Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Aktivní pasiv?

23. 12. 2019 v 11:12Off-line Anonym
Když mě můj kluk kouří/honí, je to OK. Když ho ale píchám (a problém se ztopořením nemám), nejsem schopný se udělat. Jsem pasiv, nebo...?
23. 12. 2019 v 13:22Off-line Ymen  (46/180/70)
Zkus si o tom promluvit s partnerem, popros ho ať je při tom taky trochu aktivní (pokud jen leží, jak prkno). A je to sice hezký, ale nikde není psáno, že se při tom nutně musíš udělat.
Tak mu prostě ty nebo partner dopomožte rukou, nebo po umytí pusou.Hlavně při tom nemysli na to, že se "musíš" udělat.
23. 12. 2019 v 15:30Off-line phones61  (62/171/77)
Aspoň dopřeješ masírovanému dlouhou masáž. Nemusíš pořád myslet jen na sebe.
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
23. 12. 2019 v 16:04Off-line Fgjk  (21/195/90)
Myslím, že bys byl dobrý pro jiného anonyma, který nemůže najít aktova, kterej by ho hobloval víc jak 3 minuty..... co to dát dohromady?
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
24. 12. 2019 v 11:29Off-line FelixGabriel  (102/170/58)
Hovoríš o tom akoby to bolo vrodené, či si pasív alebo aktív a podľa toho maš aj telo pripravené.. :-D nie, tak to nie je. Keď ho picháš, tak pasív nie si, logicky.. Pretože toto označenie je len aby sa vedelo, čo od človeka čakať. Ak niekto povie že je pasív, môžem len tajmo dúfať, že sa mi ho podarí raz za rok ukecať aby skočil on na mňa.. Niekto je tak pasívny, že sa mu predstava žeby niekoho on jebal hnusý na celý život. Niekto to pre partnera občas urobí a vymení si s ním rolu aktíva. Naopak to platí tiež, kedy aktív nepustí do seba svojho partnera ani za boha :-D

Ďalšie možnosti preferencií:

versatil (50/50) jebe v oboch pozíciách
versatil, skôr pasívny
versatil, skôr aktívny

Sexuálne preferencie človeka sú rovnako pestré ako všetky ostatné preferencie človaka a keďže je človek fakt komplikovaný (našťastie chlapci nie až tak ako dámy :-D) tak je tu neobmedzená možnosť rôznych kombinácii napr. niekto je pri sexe aktív, ale občas si rád pofajká. A plno ďalších..
18. 01. 2020 v 23:50Off-line Anonym
Proč tedy u gayů existuje dělení na aktiv/pasiv, když u htr je tomu úplně jinak?
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload