Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Nejlepší způsob depilace

25. 02. 2020 v 13:32Off-line Anonym
Zdravím, začínám hrozně zarůstat až mě to začíná otravovat, dřív jsem měl jen nohy a trochu hruď takže když jsem si oholil intimní partie tak to nevypadalo špatně. Teď už se mi chlupatí i břicho a celkově to vypadá hrozně. Navíc jsem začal s bojovými sporty a dostávám se docela do formy, jediné co mi to kazí jsou ty chlupy. Chtěl bych všechno pryč. Ptám se, hlavně sportovců tedy. Jaký způsob je nejlepší. Aby výsledek vydržel co nejdéle a byl snadný na údržbu. Díky všem
25. 02. 2020 v 13:44Off-line ghostellas  (22/183/91)
Najlepší spôsob depilovania sa je nedepilovať sa, ak sa považuješ za chlapa a nie ženskú ;)
Souhlasím - 10   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
25. 02. 2020 v 14:11Off-line FreudToldYou  (27/179/67)
A zase tu malej kluk píše o tom jak být mužem. Já mít 167 cm tak si taky nechám nárůst vous abych nevypadal jak p******t. I když asi ani kvůli tomu bych to neudělal, protože nemám pocit nemužnosti a potřebu si s kdejakým troubou měřit lofase. Chlapa dělá charakter a schopnosti, nikoliv vzhled. Chlap se třeba ani nestará o to jak vypadá, víš? Zatímco ty to řešíš jak nějakej metrosexuál.
Nejlepší je, že většina z vás, co vypadáte jak dřevorubci, není ani schopná zatlouct rovně hřebík a nebo třebas bez zbytečných keců, fuňění a breku nanosit uhlí do kotelny. Zhýčkané kundičky si prostě musí kompenzovat svou malou psychickou mužnost tou fyzickou.
Souhlasím - 4   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
25. 02. 2020 v 15:47Off-line igni  (36/192/130)
Nejlepsi letlampou. A rovnou se i opalis a usetris za solarko :D
26. 02. 2020 v 17:52Off-line MartinekVonMaly  (20/-/-)
Hlavně neposlouchej hipstery :D nejlíp asi holicí strojek, ohol břicho, p**o, podpaží, a pak třeba přes kameru anál :D nohy ruce nech, a jsi ok :d
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload