Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Občas trochu nechápu lidi kolem mě

02. 01. 2020 v 12:47Off-line Anonym
Ahoj
Mám spoustu koníčků který prostě s lidma okolo mě už nějak neseděj a jak koukám taky i tady člověk nikoho moc nenajde.
Dnes i včera bylo hezky, chtěl jsem jít prostě jen tak do lesa nebo kamkoliv se jít projít, klidně i dál. Nikomu se ale prostě nechce protože je zíma. Uměj se snad oblíknout ne? V létě je sice teplo ale nemá nikdo čas... Hrůza
Pak mám ještě jeden neobvyklej koníček a to je URBEX, prostě prolejzání opuštěnejch baráků což je moje láska už od mala :D Měl jsem na tohle všechno dost kamarádů hlavně ten jeden se mnou takto všudemožně chodil rád ale co jsme na jiných školách tak to nějak polevovalo. Občas teda ven jdeme ale teď jsme hrozně dlouho nebyli. Já nevim asi jsem divnej ale nedovedu si představit den aniž bych několik hodin prostě strávil venku na vzduchu. Ve dvou a více to bylo ale vždy lepší.
02. 01. 2020 v 12:50Off-line webboy13  (30/-/-)
Dá se najít, já jelikož taky nemám s kým, tak většinu času sedím na p***li doma :D Ono když si budeš stěžovat anonymně, tak se tady fakt nikdo nenajde :D a jestli se za to co děláš stydíš, že to anonymně dávat musíš, tak se nedivím, že nikdo nejde :D
02. 01. 2020 v 13:06Off-line webboy13  (30/-/-)
Anub, ale něco za něco :D budeš si muset sednout :D
02. 01. 2020 v 13:15Off-line webboy13  (30/-/-)
Já neodrazuji, jen domlouvám :D
02. 01. 2020 v 14:06Off-line i8051  (53/184/97)
Ok, doraz, potrebujeme technika, co poleze po strechach i v zime. Ono te ta zabava v pobihani venku brzo prejde :-)
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload