Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Láska nebo sex?

28. 09. 2019 v 22:51Off-line Aleshek  (103/-/-)
Nevím jak přesně definovat otázku... Ale zkusím to :)

Zajímá mě jestli se sexuální orientace týká citů nebo sexuálního "chtíče"

příklady:
Jsem homosexuál, vzrušují mě muži, ale zamiloval jsem se do dívky...
Jsem stále homosexuál? Co kdyby se heterosexuál kterého vzrušují dívky zamiloval do kluka? Bude stále heterosexuál?

Nejsem troll ani anonym, proto bych byl rád kdybychom vedli seriózní diskuzi, bez rádoby vtipných komentářů. díky :)
28. 09. 2019 v 23:00Off-line Aleshek  (103/-/-)
Totep: spíš mě zajíma jestli to co definuje homosexualitu je "láska" nebo "sex". Jestli víš co tím myslím.. :) díky za komentář !
28. 09. 2019 v 23:07Off-line Fishbone  (28/176/54)
Moc akademická debata o něčem, co se nedá v tomhle ohledu probírat.. :)
Btw. pokud v tom chcete skutečně něco hledat, tak je to ve dvou rovinách - sexuální (Freud), kde se jedná čistě o vzájemné přitažlivosti a druhá - emocionální, což je o celkovém souznění.. :D Jak to nazvete u jednotlivých lidí a situací je zcela nepodstatné :)
29. 09. 2019 v 00:00Off-line FelixGabriel  (102/170/58)
Hlavným znakom je to, do koho si schopný sa zamilovať. Mám však kamaráta a ten sa zamilovať nedokáže vôbec. Ďalším znakom je sexuálna príťažlivosť.

Ono tieto 2 veci však nemôžeš od seba izolovať, aj keď ide o 2 odlišné veci tak rámci resp. podla sex. orientácie sú ovplyvnené rovnako teda nemôžu ťa sexuálne vzrušovať ženy ale p***om by si sa vedel zamilovať iba do chlapca ktoreho by si sa ani poriadne nedotkol pretože ťa nebude priťahovať vôbec.. to je blbosť :-D No a niekto je natoľko chladný alebo sa nechce viazať, že sa proste nezamiluje len tak. Vzrušovať ho však môže aj osoba ktorú nemiluje a môže s ňou mať sex.

Heterosexuála nebude priťahovať muž žiadnym spôsobom. Teda samozrejme, ak bude mať z neho pocit že je to ten najzábavnejší chalan na svete s ktorým si super rozumie, určite sa pokúsi skamarátiť.. ale nič viac :-D
29. 09. 2019 v 08:37Off-line tatrman  (27/-/-)
U orientace jde (podle mě) především o sexuální přitažlivost, láska je cit, který se teprve buď vyvine nebo ne. Je to obecnější zalíbení k osobě a nemusí být a často není spojena se sexem, máme lásku k otci, matce, k bratrovi atd.
Takže důležité je, kdo tě přitahuje sexuálně. Láska se k tomu pak přidá, nebo ne, teprve láska určí, zda to bude na vztah nebo jen úlet.
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload