Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Ako na to po prvýkrát? Aký lubrikant alebo gel?

01. 01. 2020 v 13:11Off-line Anonym
Ahojte. Viem že tu to možno už bolo. Taktiež viem ze je toho plný internet. Ale predsa len radšej si nechám takto poradiť. S priateľom sme postupne uvažovali nad analnym sexom. Ja ako pasív. Chcem sa teda opýtať. Ako sa na to pripraviť čo mám čakať od toho a ako predísť komplikáciám. Chcel by som sa opýtať aký je najlepší lubrikant pretože som počul Že niektoré majú znecitlivejuce účinky alebo nejaké gely a znecitlivejuce krémy balzamy pred analnym stykom. Ktorý používate vy? Viem ze je to možno zbytočne ale je to pre mňa po prvýkrát a chcem aby to bolo príjemne.vdaka
01. 01. 2020 v 13:38Off-line Mr.No  (27/185/70)
Je to úplně jedno jakej gel použijes, hlavně aby to klouzalo. A samozřejmě výplach cokodiry.
01. 01. 2020 v 14:19Off-line adrian76  (26/184/82)
Netreba sa báť. Základ je poriadny lubrikant, nie na vodnej baze lebo pri analy by si ho minul kopec, rýchlejšie schne. T.j. ak by si nepridaval bolelo by to.
Ak ide o uplne prvy raz tak odporucam sa poriadne vyprazdnit aby si potom ked do teba vojde priatel nemal pocit ze ti treba na velku. Ak mas chut zainvestovat takdam urcite zbehnite do sexshopu po analnu sprchu...odporucam fakt skvela vecvy. Priateľ aspon nebude taky vylakany ked ho z teba vytiahne. Bez kondomu to niekedysa nemusi, byt prave "gustiozne." Cize ak prvy sex aj pre priatela odporucam kondom, cisto kvoli hygiene. Bakterie zosa zostatkov stolice a nasledne potencialne zapaly nie su ziadna vyhra. Samozrejme ak sa dobre vycistis, teda preplachnes, nie je co riesit. Prijemnu zabavu.
A este jedna vec. Ak si to nikdy nerobil ako pasiv skus na zaciatku na priatela nasadnut zhora ako na konicka, budes si moct korigovat ako hlboko vojde. Sam prides na svoje limity no netreba sa ich bat posunúť. Bav sa bracho. Apripominam netreba sa báť, nie je to az taka veda.
Souhlasím - 5   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
01. 01. 2020 v 15:33Off-line FreudToldYou  (27/179/67)
Na Slovensku se řadové číslovky psané cifrou nepíšou s tečkou?
01. 01. 2020 v 19:36Off-line adrian76  (26/184/82)
Ak chceš konkretne produkty ktore mam odskusane napis do chatu, poslem alebo aj poradim ked mas nejake konkretne otazky - ak budem vediet samozrejme. ;)
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload