Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Co napsat klukovi s kterým jsem chodil na školu

07. 10. 2019 v 20:49Off-line Anonym
Ahoj, potřebuji radu :) Ted jsem vyšel střední školu a když jsem byl ve 4.rocniku tak se mi líbil jeden prvák. No a neměl jsem tu odvahu mu napsat když jsem byl na škole protože jsem se bál že mě odmítne a potom by byl trapas když by jsme se někde potkali na chodbě nebo tak... No a teď jsem se rozhodl mu konečně napsat, jde mi o to že vůbec nevím co... Myslel jsem třeba jako,, Ahoj to jsem já, ten kluk který po tobě vždy koukal na tom obědě minulý rok když jsem chodil do čtvrťáku, nechtěl by si zajít někdy ven? '' Nebo něco takového, ale právě že vůbec nevím, počítám s tím že to třeba nevyjde a nebo že ani nepodepíše, ale chci mít aspoň takový vnitřní klid že jsem to aspoň zkusil, díky všem za tipy a rady :)
07. 10. 2019 v 21:42Off-line Sailing  (44/188/95)
Já vím že to není to samé :) Ale našel jsem spolužáka z mojí třídy na ZŠ na Amatérech, má tam videa a fotky, krásně tam kouří p**o. Tak jsem mu naspal, že jsem jeho spolužák a že umí pěkně kouřit :)
07. 10. 2019 v 21:44Off-line ToughNut  (24/185/-)
Sailing :DD
08. 10. 2019 v 13:10On-line i8051  (53/184/97)
Napis mu "Ahoj, jsem ten kluk, který po tobě vždy koukal na obědech minulý rok, když jsem chodil do čtvrťáku. Nechtěl bys zajít někdy ven?" :-)

Btw chyby jsem ti v ty vete opravil a trosku naformatoval, at to ma stabni kulturu kamos se nedivi, jaks mohl udelal matu***u :-)
08. 10. 2019 v 13:12On-line i8051  (53/184/97)
Normalne se chodi s kamosema na pivo, ale STV tim, ze jeho amantum pivo jeste nenalejou, by lezl s deckama do cajovny .. ach jo :-)
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload