Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Jak nenápadně dát najevo orientaci v hetero světě?

29. 09. 2019 v 12:53Off-line Kreosanlike  (102/230/150)
Jak dát najevo orientaci nenápanou formou v realitě? Ale tak, aby si hetero většina ničeho nevšimla. Třeba na výstavách veteránů, starých strojů, Kafe&Káry, nebo technických muzeích je určitě mnoho "našinců", i nezadaných a hledajících. Třeba nějaká nenápadná vlaječka jako nášivka, packa nebo něco, co vypadá jako by na oblečení nebo batohu bylo od výroby, ale zasvědceného by to zaujalo a třeba mě oslovil. Seznamování na webseznamkách je marné, pokud člověk hledá svojí oblast zájmů, která se u gayů moc nenosí a spíš skrývá. Gaydar je na pí*, na normální lidi nefunguje a já navíc nejsem ten, co by měl odvahu jen tak někoho oslovit jen na základě pocitu. O spolužákovi jsem to tenkrát 4 roky nevěděl a najednou jsem ho nedávno objevil na fejc seznamce, jen je chlapec úplně jiná liga a asi nemá cenu něco zkoušet. Takže gaydar prohlašuju za mýtus a potřebuju něco reálného.
29. 09. 2019 v 13:01Off-line BussterX  (103/130/150)
29. 09. 2019 v 13:09Off-line tatrman  (27/-/-)
Zkus duhovou vlajku nebo náramek, ale jestli čekáš na oslovení,tak se nedočkáš, jestli se chceš seznámit, musíš oslovovat ty sám, a ano s rizikem, že sklidíš jednu do čela.
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload