Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Letní láska

09. 09. 2019 v 22:10Off-line Anonym
Zdravím všechny čtenáře. Sám ani nevím proč to sem píšu. Možná proto, že se potřebuji vypsat. Aby se mi ulevilo.

Je mi 22, jsem gay (což jsem si přiznal až ve svých 18ti letech) a nikdy jsem neměl s klukem vztah. Nikdy jsem nepotkal nikoho, kdo by mě doopravdy tak okouzlil a z koho by se mi podlomila kolena. Až do začátku letošního léta.
Najednou se to stalo. Poznal jsem kluka a cítil jsem se šťastný. Trávili jsme spolu svůj volný čas a na jednom společném výletu jsme si řekli, že do toho půjdeme. Najednou jsem byl ve svém první vztahu. Bylo to pro mě vlastně něco neskutečného, protože já jsem náročný člověk a přišlo to tak náhle. Ale byl jsem strašně spokojený. Konečně jsem poznal, jaké to je být doopravdy šťastný.
Všechno se zdálo být skvělé. Plánovali jsme společně spousty věcí. Ale pak najednou z ničeho nic... Dozvěděl jsem se, že on šťastný není.

Byl to můj první vážný vztah a toho kluka mám rád jako nikoho jiného na světě. Strašně mi to ublížilo ale vím, že nikoho nemůžu nutit do toho, aby vás miloval.

Proto jsem mu napsal, že je mi to strašně líto. Ale nemohu ho nutit. Na jednu stranu chci, aby byl šťastný. Ikdyž to znamená, že nebudeme spolu. Na druhou mi neskutečně ublížil a já se cítím strašně na dně. A mám na něj vztek, že on je příčinou všeho toho zármutku a strasti.
Ale přesto o něj nechci přijít. Domluvili jsme se, že je třeba pauza. Musí se to zpracovat a pak se třeba někdy budeme bavit.

Jenže já si říkám, že to bude náročný. Chci s ním být v kontaktu dál. Bavit se, sdílet s ním jeho úspěchy, štěstí, radost. Ale i neúspěchy, smůlu a starost. Jako pravý přítel.

Problém nastává v té fázi, kdy si říkám, že teď jsme se rozešli. Ale třeba se k sobě někdy vrátíme. Chci sám sebe utěšit, že teď nám to nevyšlo. Ale jednou se to opět stane. Zase budeme spolu. Jenže je potřeba podívat se na svět růžových brýlí. Takhle svet nefunguje. Nebo ano? Nalhávám si svět podle vlastních přání?

Chápu, že láska je složitá a nejsem první ani poslední, kdo má zlomené srdíčko.

Vím, že je to dlouhé. A zřejmě i zmatené. Ale vypsal jsem se a na chvilku je mi trošku lépe. Děkuji všem, kteří přečetli...
09. 09. 2019 v 22:16Off-line Anonym
Na co přesně? Na to, že s ním zůstanu kamarád? Nebo na to, že svět není růžový? :)
09. 09. 2019 v 22:30Off-line Kuliferda  (53/173/74)
Na všechno si zvykneš,ale určitě najdeš toho pravého.Hodně štěstí
09. 09. 2019 v 22:34Off-line Anonym
Děkuji
09. 09. 2019 v 22:38Off-line Anonym
Pokusím se. Ale myslíte, že je dobrý nápad zůstat s ním kamarád?
09. 09. 2019 v 22:39Off-line kloudik  (38/182/80)
Začal si celkem pozdě tyhle velký lásky bývají v patnácti nebo šestnácti o to horší to pro tebe je. Jinak dát si pauzu znamená definitivní konec tak si nic nenamlouvej a ber věci tak jak sou. Jak dlouho ste spolu byli? Co bylo důvodem rozchodu? Co znamená pak se třeba budeme bavit?
09. 09. 2019 v 22:42Off-line Kuliferda  (53/173/74)
Třeba si budete víc rozumět jako kamarádi, já bych tomu dal ještě šanci.
09. 09. 2019 v 22:45Off-line kloudik  (38/182/80)
Jak jako jestli je dobrej nápad zůstat s ním kamarád? To si člověk jen tak řekne? Sem myslel ze to člověk musí cítit a ne se jen tak rozhodnout.
09. 09. 2019 v 22:48Off-line Anonym
Kloudik- Byli jsme spolu měsíc a půl. Důvod rozchodu byl takový, že on byl šťastný. Nedokázal mi vrátit citově to, co jsem do toho vztahu dával já. Prý má v sobě nějaký blok a buď lepší, když bude sám.
A to poslední- . Sejít se jako kamarád s kamarádem. Jak jsem psal, sdílet radosti a strasti.

St63V- snažím se to tak brát i já. Ikdyž je to složité a bolí to, tak nemám potřebu nenávidět ho. Prostě ho mám pořád rád. Choval se ke mně vždy pěkně a já k němu též.

Kuliferda - to nám ukáže až čas. Ale uklidnili jste mě s St63V:) Děkuji
09. 09. 2019 v 22:50Off-line kloudik  (38/182/80)
Po měsíci a půl si Teda dobře poblaznenej ale to časem přejde :)
09. 09. 2019 v 22:57Off-line Kuliferda  (53/173/74)
Jestli jste se rozešli v Klidu, můžete sdílet radosti a strasti jako kamarádi a věř mi že i to je výhra.
10. 09. 2019 v 00:08Off-line i8051  (53/184/97)
Leto uz je stejne pryc, najdi si zimni lasku :-)
10. 09. 2019 v 00:12Off-line AMDI  (52/179/105)
Ano,ano. Z lásky bývá časem nenávist,ale jestli jste se rozešli v klidu,tak to je určitá výhra a možnost,že to není tak zlé jak to vypadá.
10. 09. 2019 v 00:14Off-line BussterX  (103/130/150)
Láska a nenávist mají velmi nezřetelné hranice.... a někdy se prolínají...
10. 09. 2019 v 09:46Off-line Anonym
Děkuji všem za odpovědi :)
St63V -Děkuji moc
10. 09. 2019 v 11:29Off-line onlip  (61/180/84)
Anonym (Broken heart): Prožíváš to nejcennější, co zažít lze, ačkoli se to teď nezdá. Nenech si převrstvit vzpomínky na dobré chvíle čímkoli negativním - objevuj cesty, jak kanalizovat negativní emoce, jde to. Přetavit havarovaný milostný vztah v přátelství nebo aspoň kamarádství považuju za ideál – a opět je tu nejen má zkušenost, že je to možné. Bude to od tebe chtít utlumit všechny požadavky, všechna očekávání, všechny výčitky – a čistě jen vyjít vstříc. A třeba podruhé, potřetí, bez vnucování, jen jako možnost. Pokud druhá strana nereaguje, nech jí prostor, žádný tlak stejně nepomůže, ale vždycky má smysl zkusit to. Teprve až člověku ve vztazích zaúřaduje smrt, dojde mu naplno, jaké malichernosti stály za jeho rezignací – toho jediného lze litovat, ne marného pokusu.
10. 09. 2019 v 13:04Off-line Betonica  (39/191/93)
Asi bych zacal tim, ze bych tolik neposuzoval. Uz jen treba tvuj uvod: Je mi 22 a jsem gay. To je uplne zbytecna informace. Mnohem podstatnejsi je vas pribeh. Potkali jste se, nejaky cas spolu pobyli, zustalo to, co zustat melo. A jen ted jen na vas, zda a jak navazete.

Dovedu si predstavit, ze letni romance nesvazana povinnostmi vsedniho dne muze dostat trhliny, kdyz prijdou prave ty vsedni dny. Nepises presne, proc to mezi vami drhne. A vlastne to ani neni podstatne. Z tvyho psani mam dojem, ze to vzdavas, ze se stavis do role obeti (viz jsem na neho nastavanej, ublizeno mi bylo). Otoc to. Nemas duvod byt nastvanej, ublizenej, smutnej. Presne naopak! S mega klukem jsi byl stastnej, tak proc si neuchovat tento pocit? A pokud neni soucasne konstelace zcela mimo, proc o neho neusilovat? Nemusis zrovna podnikat milostnou vypravu, bohate postaci vyjad*** se, pridat drobny skutek, aby tva slova ziskala na vaze. Dal to nechej na nem. Mate-li byt spolu, pak budete.

Ty si z toho odnasej to hezky, protoze jedine hezky veci muzou tvo*** dalsi hezky veci. A jo, klidne si taky pobrec, ale jen jednou. Podruhe a dalsi uz to unavuje a zdrzuje. Vyhni se taky zbytecnym uvaham a analyzam pricin (ne, swat analyza neni potreba). Proste se to stalo. Vic v tom nehledej.

No a nakonec. Podzim je taky krasna doba, vsude mrak vuni, barev, ranni mlhy, ktery zvou k tajemstvi. Proc se nepustit do podzimu na plnej plyn?!
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload