Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Líbím se mu?

29. 02. 2020 v 12:28Off-line Anonym
Čau kluci. Mám takový dotaz. Jde o tohle chodím do jedné školy v ČB, kam chodí i jeden takový, mladší kluk. Po každé, když se střetnem na chodbě nebo v krámu, nebo někde jinde tak zčervená. Taky bydlíme ve stejném městě, no a taky spolu občas jezdíme ráno do školy stejným autobusem. Občas mi přijde, že se sem tam na mě podívá, když koukám ven z okna autobusu. Po každé, když vystupujeme a jdeme stejnou cestou do školy tak se otáčí a dívá se na mě. Tak si tak říkám, jestli se mu líbím a nebo se mě bojí, nebo o mě něco slyšel...:D Jo a ještě jsem si všimnul, že chodí stejnou chůzí jako já, když jde před mnou. Je fakt hezký, je mladší a je boží. Poradíte mi, co mám dělat? Vím nejlepší by bylo, kdybych ho pozdravil nebo, kdybych ho nějak pozdravil. Tak dejte vědět co a jak a já vám přinejhorším někomu z vás napíšu a popíšu to líp, nebo aspoň o to pokusím. :D Díky.
29. 02. 2020 v 12:31Off-line Lolitak69  (22/171/62)
Zkus s ním navázat kontakt přes sociální sítě.
Souhlasím - 6   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
29. 02. 2020 v 12:36Off-line Anonym
@Lolitak69 to by bylo super, jenže nevím jak se jmenuje. :D
29. 02. 2020 v 12:47Off-line Anonym
@facesitting bane bože, proč něco komentuješ, když je tvůj komentář úplně vedle od dotazu? Pane bože, zbav nás takového utrpení a nedej, aby facesitting někdy někomu tady komentoval.
Souhlasím - 4   •  Nesouhlasím - 3  Nahlásit
29. 02. 2020 v 12:49On-line Kuliferda  (53/173/74)
Tak ho oslov a pokecejte
Souhlasím - 7   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
29. 02. 2020 v 13:02Off-line Anonym
@GamerCZE já přece neříkal, že ho chci. Jen jsem se zeptal jestli se mu líbím, samozřejmě že je dobrej. Jen, znáš to asi tak jako každej tady, ne? Když se ti někdo líbí a zdá se, že se ty líbíš jemu, jen to nevíš jistě a nechceš se před ním ztrapnit, protože by to byla fakt hrůza, kdybych za ním přišel a teď najednou - čau, jak je a blablabla a on by na mě koukal a nebo by řekl, proč ho vůbec otravuju. Každopádně až se zas bude otáčet jestli jdu, nebo se bude dívat na mě v autobusu, tak ho nějak oslovím. Jen jsem spíš čekal nějaký normální názory, který mi nějak aspoň trochu pomůžou a utvrdí mě v tom, že se mu líbím. Nic víc.
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
29. 02. 2020 v 13:13Off-line Lolitak69  (22/171/62)
Anonym: Ach božínku.. No jestli chodíte do stejný školy, tak snad není problém ťuknout do spolužáka a zeptat se “hele, nevíš něco o tamtom týpkovi?”. V dnešní době snad není těžký zjistit něčí jméno.
Souhlasím - 5   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
29. 02. 2020 v 13:34Off-line i8051  (53/184/97)
Tvl a jak asi MY vime, jestli se TY libis JEMU? My jsme snad on? Myslis, ze to, ze jezdi stejnym busem, kulha na levacku, jako ty a cervena se jak rajce, neco znamena? Neznamena to vubec nic. Mozna na tebe kouka proto, ze vetsiho joudu jeste nevidel. Takze pokud to chces FAKT vedet, tak jedina moznost je se s nim propojit a zeptat se ho. Moznosti jsou desitky. Psanim anonymnich na buznaplatek dotazu ze sebe delas uplnyho bezinvencniho joudu, co pro svoje stesti neumi udelat vubec NIC a potrebuje porad vodit za rucicku. A takovy se nelibej fakt nikomu. Navic jako anonym jsi tady v odpovedich drsnej a sebevedomej az na pudu, ale realita ti uplne utekla a neumis vypotit dve vety spravnym smerem. Takze zacni makat na sobe a vrat se zpatky do realnyho zivota. A ze by to byla nejaka hruza, kdybys ho oslovil a on te odmit? Jo, mozna byla, ale jedine tyhle hruzy, prohry a k***ika te nekam muzou v zovote posunout tak, ze nebudes muset tyhle dotazy davat. Fnukani na poradne te posle leda do hoven. Sorry za uprimnost :-)
Souhlasím - 4   •  Nesouhlasím - 8  Nahlásit
29. 02. 2020 v 14:04Off-line igni  (36/192/130)
Normalne ho oslov a pozvi na kafe nebo caj :)
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
29. 02. 2020 v 14:05Off-line tatrman  (27/-/-)
I8051:Takze pokud to chces FAKT vedet, tak jedina moznost je se s nim propojit a zeptat se ho.

íčkoňu třeba takto?: Čau nešel by sis se mnou zaprcat?
29. 02. 2020 v 14:10Off-line werex  (31/-/-)
Jako kluci na kluky to mají mnohem těžší než hetero, který osloví cizí holku. Můžou nejen zažít odmítnutí ale rovnou bombu mezi oči.
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
29. 02. 2020 v 14:16On-line Frederic  (27/178/70)
Werexi: já bych to s tou bombou mezi oči neviděl tak dramaticky. pořád se o tom mluví, ve skutečnosti neznám nikoho, kdo by byl při oslovení chlapa/kluka v tomhle ohledu napaden.

pravdou je, že když si kluk každé ráno v pekárně kupuje koláč, který mu zabalí ohnivej kluk, na kterém může oči nechat, se hned tak neodváží se ho zeptat, v kolik končí a jestli by nešel do kina xddd
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
29. 02. 2020 v 14:27Off-line werex  (31/-/-)
Když ho vůbec nezná, nemůže tušit jak zareaguje, může to být ohnivý fanoušek Baníku a minimálně ti nadá do buzny a rozkecá všem okolo.
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
29. 02. 2020 v 14:30Off-line s.a.m.i.k  (53/183/87)
Přesně jak říkáš. Zkus ho pozdravit nebo nějak pozdravit :D
Souhlasím - 6   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
29. 02. 2020 v 16:40Off-line Anonym
@s.a.m.i.k sorry mělo tam být kdybych ho oslovil. Překlepy v nastavení klávesnice. @i8051 já bych řekl, že ty znaky jako je zčervenání atd. mluví samo za sebe. Nikdo tady nefňuká, kde si to zase proboha Íčko vyčetl. Tobě by ten účet už měli zrušit a byl by tu klid. Chtěl jsem se jen tady s někým poradit, ale kromě pár dobrých jedinců to tu je samej potrat, kterej místo toho, aby něco dobrýho napsal, tak ti tu spíš napíše sračky, který platí spíš pro typa jako je on. Jinak ne, jouda nejsem. Každej tady ví, že jedinej jouda tu jsi ty Íčko. Mě nedělá problém najít si kluka, získat kluka. Jen jsem si nebyl jistej jestli se líbím tomu klukovi. To je sakra rozdíl. :D Ale buď v pohodě, dostal jsem odvahu a napsal jsem mu na insta, no a dopracovali jsme se k tomu, že se jeden tomu druhému líbíme. Kéž bys ho viděl Íčko, je fakt boží. A kluci, kteří si čtete nebo si procházíte tím, co jsem psal nahoře, dostaňte odvahu a jděte si pro štěstí. No nic Íčko já jdu žít štěstí a ty si dál užívej svůj život bez zájmů a života. Myslím si, že jsi přesně ten typ buzny, která závidí ostatním, mladším, zadaným, dobře vypadajícím gayům. Myslím si, že kromě každodenního komentování těch sraček co jsou tu vyvěšený žádný život ve skutečnosti nemáš. Jsi jen oslizlá, hnusná, vylízaná buzna, kvůli který nás pak všichni ostatní hází do jednoho pytle. Peace. ✌️
Souhlasím - 8   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
29. 02. 2020 v 16:48Off-line Anonym
Facesitting ano ano, děkuju
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
29. 02. 2020 v 17:32Off-line i8051  (53/184/97)
No, tak jsi ted doufam budejovicky nicku Snadtenajdu uz spokojeny a diky sve dominanci, o ktere pises ve svem profilu, sis Snad Nekoho Nasel. Ted jen aby to s tebou, premyslivou a srandovni dominou vydrzel ... :-)

vtipný, nebojácný kluk, který si jen tak z někoho a z něčeho nesedne na p***l a který se nebojí ozvat. Jsem dominantní kluk, který hodně přemýšlí.

Pobavilo me ale, jak nejdriv fnukas, jak ho mas oslovit a ted zase ego az na pudu a chlubeni se, jak jsi dobrej a ze ti ho mam zavidet. S takovym to bude mit ten cervenacek slozity, snad ma dobry nervy :-)

Anonym (Snadtenajdu z Budejic)
Mě nedělá problém najít si kluka, získat kluka.
--------------------
Nene, vubec, vsak je to ze zadani tematu kazdymu jasny. A to o sobe pises, ze "jsem vtipný, nebojácný kluk, který si jen tak z někoho a z něčeho nesedne na p***l a který se nebojí ozvat. Jsem dominantní kluk, který hodně přemýšlí" :-)

Anonym (Snadtenajdu z Budejic)
No nic Íčko já jdu žít štěstí a ty si dál užívej svůj život bez zájmů a života.
---------------------
Ano, provedu. A ver tomu, ze to budu delat plnymi dousky :-)
29. 02. 2020 v 17:48Off-line s.a.m.i.k  (53/183/87)
Teda anonyme, "nějak ho pozdravil" a "kdybych ho oslovil", no to už musíš mít řádně rozjebanou klávesnici, když ti háže takový překlepy :D :D :D
29. 02. 2020 v 17:58Off-line tatrman  (27/-/-)
Ičko, no co to tady čtu, to vypadá, žes dostal KO.:):):) Ten popis je docela krutej.
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
29. 02. 2020 v 18:00Off-line i8051  (53/184/97)
Jojo tatro, vecer si to hodim, nedokazu s tim zit. Hodnoceni budejovickyho Snadtenajdu me uplne odrovnalo a ztratil jsem smysl zivota. Nepujcite mi nekfo 3000 na poradnej spagat? Fnuk ... :o)
01. 03. 2020 v 09:34Off-line LukynCalda  (22/175/70)
Ahoj anonyme, nemohl bys prosím rozvést, jak jsi tu konverzaci na ig začal? Čím jsi s ním zahájil konverzaci, když jste se skoro vůbec neznali? Předem děkuji, myslím, že by mi to mohlo také pomoct.
01. 03. 2020 v 10:14Off-line tatrman  (27/-/-)
LukynCalda (17/-/-) NOVÉ
Ahoj anonyme, nemohl bys prosím rozvést, jak jsi tu konverzaci na ig začal? Čím jsi s ním zahájil konverzaci, když jste se skoro vůbec neznali? Předem děkuji, myslím, že by mi to mohlo také pomoct.

No jak? Napsal: Ahoj, jak se máš?
ty neznáš evergreen tady ze seznamky? :):):)
02. 03. 2020 v 10:27Off-line iglw  (48/172/77)
Oslov ho,nebo se jen nenápadně otři o něj v autobuse do školy a uvidíš sám,že to zabere!Neboj se !A napiš mi na nicka mého,jak to dopadlo,díky!
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
02. 03. 2020 v 22:40Off-line teddd  (18/185/67)
Závidím ti to, že jsi měl takové štěstí, taky bych ho rád viděl :D Podle toho co tu povídáš tak to vypadá že je druhý příchod Kristova vědomí :DD Nechceš ho alespoň trochu popsat? :D
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload