Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Bílé flíčky a velké varle

23. 08. 2013 v 22:01Off-line Anonym
Ahoj lidi, mám takový dotaz.. :) Mám na kůži penisu bílé flíčky různé velikosti, ale dost malé. Někdy jsou úplně nepatrné, skoro bych řekl "průhledné" :D, ale někdy sytě bílé. Nijak nebolí ani nesvědí, spíš mi to přijde znepokojivé. Má s tím někdo zkušenost? Vadí něčemu, nebo nemá někdo představu co by to mohlo být? Jsem ještě panic, a nevím z čeho by to mohlo být. Je mi 15.

A další věc, co mě tak trochu trápí, levé varle mám o dost větší než pravé ,řekl bych že skoro až dvojnásobně. Vadí to něčemu, či je to normální?

Díky za všechny smysluplné odpovědi.
23. 08. 2013 v 22:06Off-line johnj  (40/186/82)
Tohle bys měl řešit spíš se svým doktorem/doktorkou. Nestyď se a neboj se zeptat. Od toho lékaři jsou. :-)
23. 08. 2013 v 22:18Off-line ThomPrag  (45/180/76)
Tyhle zdravotní dotazy mě vždycky pobaví....proboha, kde ty lidi berou nápad, že jim se zdravotním problémem pomůže někdo na netu???
Takže šupem k doktorovi, ať se na to podívá.
Ohledně velikosti koulí - je běžné, že jsou jejich velikosti jiné. Jestli je to ale abnormálně rozdílné, tak opět k doktorovi.
Souhlasím - 5   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
24. 08. 2013 v 14:10Off-line tomas10  (27/175/65)
Jestli jsou to flíčky na penisu dole, od varlat směrem k žaludu tak je to normální, jestli ne tak radši ke kožnímu. Ne se vším se musí doktor otravovat, stačí se zeptat správných lidí. A velké varle může být vývojová vada, s tím jistě k doktorovi.
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload