Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Kam mám zajít, když se chci seznámit?

22. 09. 2019 v 04:28Off-line Anonym
Kam mam zajit kdyz se chci seznamit? Prestal jsem masturbovat a chci si nekoho najit, jsem mlady bisex alkohol nepijj nekourim (na oboji sem se totiz vysral) sportuji, to mam jako vybehnout Mount Everest a cestou najit cloveka se stejnymi zajmy nebo se ozrat v baru jak trouba jak vetsina lidi a tam si nekoho najit? Nejaky tipy na mista kde se seznamit? Tady na seznamce nevim jestli zverejnovat foto, uz ted mi chodi uchylne zpravy a to ani nevedej jak vypadam, ocenuji ze pisou rovnou co chtej ale 40lety chlapy s pivnim pupkem to neni nic pro me jestli jste me pochopili.
22. 09. 2019 v 10:37Off-line Buk4j  (22/178/-)
Ven od počítače ;)
22. 09. 2019 v 10:39Off-line FelixGabriel  (102/170/58)
Ja dávam prednosť ľuďom ktorých stretávam bežne, kamaráti, spolužiaci, kolegovia,.. Viem že ma za toto väčšina odsúdi, ale ja som doteraz nikdy nemal žiaden problém a je to to, čo mi vyhovuje ;-)
22. 09. 2019 v 11:13Off-line Lolitak69  (22/171/62)
Zkus nějaké festivaly jako Pekelný ostrov, na těch se dá prý seznámit nejlépe a sám to půjdu vyzkoušet. Sice je tam většina lidí opilá, ale já sám jsem abstinent a nekuřák, takže možná i o to větší sranda.
22. 09. 2019 v 11:39Off-line Anonym
Popravde mista typu disco a kluby mi moc nevonej, pochybuju ze bych tam nasel cloveka se stejnou osobnosti
22. 09. 2019 v 12:02Off-line hh_junge  (38/-/-)
Když ti nevoní pozlátkový svět, tak co třeba s dvojkou vína a v oblečení á la francouzský student z dvacátých let zkusit nějaký program v nejbližší literární kavárně? Unesl bys svět (rádoby)kulturní? :-D

A nebo aspoň nějakou velkou univerzitní knihovnu nebo kampus probloudit v ruce s mobilem, kam si na moment stáhneš nějakou seznamovací appku s lokátorem, abys mohl lovit sobě podobné týpky... tak trochu jako pokémony? :-D

Myslím to s nadsázkou... ale zas ne tak velkou.
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
22. 09. 2019 v 13:09Off-line stefo  (35/168/66)
Nepísal som ja anonymný príspevok, ale keď som bol ja na disco v Apollon gay klube Bratislava, tak zvyknú chodiť vopred dohodnutá skupina sa zabavať. Ako sa dostať do takej skupiny? Zviazať a držať na reťazi? :D Nemôžem nikoho, do ničoho nutiť.
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload