Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Jak najít gaye v malém městě?

15. 03. 2020 v 08:23Off-line Anonym
Ahoj
Jsem z malého města a byl by vrchol štěstí kdybych se mohl seznámit s někým právě tady.
Nemusel bych nikam zdlouhavě jezdi a není nic lepšího než večer zajít pár kroků od baráku na hezký večer.
100% to vím o třech, ale jeden je starej a tlustej další zase starej a ten mladej cca 20 let je k nakousnutí. Nemůžu ho vůbec ale vystopovat, je to syn jedné paní z letní brigády ale ani o ní nevím jak se jmenuje a na FB má nějakou svojí rádoby vtipnou přezdívku. Viděl jsem ho jen na fotkách na tom jejím FB a ségra mi řekla že je teplej ale víc se ptát nebudu jelikož o mě nic neví...
Máte nějaký super nápad jak o něm zjistit víc? Byl bych rád kdybych si tu našel kamaráda a časem i víc :)
15. 03. 2020 v 10:05Off-line cucpero  (22/179/70)
Zkus Grindr.
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
15. 03. 2020 v 10:44Off-line FreudToldYou  (27/179/67)
To radši zůstat sám, než se spokojit s tak malým výběrem. To akorát ukazuje, jak je dnešním lidem úplně jedno s kým skončí, hlavně že někoho mají, že jo? Jestli je takovej nebo makovej, na tom nesejde, hlavně že je taky teplej! :)
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 7  Nahlásit
15. 03. 2020 v 10:58Off-line vykurklada  (25/183/75)
Ten mladej už někoho má, pokud je k nakousnutí. Takže výběr máš jen z toho starého a tlustého.
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
15. 03. 2020 v 11:26Off-line Anonym
Vykurklada
No on k nakousnutí bude možná pro mě ale je to ten typ co se moc většinou nelíbí ale mě jo...
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
15. 03. 2020 v 11:49Off-line FreudToldYou  (27/179/67)
Kde jsi vzal, že někoho hledám, ty odborná kreaturo?
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 4  Nahlásit
15. 03. 2020 v 12:05Off-line honzak  (33/183/65)
Jestli teplej je, měl by tu být minimálně někdo, kdo to o něm ví, ne? Jinak doporučuju dvě věci: viděl si ho na fotkách, tak to je největší stopa :) Tím jde strávit hodně hodin :D Jinak bych se zaměřil na to malé město - nemůžeš prostě chodit na procházky a hledat ho? :D Třeba nějaký tajemný vzkazy někde nechávat :D Pak mu můžeš hrát na loutnu pod okny, romantický jako s***ě... dokud to nenahraješ na tiktok kvůli sledujícím, ale to dnešní generaci možná taky vzrušuje :D
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
15. 03. 2020 v 12:45Off-line i8051  (53/184/97)
 Vjaceslav  (37/180/70) NOVÉ
FreudToldYou: No tak hlavně že ty hledáš pana dokonalého, přitom sám nemáš co nabídnout :-)
-----------
Jojo. Od nekoho, kdo je ve 37 stale sam, spi v posteli s kolem a pendrekem a obrazi buzince s vidinou obstastneni, je tohle relevantni hodnoceni ;-)

Ale anonyme, zacni tim, ze nebudes anonym a nejak se prezentuj. Jako anonyma slidiciho po ostatnich si te nikdo nevsimne a pokud nahodou jo, nebudes jim jako utajena buzna vyhovovat. On totiz malokdo chce mit za partnera nekoho, kdo je utajenej a svuj vztah schovava ;-)
Souhlasím - 5   •  Nesouhlasím - 5  Nahlásit
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload