, aby tam nechodili, stejně tam pujdou.
11. 08. 2019 v 23:03On-line shiroReloded  (30/178/85)
Stručně řečeno: kdyby proti gayům protestovali jiný den, neštěkl by po nich ani pes, takhle se aspoň dostanou do novin, že tam byli a vyblibli... pardon, vyjádřili tam svůj názor. ;)
11. 08. 2019 v 23:04Off-line Alda29  (36/192/90)
ShiroReloded : jaký jiný den?
12. 08. 2019 v 00:04Off-line crazyrider  (46/189/89)
Tak to vypadá, že teď vypukne třídní boj mezi chlapáckými gayi a zženštilými gayi, nebo mezi tzv. normálními gayi a těmi tzv. uchyláckými, případně spor o to, kdo že je vlastně ten pravej gay a má vůbec na to označení nárok. Jako když před pár desítkami let se komunisti mlátili mezi sebou a dokazovali si, kdo je ten jedinej pravej a horlivej komunista a že ty nepravý je třeba vyštípat.
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 3  Nahlásit
12. 08. 2019 v 06:12Off-line Anonym
Tak se mi zdá, že jediný, kdo se věnoval otázce byl :
shiroReloded (26/178/85)
Stručně řečeno: kdyby proti gayům protestovali jiný den, neštěkl by po nich ani pes, takhle se aspoň dostanou do novin, že tam byli a vyblibli... pardon, vyjádřili tam svůj názor.

Ostatní asi otázku a psaný text nechápou, protože to stočili zcela jinam.
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
12. 08. 2019 v 11:57Off-line i8051  (53/184/97)
Nikdo nechape otazky psane anonymem, tak si ted nestezuj :-)
12. 08. 2019 v 16:03Off-line introvertman  (53/175/75)
Buřte, že to někdo o sobě nevytrubuje nebo neříká na potkání, že je gay, znamená, že se schovává jako krysa? Třeba o mě to téměř nikdo neví, ne že se schovávám, ale že to na mě asi není poznat a neptá se. Pokud se někdo zeptá, tak bych s tím problém neměl. Prostě nevidím důvod se tím "chlubit" .Nebo už jsi někdy slyšel heteráka, který by přišel do společnosti nebo mezi kamarády a měl by potřebu říkat, hele já jsem hetero ?.... :-)
12. 08. 2019 v 17:38Off-line Alda29  (36/192/90)
JirkaJAWA: to je v pořádku,.
12. 08. 2019 v 17:43Off-line BussterX  (103/130/150)
Introvertmane, když to o tobě téměř nikdo neví, jistě se často dostáváš do situací, kdy se tvý kámoši nebo kolegové baví o ženských, komu se jaká líbí, kdo by ošukal kolegyni, jaký má která kámoška kozy atd... neptají se tě občas, jaká baba se ti líbí a co s nima děláš? jak takové situace řešíš? jsem zvědav... :D
12. 08. 2019 v 18:40Off-line BussterX  (103/130/150)
Mistr převleku statečně vtlouká lidem do hlavy že tu je taky... na anonymním profilu :D
12. 08. 2019 v 18:49Off-line introvertman  (53/175/75)
Buřte, jsem introvertní typ (jak překvapivé :-D) a kamarády hetero chlapy mám jen v potápěčském klubu.Po tréningu se scházíme v hospodě jednou týdně. Věř nevěř, ale zatím jsem přímo nebyl tázán ohledně ženských a to se o nich mluví často...:-) Prostě na to téma se chlapi baví nezávisle na dotazy, jak kdo chce..., u takových témat jen mlčím a poslouchám, i když to i u většiny jiných témat, holt nejsem výřečný. :-) O mě zatím nic neví (alespoň si to myslím), protože se nikdo neptal. nemám potřebu se tím chlubit, ale kdyby se mě přímo zeptali, tak jim prostě řeknu, jak se věci mají... Buď by mě přijali takového jaký jsem (to si myslím, že by to tak bylo) , nebo bych prostě z klubu, ač nerad, odešel... Asi tak.
12. 08. 2019 v 20:40Off-line tatrman  (27/-/-)
Introvertmane až jim to řekneš,tak tě sice nevyhodí z klubu, ale budou tě víc hlídat ve sprchách a při převlíkání a mít větší odstup od tebe.
12. 08. 2019 v 20:53Off-line i8051  (53/184/97)
Heterak si udela vetsi odstup spise od tatrmanu, nez od buzny :-)
12. 08. 2019 v 21:35Off-line llib  (42/196/95)
Oni si někteří židé říkali, když Hitler začínal, že přece má v lecčem pravdu, dokonce někteří nacisty i podporovali, oni přece nejsou ortodoxní, jsou k nerozeznání od Němců, žijou stejně. Samozřejmě jim to bylo houby platné, nacistům posloužili jako užiteční i***ti a poslali je do plynu úplně stejně. Tož tolik k tomu "neexhibování" a iluzi že to hraje jakoukoliv roli.
12. 08. 2019 v 21:44Off-line introvertman  (53/175/75)
Tatrmane, rozhodně by mě nevyhodili, na to je znám dobře... :-). Maximálně by si asi ze mě zpočátku utahovali a dělali vtípky :-D. Záleželo by spíš na mě, jak by to jejich utahování zašlo daleko, jestli bych to psychicky dával... :-), v tom jsem asi cíťa... Ale věřím, že bych to dal a ustál to.
No a ve sprchách by ze začátku max. zazněl taky nějaký ten vtípek, žádné hlídání a odstupy ....
Kluci v klubu jsou jinak fajn... :-)
12. 08. 2019 v 23:05Off-line tatrman  (27/-/-)
Jak píšu, budou tě hlídat, co kdybys je tou homosexualitou nakazil??:):)
12. 08. 2019 v 23:07Off-line Alda29  (36/192/90)
U nás v práci se bavěj o ženskejch skoro každý den. A jeden čas mě taky otravovali s tím, co já a ženský, ale už je to nějak asi nebvaví.

JirkaJAWA: nevím proč by nemohli mít klučičí koníčky (i když dneska je škatulkování na klučičí a ženský zájmy trochu nebezpečný, dneska jsou si všichni rovni xD ¨)
13. 08. 2019 v 08:07Off-line introvertman  (53/175/75)
Tatrmane, zatím nehlídají a asi ani hlídat nebudou, nevidím důvod jim to jen tak z nudy o sobě říkat a nemyslím si, že se mě budou ptát. Je jim šumák, jak to má kdo v posteli... :-).
13. 08. 2019 v 11:35Off-line tatrman  (27/-/-)
Tak abys pak nebyl překvapenej, lidi u nás se tváří tolerantně, ale když dojde na lámání chleba, jsou strašně primitivní.
13. 08. 2019 v 11:50Off-line i8051  (53/184/97)
Tatrmane, ze zrovna lidi u vas neni relevantni. Ostatnim lidem u nas to je uplne jedno :-)
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
13. 08. 2019 v 20:56Off-line llib  (42/196/95)
Ano, dalo by se to říct i tak že jsou tolerantní než je potřeba být tolerantní, takové to "Já jsem tolerantní, ale ..."
13. 08. 2019 v 20:57Off-line llib  (42/196/95)
Na druhou stranu je to strašně o lidech.
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload