Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Před pár dny jsem ve vlaku potkal kluka

13. 10. 2019 v 22:40Off-line Anonym
Před pár dny jsem ve vlaku potkal kluka co měl jen tak vytažený p**o a honil si ho se sluchátky v uších.
Jakože WTF?
13. 10. 2019 v 22:41Off-line Anonym
Nechápu a chci pochopit
13. 10. 2019 v 22:42Off-line Dallas  (23/180/70)
Hezký pohled což :)
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
13. 10. 2019 v 22:44Off-line Anonym
To nepopírám, ale PROČ?
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
13. 10. 2019 v 22:46Off-line Dallas  (23/180/70)
Nevím, já bejt průvodčí tak ho vyhodím ať už je to hezký pohled nebo ne... A třeba se tě s tím snažil zaujmout :D Nikdy nevíš :D
13. 10. 2019 v 22:47Off-line Peta80  (40/187/-)
Gúúgl "exhibicionismus"...
13. 10. 2019 v 22:48Off-line Anonym
Vypadal překvapeně nebál bych se říct že až vyděšeně když si všimnul že jsem si všimnul
13. 10. 2019 v 22:51Off-line Peta80  (40/187/-)
Tak to pak nebude exhibouš ale jen trotl...
13. 10. 2019 v 22:55Off-line Anonym
Trotl, hmmmm,
to je zajímavá myšlenka
13. 10. 2019 v 23:01Off-line Dallas  (23/180/70)
A důležitá věc... přestal pak? :D
13. 10. 2019 v 23:03Off-line Anonym
EM. Ne
13. 10. 2019 v 23:10Off-line Dallas  (23/180/70)
:D
13. 10. 2019 v 23:16Off-line Anonym
Teď se už vůbec necítím komfortně
14. 10. 2019 v 08:15Off-line ozvien  (70/-/-)
Dostal chuť a co je na tom divného? Být to v Americe mohl bys ho zažalovat že jsi dostal újmu nebo průjem.
Souhlasím - 5   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
15. 10. 2019 v 16:18Off-line miloslav9  (29/171/60)
Tak si sa ho mal spýtať, či to bolo hetero alebo gay porno. Aj heterosexuáli si so zvedavosti niekedy pozrú gay porno :D
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
15. 10. 2019 v 16:20Off-line Lukrecius.01  (49/172/82)
15. 10. 2019 v 22:38Off-line Anonym
Jestli ho zase někdy potkáme tak se zeptám
15. 10. 2019 v 22:40Off-line Brkoo  (30/176/79)
To je krasnej zazitek
15. 10. 2019 v 23:15Off-line Dallas  (23/180/70)
Ze zvědavosti... to je blbost :DDD
16. 10. 2019 v 08:01On-line tatrman  (25/-/-)
Aj heterosexuáli si so zvedavosti niekedy pozrú gay porno :D

to je pravda.
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
16. 10. 2019 v 09:40Off-line dsiv  (23/176/85)
Jeste, ze me nikdy nikdo nevidel.
16. 10. 2019 v 10:39Off-line Public  (21/170/61)
Nebyl jsem to já ? :DD
19. 10. 2019 v 13:26Off-line Anonym
Nestalo se to u Liberce;)
06. 01. 2020 v 11:43Off-line Kamis35  (37/-/-)
Hezký zážitek,že mně se nestála taková příhoda. :/
06. 01. 2020 v 14:47Off-line i8051  (50/184/97)
Kamis, dekujeme za zbytecnou informaci :-)
06. 01. 2020 v 14:52Off-line Kamis35  (37/-/-)
Neni zač
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
Onload
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2021 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload