Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Nový kolega v práci

24. 11. 2019 v 01:29Off-line Anonym
Čus kluci, pravě mi nastoupil do prace pred dvema mesici klučina co skončil školu, a jsme kamaradi a tak ale pruser je ze flirtujem ale nevim jak on to ma jestli si dela p***l či ne jelikož má přítelkyni a teď ta otazka mam se ho zeptat jak to má. Ale na druhou stranu co když pak vznikne akorat v praci peklo.
24. 11. 2019 v 02:11Off-line FelixGabriel  (102/170/58)
Keď je zadaný tak ho nechaj..
24. 11. 2019 v 15:39Off-line Cirpirex  (24/-/63)
Hele kluk co je semnou kamos a do toho ma holku...asi se ho zeptam jestli nechce v******t a semnou chodit za ruku co?! wtf :D
pokud chces s nim neco mit tak na to ser! na druhou stranu pokud on rekne ze chce mit s tebou neco tak neni co resit ale kdyz ma holku a "dela si z tebe p***l" tak na to ser :)
24. 11. 2019 v 18:12Off-line kent  (47/-/-)
Asi tak před 10 lety za mnou ve firmě přišel do kanclu moc pěknej kluk z jiného oddělení s tím, že mi den před tím poslal doklady a jeden by potřeboval zpět. Jenže to bylo to před Vánocema a já měl plnej stůl papírů, protože ke konci roku se nejvíc nakupuje a prodává.
Já začal prohledávat ty doklady a on jak stál vedle mě, tak mi najednou položil ruku na na rameno. Asi po 4 minutách jsem měl vše prohledaný, ale ten doklad tam nebyl. On řekl, že jsem to třeba přehlídnul, abych to prohledal ještě jednou a pořádně (asi tím myslel pomaleji), takže jsem to hledal znova. Po celou tu dobu mě držel rukou za rameno.
Já si tenkrát myslel, že je to provokace a tak jsem radši nereagoval. Nikdy předtím jsem se s ním mimopracovně nebavil a následně taky ne. Po roce pak z firmy odešel jinam. Po dalším roce jsem ho potkal na ulici s jeho holkou. Od té doby jsem ho už nikdy neviděl. Dodnes mám podezření, že mi ten požadovaný doklad prostě nepředal a nechal si ho u sebe, aby mohl prudit.
24. 11. 2019 v 18:32Off-line AMDI  (52/179/105)
Ne každej.kdo se k tobě hezky chová a dotýká se tě je gay. Podobný zážitek jsem měl před léty taky jenže on mi to v řeči řekl na rovinu a tak jsme zůstali jen kolegové.
25. 11. 2019 v 17:44Off-line Anonym
Cus, tak KOLEGA se vyjadril jasne kdyz mi ho u mne doma kouřil.;)
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
25. 11. 2019 v 19:43Off-line i8051  (53/184/97)
Jojo, tak pohadka prave skoncila a muzeme jit na pivo :-)
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload