Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Využití pro mladé lidi

13. 03. 2020 v 19:48Off-line Anonym
Je tolik mladých lidí, kteří nyní mají volno. Studenti SŠ a VŠ. To jsou statisíce mladých lidí, kteří v případě nákazy prý nemají až takové riziko komplikací. Mnozí z nich vykřikují, že pro ně to je jen rýma. Proč by tedy tito hošani nemohli pomáhat zdravotníkům, když nic neriskují a jsou plni optimismu?
13. 03. 2020 v 19:55Off-line Lukrecius.01  (52/172/78)
Proč to píšeš jako anonym?
Souhlasím - 11   •  Nesouhlasím - 3  Nahlásit
13. 03. 2020 v 19:59Off-line FreudToldYou  (27/179/67)
A proč by měli? Zadarmo ani kuře nehrabe. Pomáhání druhým je o vřelém pocitu, který ze sebe potom člověk má. A budeš se divit, všichni tyto pocity nemají..
Souhlasím - 8   •  Nesouhlasím - 4  Nahlásit
13. 03. 2020 v 20:04Off-line Lolitak69  (22/171/62)
Aha. Protože VŠICHNI mladí mají výbornou imunitu a VŠICHNI tvrdí že korona je rýmička. Tleskám.
Souhlasím - 11   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
13. 03. 2020 v 20:10Off-line Frederic  (27/178/70)
Proč to píšeš jako anonym?
Souhlasím - 5   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
13. 03. 2020 v 20:12Off-line Anonym
Tento příspěvek byl smazán redakcí, protože porušoval Podmínky serveru. Je zakázáno používat vulgarismy, urážet ostatní uživatele a významně se odchylovat od tématu diskuze.
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
13. 03. 2020 v 20:25Off-line Lukrecius.01  (52/172/78)
Nemyslím si, že by se větou "Proč to píšeš jako anonym?" projevovalo sklapnutí podpadků kohokoliv.
13. 03. 2020 v 20:25Off-line Titan24  (30/168/56)
Však vláda už schválila opatření umožňující studenty povinně verbovat jako pomocníky v sociálních službách.
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
13. 03. 2020 v 20:35Off-line Frederic  (27/178/70)
Anonymní anonyme, to jsem nebyl já. byl jsem ale ten, co říkal, že není nutný šířit paniku a neustále tady všechny s tím otravovat.

ne, žádný podpatky mi nesklaply, pokud máš teda na mysli tenhle anachronismus pro držet hubu ve strachu. ne, žádný nákupy jsem nedělal, ne, mrtvej strachy taky nejsem a ne, neudělal jsem si zásoby dezinfekce a roušek.

naopak, jsem v poho, fit, že se nakazím, se neobávám a i kdyby, mám dost silnou imunitu, aby se s tím moje sportem a studenou vodou utužený tělo neporadilo.

co mě sere, jsou žvásty anonymů; že nemůžu jít do sauny a bazénu, jet si koupit něco dobrýho za čáru do německa a konečně, že tady musím v pátek z nudy vysedávat a vypisovat, místo, abych se někde pobavil v nočním baru.

jo a když jsme u těch anachronismů, nemluv se mnou ve třetí osobě, jak za starýho mocnářství: "není to ten, co psal ..."
13. 03. 2020 v 20:48Off-line Artenkotorer  (36/180/84)
Mno důvod proč je neverbovat aby pomáhaly zdravotníkům je ten, že není dost koutů kam je postavit aby nepřekážely. Ty ze zdravotnicky zaměřených oborů, no budiž, jestli to studují aspoň 2 roky aspoň základy by mít mohly... Ale co se zbytkem? Navíc si blbě nasadí roušku a při roznášení obědů nakazí polovinu důchodců s chřipkou na oddělení ještě koronavirem jako pozornost od nemocnice.
Další důvod je, pro většinu studentů nebude problém, předpokládejme že ty pro které by byl by se vynechalo, ale pak by jsi musel vynechat navíc ty kteří bydlí s někým z rizikové skupiny, nebo s ním často jsou v kontktu.
Na papíře to zní jako dobrej nápad, prakticky to práci nejspíš jen všem zkomplikuje.
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
13. 03. 2020 v 20:51Off-line Artenkotorer  (36/180/84)
A mimochodem, kdo tu vykřikuje rýma? pokud vím, vykřikuje se chřipka a ta sama o sobě je vážné onemocnění kterou každej druhej zaměňuje s kdejakou virózou a pak ji bagatelizuje...
13. 03. 2020 v 21:02Off-line FreudToldYou  (27/179/67)
Na papíře to zní jako totalitní výblitek vlády státu, který v první řadě nedokázal ochránit své občany a hned na to by je chtěl do něčeho nutit a šlapat tak po jejich právech. Kdybychom ty nakažené prostě zastřelili a zlikvidovali jejich bacilovité těla, nemusíme se tady s tím tolik prát.. jenže tahle humanitární hovadina pomáhá jednotlivcům na úkor celé společnosti. Já bych byl schopný zbavit se jednoho nemocného abych tím ochránil milióny dalších lidí, protože já na to mám koule. Humanista raději ohrozí celou společnost jen aby mohl pomoci jedinému člověku, protože humanista koule nemá.
13. 03. 2020 v 21:04Off-line Lukrecius.01  (52/172/78)
Už seš zhulenej fjorde?:o)
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
13. 03. 2020 v 21:24Off-line FreudToldYou  (27/179/67)
Já jsem pořád. Kdybych nebyl, už bych byl po smrti :/ proč? Myslíš že to přeháním kvůli trávě? :) pokud opravdu začne krizový stav, tak jdou lidské práva stranou, že ano. V tuto chvíli nemá žádný policista, voják, hasič ani zdravotník právo mne nutit do jakékoliv činnosti, která by ohrozila mé zdraví nebo život. Je o tom, myslím, jeden paragraf v trestním zákoníku.. Ok v krizovém stavu mi toto právo "můžou" sebrat stejně jako mnoho dalších práv.. takže můžou teoreticky i prakticky sebrat práva i těm nakaženým, nebo snad ne? V tu chvíli, kdy mne mohou nutit do přímého ohrožení zdraví a života i přestože kvůli tomu musí obcházet má práva, je už přeci úplně jedno jak se změní práva těch nemocných, nebo ne? Prostě by díky své nemoci přišli o právo žít. Když už se má šlapat po právech, tak ať to je alespoň pořádně účelné.
13. 03. 2020 v 22:54Off-line Artenkotorer  (36/180/84)
FreudToldYou: Ok, gratuluji, ČR by reálně měla známích 10 případů a nakažených by bylo 10* kolik jich je nakažených teď, protože nikdo by se nepřiznal a radši se to snažil maskovat a už vůbec by se nikdo nesnažil o prevenci. Vedle se rozčilujou že lidi tajej že byli v italii kvůli tomu, že by byly na 60% mzdy při karanténě, teď si představ jak by to vypadalo kdyby se střílelo.
O nemocné se nestará proto, že by to bylo humání, respektive ne jen proto, ale když by se nestaralo, ale střílelo, jsem si jistej že do tejdne bys musel vystřílet půlku republiky, protože karanténa by neexistovala. Nikdo by neriskoval že když by měl koronavirus, že by ho nějakej pošuk určitě zastřelil, když on to přechodí z celkem vysokou pravděpodobností bez vážných příznaků.
14. 03. 2020 v 09:31Off-line FreudToldYou  (27/179/67)
My ale přeci víme, kdo kde byl a odkud přicestoval. Takže by to bylo: "dobrý den, vy jste byla minulý týden v itálii?". "Neee, to jsem nebyla já.." *b**g* *b**g* lhát se nemá a já bych věděl, že lhala. Opravdu není těžké dohledat, kdo kde byl, rozhodně to není těžší, než kohokoliv nutit do jakékoliv pomoci a nebo kohokoliv omezovat. Už teď se kvůli hrstce sebestředných ulhaných kurev musi deset miliónů lidí potýkat s nemocí z druhého konce světa, a my se k nim chováme jak k chudáčkům.
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
14. 03. 2020 v 09:51Off-line FreudToldYou  (27/179/67)
Hele, moji prarodiče (velmi energický pár, kterému by těch 70let nikdo netipl) byli minulý rok měsíc a půl v Číně a celou ji procestovali. I přestože tam byli minulý rok a je absolutně nereálná šance, že by mohli být přenášeči, na vyšetření si teď došli. Prevence, sebezáchova a ohleduplnost.
14. 03. 2020 v 10:20Off-line Invictus  (23/182/100)
Freude, dost mi připomínáš stylem vypravování P. K. D**ka.

Zpátky k tématu, máš statisíce studentů, jak zajistíš zaučení pro všechny? Kdo bude zaučovat? Kdo bude zodpovědný za jejich zdraví a za jejich chyby?
14. 03. 2020 v 11:46Off-line Artenkotorer  (36/180/84)
FreudToldYou: Komické. Tohle je jako by si hurvínek představoval válku. Jak? byli otevřený hranice. Podle operátora? 90% by se zbavily telefonu. Ti co nemaj předplacený karty by jsi pro změnu nebyly spojitelní s konkrétním členem rodiny. Tady nejsme totalitní čína.
14. 03. 2020 v 12:14Off-line Artenkotorer  (36/180/84)
Vjaceslav: no ono být zdravotníkem je poněkud těžší než si představuješ. Sakra skoro nikdo ani není schopnej udělat první pomoc v podobě pár základních kroků a tady se navrhuje ať je pošlem pomáhat doktorům. Dnes už ani sestru nejde dělat bez vejšky mám pocit. Prakticky střední toho oboru by šla v případě nouze jako je teď, ale ostatní obory?
14. 03. 2020 v 12:17Off-line Invictus  (23/182/100)
SkoroVoják: Ano, potřebuju aby někdo za mně byl zodpovědný protože nemám zkušenosti, zatímco ten, kdo je má mě musí hlídat, abych něco nezkazil.
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload