Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Spánková paralýza

18. 09. 2019 v 20:26Off-line sudetan54  (24/178/79)
Zažili jste ji někdy?
18. 09. 2019 v 20:57Off-line sudetan54  (24/178/79)
Ja od roku 2015 docela hromadně, od té doby co sem se začal zajímat o krestanstvi (jemuz se už teda asi od roku 2016 zdaleka vyhýbám), jako na běžícím pásu, prisuzuju to tomu, že sem měl celkem dost vymyty mozek touto ideologií, která značně přispěla k mé emoční labilite a měl sem v sobě dost strachu (strach z pekla, že se dostatečně nemodlim a že jsem hříšný), tak sem pravděpodobně přitahoval jisté entity z astralnich svetu, které si doslova lahodily na me psychické nevyrovnanosti a strachu...To sem byl úplně ztuhlý, nemohl křičet ani mluvit a moje duše jakoby rotovala a jakoby mě cosi vysavalo...Zhruba po dvou minutách ten "uzasny" stav skončil a já se bál jen priv*** oči, aby se ta situace neopakovala, děs, a to sem jednou ještě u postele viděl jakousi temnou siluetu jakéhosi bubáka... Fakt mňamózni zážitky...Nastesti se už v poslední době zas tak moc neobjevují, krom občas dost bizarních snu...
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
18. 09. 2019 v 21:12Off-line Yusen  (21/194/64)
Naštěstí ne, ale když jsem si o tom poprvé četl asi před 3-4 roky tak jsem měl pak dva dny problém usnout. :D
18. 09. 2019 v 21:22Off-line cynicalone  (23/178/73)
Hej zažil som to je to celkom sranda keď si predtým ako sa ti to stane zistíš vecí a vieš už čo to je tak sa dá na tom aj zabaviť samozrejme že záleží aj od charakteru človeka :D ja som si svoju spánkovú paralýzu užil aj keď som mal neskutočný strach ale tak čo máš aspoň nejaký fajn zážitok
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
19. 09. 2019 v 14:00Off-line kriss  (25/179/58)
Bohužel mnohokrát. Člověk se s tím naučí sžít, ale příjemné to asi nebude nikdy...
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
20. 09. 2019 v 15:19Off-line Charles2300  (32/183/85)
Nezažil, chtěl bych.
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
20. 09. 2019 v 16:09Off-line redepecek  (21/175/-)
Nejsem si jistej, jestli to byla spánková paralýza, ale dvakrát se mi stalo že jsem na chvilku slyšel fakt strašidelný zvuky a hodně hlasitý, který byly rozhodně z mé hlavy. Nic jsem ale neviděl, protože jsem nechal zavřené oči.
Navíc mi hned došlo, že "není to spánková paralýza?", takže to tak hrozný nebylo
20. 09. 2019 v 21:37Off-line miloslav9  (31/171/60)
Ja pochádzam s náboženského prostredia a mám mnoho veľmi autentických skúseností ako si mysleli, že komunikujú s "Bohom" ale v skutočnosti komunikovali s nejakými démonickými bytosťami.
A toto je fantastický príklad ako pani katolíčka, ktorá prevádzkuje mnoho cha***atívnych projektov v ČR, by chcela niekoho bodať krížom. To teda nepripomína mierumilovné náboženstvo. Keď tak veľmi často tá pani spomína satana, tak asi na neho verí viac ako na pánbožka :D
https://www.youtube.com/watch?…
21. 09. 2019 v 12:13Off-line miloslav9  (31/171/60)
Keď som si čítal niektoré historické zdroje ako sa dívali pohania na prvých kresťanov (2-3 storočie), tak bolo to zaujímavé. Tvrdili, že kresťania veria na dvoch bohov, jeden boh sa volá otec a druhý boh ktorého kresťania uctievajú je mŕtvola, čím mysleli uctievanie mŕtveho Krista na kríži. Kresťanské náboženstvo vnímal ako nejaký úpadkový satanistický kult, takže to, že máš negatívne skúsenosti s náboženstvom je v celku logické
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload