Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Oura Ring

08. 04. 2020 v 20:51Off-line Anonym
Ahoj, tenhle dotaz bude asi pro techničtější část, ale rozhodně žádným názorem nepohrdnu.
Vcelku delší dobou nade mnou visí otazník ohledně koupě Oura Ringu.
// Pro ty z vás, kteří neznají - https://ouraring.com/
Hádám se sám se sebou jestli je to zbytečnost nebo není. Viděl jsem i několik videí na youtube a přečetl desítky článků. Ale stále jsem na pochybách. Tak se chci zeptat vás co si o tom myslíte respektive jestli byste si ho koupili nebo ne...
Já vím, asi je to hloupý dotaz, ale už nemůžu přemýšlet o virusech a karanténách... pardon. :D
08. 04. 2020 v 23:06Off-line pindoir  (23/-/-)
Takova pitomost... Jen dalsi "chytra" kravina co ti nuti svuj rezim a to se povazuju za dost technickyho razu a moderni technologie me zajima ale tohle je fakt jen drahej kram, pokud neco takovyho nutne chces tak ti kup nejakej "chytrej" naramek nebo chytry hodinky (ano, ted uz bez uvozovek)-za stejnou cenu maji xkrat vic funkci.
08. 04. 2020 v 23:18Off-line Invictus  (23/182/100)
Mám pro tebe důležitou otazku. Potřebuješ to nutně k životu? Ano? Měření tepu je nepřesné na prstech, akcelerometr a gyroskop na prstech, k čemu? Chceš měřit zrychlení své ruky? Jsou to věci reálně na nic.
08. 04. 2020 v 23:51Off-line shiroReloded  (30/178/85)
Takže ty si chceš koupit prsten, který bude sledovat tvoje tělesné pochody 24 hodin denně a předávat je tvému telefonu... Hmm... A tu knihu 1984 od Orwella už jsi četl?
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
09. 04. 2020 v 00:42Off-line i8051  (53/184/97)
Takovy gyro nebo celej MEMS v prstenu je nahodou dobrej. Ten, kdo ma pristup ke cloudu, kam se to jiste sype, krasne odchyti zadavani pinu nebo rucni podpis ;-) a p***om takova blbost ...
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
09. 04. 2020 v 13:31Off-line Betonica  (39/191/93)
Za me ne. Uplne zbytecna vec. Jediny, co hodnotim kladne, je design. Na co potrebujes znat 24/7 svoji teplotu a tep? Reknu ti na co: Na nic. To jen PR oddeleni vali propagandy o tom, jak je to nezbytne. Jenze neni. Nikdy nebylo. Az se bude dit neco s tvym telem, bud si jistej, ze to poznas i bez tohoto a podobnych kramu.
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload