Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Přiznání se rodičům

13. 08. 2019 v 13:20Off-line Anonym
Jsem se tu dočetl spoustu krásných keců o tom jak bylo přiznání rodičům o orientaci to nejlepší a jak se jejich vztah výrazně zlepšil. Tak jsem si řekl, že i já se podělím o to, jak "skvělé" to všechno je.
Doma jsem to vyklopil před silvestrem, protože jsem chtěl být s mladým. Takže máti dostala panickej záchvat, začla na mě řvát jeslti chci dostat HIV nebo jiný nemoci, pak se psychicky zhroutila a několik dní nepromluvila kromě slov, ano ne, to bude dobrý a díky. Otec to vzal docela dobře, celkově ke mě byl vždycky odtažitej a tak mu to bylo asi jedno.
Máti doteď bulí, když jedu někam s klukama na dýl jak dva dny(ať jsou hetero nebo gayové), o tom že jsem teplej je pomalu zakázaný mluvit a to že by se mě někdo zeptal, jak jsem na tom s přítelem, nedej bože ho poznat. Už tři roky s ním nechodím, ale doma si pořád myslí že jo, nebo nevím, na to se zeptat je taky nenapadlo.
Přiznal jsem se v 15 a teď je mi 20, takže fakt nečekám žádný zlepšení :D
Ale jo, pokud už doma nezvládáte věčně lhát, proč nemáte holku tak směle do toho.
13. 08. 2019 v 14:42Off-line Lolitak69  (22/171/62)
Každý rodič to pochopitelně vnímá jinak. A pokud to vezme takhle blbě, tak je s prominutím chyba čistě na jeho straně.
13. 08. 2019 v 14:58Off-line FreudToldYou  (27/179/67)
Myslím, že u coning outu jde hlavně o to, jak to působí na toho kdo se "přiznává".. lidé to nedělají proto aby byli šťastní, ale proto aby už nebyli tolik nešťastní.... Coning out přinese úlevu v tom smyslu, že už člověk nemusí lhát. Nemusí nic tajit a už se nemusí obávat toho, jak to jeho okolí přijme nebo nepřijme, protože už to ví...
Tvoje logika, anonyme, zdá se takováto: "Rději se budu trápit, a z povzdálí sledovat jak se můj milý s jiným tahá, než abych vyjevil své city, vždyť by mne mohl odmítnout".. kdo se podle tebe trápí víc? Člověk, který udělal vše proto aby dosáhl svého cíle, a stejně mu to nevyšlo, a nebo ten člověk, který neudělal nikdy nic, a jen se utápí ve svých UZAVŘENÝCH citech?
13. 08. 2019 v 15:08Off-line Anonym
Freud: Hele napsal jsem to sem hlavně proto, že tu je pořád jéé já se přiznal, bylo to chvíli těžký, ale teď samá duha a jednorožci... tak ať vidí i tu odvrácenou stranu, že ne všechno je ok po coming outu a že i pět let některým rodičům nemusí stačit aby je akceptovali.
A taky ke konci dodávám, až nebudete moci lhát, tak jim to řekněte..
Coming out je, aspoň dle mě, věc, která se obejít nedá, vždycky je a ne vždycky sluníčkovej jak to tu často popisují
13. 08. 2019 v 15:22Off-line Lolitak69  (22/171/62)
Anonym: Upřímně se naopak střetávám mnohem častěji s případy kdy rodiče reagovali negativně. Nerad ti kazím tu radost z toho, žes nám všem chtěl otevřít oči a ukázat, jak krutý svět ve skutečnosti je.
13. 08. 2019 v 15:32Off-line FreudToldYou  (27/179/67)
I já většinou slyšel o negativních reakcích. Znám i takoveho, kterého kvůli tomu vyhodily rodiče z baráku, a pravděpodobně ho i vydědí...
Anonyme, jsem také člověk který rád upozorní na negativní věci, když všichni okolo vnímají jen to pozitivní.. ale zrovna tohle. To opravdu není tak neobvyklé, aby se to muselo pouštět do světa :)
13. 08. 2019 v 15:33Off-line Anonym
Lolitak: Já taky, ale jen v realitě. Tady na webu v poradně v 90% skončí coming out super, sice jsme se hádali den měsíc rok, ale jsme už zase happyfamily. A pak tu jsou "články" které končí ve 100% šťastně, nebo jsem nenarazil na žádný, který by tak nekončil. Fajn, má to třeba dodat odvahu těm co tím ještě neprošli, že to nebude tak strašné, ale taky by měli počítat, že to "tak strašné" být může.
13. 08. 2019 v 15:36Off-line FreudToldYou  (27/179/67)
No tak si ty články od Červenky nečti :D
13. 08. 2019 v 15:38Off-line Anonym
Červenka je životní styl, články od něj se číst musí :D ale přesně kvůli jeho článkům jsem se tu podělil i o svůj coming out, abych vyvážil ty jeho pozitivní kecy
13. 08. 2019 v 15:40Off-line FreudToldYou  (27/179/67)
Jojo.. Pozitivní kecy z pozitivní p***le.. :) jeho články mi vždy otevírají nůž v kapse :)
13. 08. 2019 v 15:42Off-line Anonym
Aspoň se má člověk čemu zasmát, když je v práci nuda
13. 08. 2019 v 17:08Off-line Mychajlo90  (34/185/70)
"a pravděpodobně ho i vydědí"

K vydědění potomka musí být relevantní zákonný důvod a tím menšinová sexuální orientace fakt není.
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload