Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Partnerův kamarád

24. 03. 2020 v 11:28Off-line Anonym
Ahoj, poprosil bych o názor/radu (jestli by to bylo možné, prosím bez vtipkování). S partnerem jsme spolu dva roky (já 27 yo, on 21 yo), poslední rok spolu bydlíme, všechno je úžasné, všechno klape (vztah, sex etc.). Známe svoje rodiny, plánujeme budoucnost...Nicméně poslední dobou mi hodně vadí partnerovi virtuální kamarádi. Často si píše s jinými kluky (ne tady, vesměs FB či IG). Většinou jde o cizince (aktuálně si dopisuje s jedním Němcem) - rozebírají všechno možné, píšou si prakticky celé dny. Co měl jeden k snídani, jak prožívá současnou situaci, otázky na záliby, koníčky...jde o nezávaznou debatu, neřekl bych přímo flirtování. Ani nevím, proč mi to tolik vadí (možná zkušenost z minula - s ex jsme se rozešli právě proto, že jeden z těch nezávazných chatů skončil schůzkou a dalo by se říct nevěrou). Současný přítel je však ve všech ohledech úžasný, pozorný, milý...nicméně to, že mi vadí dopisování s jinými gayi, respektovat nechce a přes velká ujištění o důvěře tyto kontakty udržuje stále. Nějaké rady, jak se s tím smířit/tolerovat, nebo naopak byste to vy taky nesli špatně? Jakýkoliv názor uvítám. Díkes
24. 03. 2020 v 11:34Off-line rosju  (53/170/78)
Pokud si píšou celé dny,tak mu ve vašem vztahu něco chybí,ale to by ti nejlépe řekl on, tady asi ne. :)
24. 03. 2020 v 11:37Off-line Anonym
No měli jsme o tom diskuzi, prý nechybí nic, jde jen o rozšiřování obzorů, navazování nových přátelství apod. Pořád mě ujišťuje o tom, že city má jen pro mě a že jde čistě o kamarádské psaní. Ale těch zpráv proběhne denně desítky...chci se to naučit tolerovat, jenže nevím jak.
24. 03. 2020 v 11:43Off-line rosju  (53/170/78)
Záleží,jestli jak se cítíš ty,jestli si nepripadnes na druhé koleji
24. 03. 2020 v 11:45Off-line Anonym
Year old (věk). No to asi ne, neřekl bych na druhé koleji. V mé přítomnosti psaní omezuje, věnuje se primárně mi, ale jak jsme od sebe (když nejsem doma apod.), tak se intenzita psaní s těmi lidmi (konkrétně s tím jedním) velmi zvyšuje.
24. 03. 2020 v 11:47Off-line rosju  (53/170/78)
Když nejsi doma ? Tak buď rád, že si jen dopisuje :))
24. 03. 2020 v 11:49Off-line Anonym
Ale jo, dokonce mi chtěl ukazovat i tu konverzaci, jsou to vážně "nevinné" věty. Já mu věřím, že nehrozí žádná nevěra, na to ho znám dobře a hodnoty má nastavené jasně, jen mě zaráží prostě ta potřeba psát si s neznámými s takovou intenzitou.
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
24. 03. 2020 v 11:50Off-line rosju  (53/170/78)
Tak to zbytečně řešíš
Souhlasím - 8   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
24. 03. 2020 v 11:53Off-line Anonym
Asi jo. Chtěl bych to nechat plavat, ale vnitřně jsem z toho prostě trochu nesvůj. Díky každopádně rosju za Tvůj pohled.
24. 03. 2020 v 12:50Off-line Newbie123  (27/177/61)
Pokud je ti ty konverzace ochotný ukázat a pokud to v té přítomnosti značně omezuje, pak můžeš být rád. Bál bych se v případě, kdy by to zatajoval, nechtěl je ukázat a psal si s nimi raději, než-li by trávil čas s tebou :)

Nicméně jen bych dodal, že tvou obavu přesto chápu. Pokud druhého miluješ, tak je, podle mě, žárlivost přirozená věc, záleží ti na něm a nechceš o něj přijít. Jen si musíš dát pozor, aby se to pro protistranu nestalo až nepříjemné, nic se nemá přehánět.
24. 03. 2020 v 13:03Off-line Anonym
Děkuji Newbie123. Snažím se to tak taky brát. Jen mi vrtá hlavou, co může být tak zábavného na tom chatování. Jakou potřebu to naplňuje... :-)
24. 03. 2020 v 13:17Off-line onlip  (61/180/84)
Je to mladý kluk, máš před ním náskok 6 odžitých let. Dohání to nejméně kolizním způsobem. Čím víc ho budeš omezovat, tím dřív ho dotlačíš k tomu, co udělal ten předchozí. Omez v sobě potřebu ovládat ho, odplyne to samo. Ocení v tobě pevného partnera, ne překážku vlastního hledání.
Souhlasím - 7   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
24. 03. 2020 v 13:25Off-line Anonym
Onlip - tohle pomáhá, moc děkuji :-)
24. 03. 2020 v 16:02Off-line Popcorn  (26/-/-)
Jak píše Onlip - já mám totožnou situaci jenže jsem ten co by si rád pokecal, ale nemůže protože nesmím. Vnitřně mě to štve že nemám kvůli němu skoro žádné přátele a jediný následek je že v něm přestávám vidět budoucnost. V tvém případě nemáš ani důvod žárlit pokud si píše ještě k tomu s lidmi ze zahraničí.
24. 03. 2020 v 16:05Off-line rosju  (53/170/78)
Popcorn-tzn, že v pripade rozchodu budeš na to sám,to není dobře !
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
24. 03. 2020 v 20:59Off-line i8051  (53/184/97)
Ja probiram s kamosema taky, co jsem mel k snidani, aktualni situaci a dalsi p*****ny a nikdo to za nejaky flirtovani nebere, ba naopak je to znamka zdravyho vztahu, kde jste oba partneri a ne majetek, ze si duverujete. Ty potrebujes mit partnera porad pod kontrolou a uplne vsechno o nem vedet. Musis schvalovat jeho kamose a povolovat mu, s kym se smi stykat a psat si. Bez tebe nesmi nic. Beres ho proste jako tvuj majetek. Takze jsi anonyme takova ta zarliva stihacka, ktera i z nevinnyho psani s kamosem udela silene vaznej problem a ten vztah tim zevnitr totalne rozlozi a nasledne znici. Samozrejme nezapomene pak rikat, ze za to mohl ten druhej. Coz jsi napsal presne o svym ex, za vse mohl podle tebe on. A ne, nevtipkuju, tohle je znama buzni realita :-)
Souhlasím - 4   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
24. 03. 2020 v 23:21Off-line iglw  (48/172/77)
Neřeš to vůbec!
24. 03. 2020 v 23:59Off-line Peta80  (43/187/-)
Už jsem to tu psal v minulosti vícekrát (i když v poslední době ne), zkuste pochopit (oslovuji všechny podobně uvažující), že partnera si udržíte tak, že VY pro něj budete zajímavý, né tak, že mu ostatní lidi "zakážete"...
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
25. 03. 2020 v 00:18Off-line pear  (103/-/-)
Připomíná mi to dobu, kdy jsme jako malé děcka nechtěli pouštět někoho ke svým kamarádům, protože jsme se báli, že budou lepší než my a že nás naši kamarádi kvůli nim opustí.
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload