Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Víte, kdo to je milkoholik?

13. 03. 2020 v 11:30Off-line Anonym
A existuje podobný termín i v gay komunitě?
13. 03. 2020 v 11:53Off-line FreudToldYou  (27/179/67)
Jistě že se to dá použít i v homosexuální komunitě. Definice toho slova je značně mimo. Podle definice se jedná o muže, který upřednostňuje prostoduché ženské, ale to je strašně omezující protože není žádný pádný důvod pro to aby se to stahovalo pouze na heterosexuální muže, snad jenom autorovo malý rozhled a nebo zaujetí proti homosexuálům.
13. 03. 2020 v 11:59Off-line rosju  (53/170/78)
Ten,kdo miluje čokoládu Milka :)
13. 03. 2020 v 12:08Off-line Anonym
Podle mě se to vztahuje jen na ženy, protože kráva je rodu ženského.
13. 03. 2020 v 12:19Off-line FreudToldYou  (27/179/67)
Takže by podle tebe bylo lepší, kdyby se pro každou sexualitu vymyslelo jiné odborné slovo i přestože by ta slova v teorii označovala to samé a sice: "člověka upřednostňujícího prostoduché partnery"
13. 03. 2020 v 12:22Off-line FreudToldYou  (27/179/67)
Ono se to dá už teď teoreticky přiřadit jako poddruh pansexuality.
A všeobecně si myslím (i když mne to mrzí) že by se měli začít takovéto psychologické pojmy sjednocovat, protože pitomí lidé se v tom už nevyznají. Já jsem v životě třeba nesčetněkrát slyšel muže jak se označují "nymfomanem" a to je prostě nepřijatelné. Nymfomanie je pojem označující ženskou hypersexualitu, mužská se nazývá satyriáza. Kdyby se zrušilo používání pojmů nymfomanie & satyriáza a zůstala by pouze sjednocená Hypersexualita, bylo by to přehlednější a lidé by se už tolik nepletli. Stejně tak se dá sjednotit stovky dalších nadbytečných pojmů.
13. 03. 2020 v 13:34Off-line Anonym
Težko budeš hledat společný pojem např. pro gay a hetero. To rozdělení tam prostě je a bude. Nebo žena a muž. U toho milkoholika tam cítím jasně že jde o ženu z významu toho slova (Milka - kráva, co dává mléko, nikoliv vůl) Nevím, adekvátně k tomu by byl možná spermoholik?
13. 03. 2020 v 13:46Off-line FreudToldYou  (27/179/67)
Já bych to slovo našel. Stejně jako jsem našel pojem, kterým lze označit manželství všech různorodých párů nehledě na jejich pohlaví. Manželství bylo totiž vadné. Když bych napsal "potkal jsem manželé Horákovi" tak nebude z textu patrné jestli se jedná o dva muže a nebo smíšený pár, bylo by jasné pouze to, že se nejedná o ženy, protože pak bych musel napsat "manželky Horákovi".
Ten spermoholik je absolutně nemístné označení. Milkoholikovi nejde o mléko. :)
13. 03. 2020 v 14:11Off-line Anonym
Nějak tam nevidím to "tvoje" slovo..
Milkoholikovi nejde o mléko ale ani o čokoládu. To není podstatné. Podstatné je, že muž nedává mléko a žena nedává sperma. Když napíšu, že někdo je spermoholik - tak je jasné, že je to muž, a že má rád sperma tj. produkt jiného muže/mužů, tedy že jde o gaye. Jinak tu prostoduchost už si musíš domyslet sám, někdo kdo bude shánět kluka kvůli spermatu asi určitě nebude vyžadovat recitovat Horatia zpaměti.
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload