V čem spíte?
To musí bejt děsně nepohodlný
Souhlasím - 29 • Nesouhlasím - 1
Nahlásit
V obleku Batmana se zavěsim vzhůru nohama na nejvyšší věži v okolí. :)
Souhlasím - 18 • Nesouhlasím - 1
Nahlásit
Tvl 37 let a neumi to ani poradne napsat dotaz, natoz si ho najit v poradne, kde se to probiralo asi 10x :-)
https://www.nakluky.cz/poradna/hledat/?…
https://www.nakluky.cz/poradna/hledat/?…
Souhlasím - 3 • Nesouhlasím - 1
Nahlásit
Trenky nebo nahý
Souhlasím - 6 • Nesouhlasím - 2
Nahlásit
V trenkách. :sD celoročně. :sP
Souhlasím - 4 • Nesouhlasím
Nahlásit
Noční košile nebo nahý
Souhlasím - 1 • Nesouhlasím - 1
Nahlásit
Stále nahý, spí se tak krásně
Souhlasím - 4 • Nesouhlasím - 2
Nahlásit
Tanga, nebo úplně bez :)
Souhlasím - 2 • Nesouhlasím - 1
Nahlásit
Tanga NEEEEE!!!Stahují a potom bolí koule ráno i ocas se dobře v noci nepostaví,zdravotně závadné,MOC!!
Souhlasím - 4 • Nesouhlasím - 2
Nahlásit
Nahý nebo v trenkach
Souhlasím - 4 • Nesouhlasím - 1
Nahlásit
Ja teď spím nahej,jenom s rouškou. Je to žůžo.
Souhlasím • Nesouhlasím - 2
Nahlásit
Trenky... a tričko - tričko zásadne s potlačou zvieratka :D, v tangách by som nezaspal - mal by som asi po celý čas erekciu :D Aaa, môj úlet - spávam aj v pančuchách :D:D:D
Souhlasím - 1 • Nesouhlasím - 1
Nahlásit
Z duvodu enurezy plenkove kalhotky bohužel.....
Souhlasím - 1 • Nesouhlasím - 1
Nahlásit
Alebo z dôvodu fetišu :D ale to je v pohode, neškodná záľuba ;) Ech, musím si kúpiť tie tangá, ale určite nie na spanie :D
Souhlasím - 1 • Nesouhlasím
Nahlásit
Ahoj já nejraději spím v oteplovackach je to hrozně příjemné na těle
Souhlasím • Nesouhlasím - 3
Nahlásit
Ja nahaty protože tělo se uvolni.
Souhlasím - 1 • Nesouhlasím - 1
Nahlásit
Je to hrozně příjemné spát v oteplovackach oni i chladí na těle jsou příjemné na těle a hezky to klouže v nich
Souhlasím • Nesouhlasím - 1
Nahlásit
Já chodím spát do postele. Zatím jsem se ještě neproměnil v netopýra, abych se zavěšoval ze stropu.
Souhlasím - 1 • Nesouhlasím
Nahlásit
ShiroReloded (32/178/85) NOVÉ
Já chodím spát do postele. Zatím jsem se ještě neproměnil v netopýra, abych se zavěšoval ze stropu.
--------------------
Zabi tu svou d***lní a naprosto zbytečnou otázku myslel ale jinak. Ptal se, v čem spíme, nikoliv na čem spíme.
Já chodím spát do postele. Zatím jsem se ještě neproměnil v netopýra, abych se zavěšoval ze stropu.
--------------------
Zabi tu svou d***lní a naprosto zbytečnou otázku myslel ale jinak. Ptal se, v čem spíme, nikoliv na čem spíme.
Souhlasím - 1 • Nesouhlasím
Nahlásit
Záleží. Většinou nahý, někdy v jocksech, někdy v saunasuitu/pvc, nebo mám spacák z hrozně příjemného hladkého šustivého materiálu.
Souhlasím • Nesouhlasím - 2
Nahlásit
No Elviro, nevim nevim ... :-)
V češtině jsou správně obě varianty, ale významově se trochu liší:
„Spím v posteli.“ — běžnější a přirozené, znamená prostě, že ležíš a spíš v posteli
„Spím na posteli.“ — doslova „na povrchu postele“. Použije se spíš tehdy, když chceš zdůraznit, že nejsi pod peřinou nebo že ležíš třeba jen nahoře na ustlané posteli.
Příklady:
„Dítě už spí v posteli.“
„Po obědě jsem usnul na posteli v oblečení.“
V normální konverzaci se nejčastěji používá „spím v posteli“.
V češtině jsou správně obě varianty, ale významově se trochu liší:
„Spím v posteli.“ — běžnější a přirozené, znamená prostě, že ležíš a spíš v posteli
„Spím na posteli.“ — doslova „na povrchu postele“. Použije se spíš tehdy, když chceš zdůraznit, že nejsi pod peřinou nebo že ležíš třeba jen nahoře na ustlané posteli.
Příklady:
„Dítě už spí v posteli.“
„Po obědě jsem usnul na posteli v oblečení.“
V normální konverzaci se nejčastěji používá „spím v posteli“.
Souhlasím - 4 • Nesouhlasím
Nahlásit
Nejraději nahý. Vždy připraven a nikde nic netáhne, nestahuje, je to nejzdravější.
Souhlasím - 2 • Nesouhlasím - 2
Nahlásit
Jen v tričku. Bez spodního prádla. P**o pěkně na volno :)
Souhlasím - 4 • Nesouhlasím - 2
Nahlásit
Spím nahý, nebo v kalhotkách
Souhlasím - 1 • Nesouhlasím - 4
Nahlásit
Spíme nazí, můžeme se vzájemně držet za pindíky :-)
Souhlasím - 4 • Nesouhlasím - 1
Nahlásit
V čem spíte?
--------------------
V ubikaci :))
--------------------
V ubikaci :))
Souhlasím • Nesouhlasím - 5
Nahlásit
Nejlepší je spát nahý. Naprosté uvolnění.
Souhlasím - 6 • Nesouhlasím
Nahlásit
Tricko-trenky, nekdy jen trenky, nekdy jen tricko, podle pocasi
Souhlasím - 1 • Nesouhlasím
Nahlásit
Někdy v tangách a někdy v brazilkách kalhotky
Souhlasím - 1 • Nesouhlasím - 1
Nahlásit
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.





