Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Nechce si priznať, že je gay?

25. 08. 2019 v 14:42Off-line Anonym
Ahojte, viete mi prosím poradiť, začal som si cez appku Grindr písať s fajn chalanom, najprv to boli len také srandičky a tak, písal mi že by chcel len sex s chalanom a vzťah atď riešiť s babou, že je Bisexuál... Začali sme si písať neskôr aj na snape a začal som sa mu zdôverovať že už by som si rád našiel niekoho ku komu by som sa mohol p***uliť a celkovo mať partnera, začali sme si posielať smajlíky so srdiečkami, prípadne sme si poslali aj foto na dobrú noc (len foto tváre) písal mi, že by sa chcel somnou prejsť a tak, potom že sa mu nedarilo v práci keďže myslel len na mňa, že by ma chcel objať a tak...No nejak to medzi nami teraz vychladlo, keďže som mal trošku depky a keď mi napísal že stále by chcel vzťah iba s babou tak by bolo z toho strašne smutno a teraz je to už medzi nami zase akokeby iba kamarátske, väčšinou posiela len smejúce sa smajlíky, vtedy sme písali skoro stále a teraz už poriadne vôbec, skôr už len smajlíka a nič viac...Mne to príde že jedine čo mu vadí je to že byť s chalanom nieje normálne v spoločnosti a že s ním nemôže mať dieťa... Neviem, či to bolo len také krátkodobé zaľúbenie sa medzi sebou, no chýba mi to... smial sa že by som ho mal po týždni dosť, no mne povahovo veľmi sadol a aj vzhľadovo vyzerá super... viete mi prosím poradiť, či sa na to nejak vykašľať, alebo by bola nejaká šanca... on má 19, ja 16... ďakujem že ste to dočítali až dokonca
25. 08. 2019 v 15:07Off-line Anonym
Vjaceslav, ide o to, že ja úlet nehľadám a vyzeralo to najprv že budeme len kamaráti,no trošku sa to zvrtlo
Souhlasím - 5   •  Nesouhlasím - 4  Nahlásit
25. 08. 2019 v 18:36Off-line i8051  (53/184/97)
Kdyz nehledas ulet s klukem a hledas s nim vztah, tak si najdi buznu a ne heteraka. Jak snadne ;-)
Souhlasím - 4   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
25. 08. 2019 v 19:45Off-line Anonym
Prosím naučte sa čítať, nieje heterak
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
25. 08. 2019 v 20:04Off-line AntisocialObecny  (103/-/-)
Zkus mu vysvětlit, jaké city k němu chováš. Do vztahu nikoho nutit nemůžeš, takže pokud ti řekl, že nechce, tak prostě nic no, pak už je to uzavřená věc.
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
25. 08. 2019 v 20:49Off-line Anonym
Uvidíme ako to teda bude, ak by nebol vzťah to by problém nebol, bol by som rád kebyže budeme kamaráti
26. 08. 2019 v 00:33Off-line Riku  (63/176/110)
Sejít se v reálu a promluvit si z očí do očí.
26. 08. 2019 v 09:35Off-line miloslav9  (31/171/60)
Čavko,
určite ti odporúčam aby ste sa stretli osobne. Neodkladaj to na najskôr. Využi prázdniny.

(A inak diki za super ty, to by som netušil, že v medzinárodnej apke sú aj nejakí Slováci )
26. 08. 2019 v 13:03Off-line onlip  (61/180/84)
Anonym (Lost): Nelze ti odpovědět tak, abys byl úplně spokojen. Budeš se muset rozhodnout, z čeho (ne)slevit, do jakého rizika (ne)jít, co oželet. Tvůj protějšek hledal jen sex; ty myslíš, že by to šlo rozvinout ve vztah. No možná i šlo, ale může to trvat roky, budeš muset přečkat jeho hetero kolize – a pak už pro něj možná budeš spíš kamarád-utěšitel než elektrizující partner.

Nezlob se na I805; právě on ví, že tvůj protějšek hetero není, ale když si začneš s klukem, kt. má v hlavě, že je schopen a chce jako hetero žít, vyjde to nastejno. Pro čisté kamarádství je tvůj parťák naopak málo hetero - bude chtít výhody, ty se budeš zamilovávat, plakat pro něco, co ti neslíbil... Ale to známe všichni, právě to je život.

Odpovím ti fragmentem svého: Oslovil jsem kluka, který dřív žil s dívkou. Ostatně to jsme měli společné. Věděl jsem, že kdykoli mu do života vstoupí další žena, musím být připraven vyklidit prostor – takový mantinel jsem si zadal sám, však on se nikde nedeklaroval jako gay. Po roce taková situace nastala a jeho cesta pokračovala jinudy. Ale kdybych do toho nešel, neprožili jsme roční intenzivní hledání, objevovaní, nacházení – tím silnější, že pro něj - s mužem - v jeho 36 letech - zcela první. Neprožili bychom to, čemu jsem schopen říkat vztah. Pro mě zásadní, nezapomenutelný.
A ano, na začátku bylo třeba se osobně setkat a pak nechat věci plynout, i v tom mají kluci pravdu.
26. 08. 2019 v 13:16Off-line Vlado2  (61/180/80)
Onlipe, ale ty sám víš, že zkušenosti tohoto druhu jsou absolutně nepřenosné. Navíc "náctiletí" ve většině případů zcela idealisticky hledají někoho, s kým by eventuelně mohli bez jakýchkoli problémů trávit zbytek života a ani omylem si nejsou ochotni připustit, že zrovna jim by to nemuselo vyjít.
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload