Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Potíže s Facebookem

28. 09. 2019 v 18:30Off-line Anonym
Zdravím, setkali jste se s tím, že jste na Facebooku dostali něco jako BAN, akorát s tím rozdílem, že jste mohli lajkovat sdílené příspěvky a odesílat zprávy, ale když jste chtěli napsat komentář, tak ten se nezveřejnil? Mě se to teď stalo a upřímně nevím, co si o tom myslet. A prosím aby odpovídali pouze ti, co mají Facebook. Děkuji.
28. 09. 2019 v 18:44Off-line FelixGabriel  (102/170/58)
Počul som o tom nedávno že 2 mesiace mal niekto také obmedzenie. To je tak keď nadávaš na fb na buzerantov :-D
28. 09. 2019 v 18:47Off-line Anonym
A nevíš, za jak dlouho by to mělo zkončit? Nedostal jsem ani žádný oznámení.
28. 09. 2019 v 19:24On-line miloslav9  (31/171/60)
To nie je kompletný ban. To len algo***my Facebooku tvoj konkrétny príspevok vyhodnotili ako spam.

(Tiež zvyknú byť blokovaný aj platení ruskí trollovia, ktorí sú súčasťou hybridnej vojny. To dúfam nie je tvoj prípad)
29. 09. 2019 v 06:17Off-line kloudik  (38/182/80)
Tyhle starosti bych chtěl mít :)
29. 09. 2019 v 06:27Off-line Anonym
Já se jen normálně zeptal, na tom snad nic není.
29. 09. 2019 v 06:32Off-line kloudik  (38/182/80)
Ne, není. Možná tvůj komentář nevyhovoval standartu EU. Třeba byl moc sexystický nebo naopak málo multikulti jako například málo černých smajlíků atd.
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
29. 09. 2019 v 09:53Off-line FreudToldYou  (27/179/67)
Já dostal ban na dva měsíce, za to že jsem upřímně popsal holku která byla vyfocená v reklamě kterou mi Facebook předhodil.. já si tam vždycky zakazoval reklamy na chlast a na nějaké párty, napsal jsem jim k tomu že mne ty reklamy na vypité lidské držky uráží a proto je nechci vidět, a stejně mi Facebook nějakou takovou sračku nakonec podstrčil. Šestkrát jsem zakazoval reklamy od Jäggermaisteru, a po sedmé už mi prostě došla trpělivost, a pustil jsem se do všeho co v té reklamně bylo. Nějaké kurvě se nelíbilo, že jsem tam k***izoval vzhled té holky z reklamy, a tak přímo pod můj komentář napsala pasivně agresivní "ta dívka je moc krásná" aby tak dehonestovala má slova... A tak jsem jí udělal lehký výčet psychických vlastností té k***ičky z fotky, vysvětlil jsem ji proč má na hlavě sedm různých barev, co se ukrývá za jejím jediným tetováním atd... Říkal jsem jen a pouze ověřenou pravdu, kterou jsem dříve probíral s ŽENSKOU psycholožkou, takže v tom bylo ohromné množství skutečných faktů o lidské mysli... No lidé bohužel dnes pravdu slyšet nechtějí. Můžeme si navzájem lhát do očí, abychom si dělali radost. Ale chraň bůh aby někdo řekl někdy pravdu, která by se někomu nelíbila :)
29. 09. 2019 v 22:52On-line miloslav9  (31/171/60)
Ešte aj iný dôvod by mohol byť prečo sa ti nezobrazil komentár. Správca konkrétnej FB stránky ti mohol jednoducho zmazať komentár, z dôvodu, že jednoducho nesúhlasil s tvojim názorom.
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload