Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Kdo už viděl V Síti?

27. 02. 2020 v 23:14Off-line Anonym
Bylo to prostě wau, jenom mě mrzelo, že nebyla možnost mít tam i kluka. Protože něco podobného v ne tak drastické míře jsem si zažil. Jaký máte názor na tuto problematiku a na film?
28. 02. 2020 v 11:01Off-line Bond50  (53/175/68)
No, platit za to určitě nebudu, možná se kouknu, až to bude k dispozici v ČT. Ale jak říkal akri, ty pobertální děcka si za to můžou jen a jen sami. Nikdo jim nedrží pistoli u hlavy, aby se takto prezentovali...Jejich blbost je absolutně neomlouvá...V dnešní době moc dobře vědí, co to obnáší... Informací na netu na toto téma je více než dost. Nebýt nich, tak úchyláci mají útrum...
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 3  Nahlásit
28. 02. 2020 v 11:59Off-line igy  (38/173/81)
Kluka jsi měl v #MartyIsDead ... To někdo viděl? Dojmy?
28. 02. 2020 v 12:46Off-line Lolitak69  (22/171/62)
Viděl jsem ho včera a nebyl špatný - hlavně byl často opravdu vtipný a to se mi na tom osobně líbilo asi nejvíc. Nejlepší bylo “já tady jenom něco leštil”.
28. 02. 2020 v 20:10Off-line werex  (31/-/-)
Martyisdead viděl jsem to. Ale s tím psem v mrazáku to fakt posrali. To tam dávat nemuseli. Páč já pejsky rád. (myslím psy jako psy, aby nedošlo k mejlce :D)
Jinak téma zajímavé, jenom bych chtěl vidět toho skutečného pachatele. To mi tam nějak chybí - ještě jeden díl, který by odhalil jeho identitu a prozradil něco z jeho života. Nedokončené filmy nemám rád.
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload