Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

V čem spíte?

15. 04. 2020 v 19:01Off-line Zabi  (43/183/115)
Chci se zeptat čem chodíte spát.Já rád spím v tangách.
15. 04. 2020 v 19:10Off-line Fgjk  (23/195/90)
To musí bejt děsně nepohodlný
Souhlasím - 29   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
15. 04. 2020 v 19:35Off-line Peta80  (45/187/-)
V obleku Batmana se zavěsim vzhůru nohama na nejvyšší věži v okolí. :)
Souhlasím - 18   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
15. 04. 2020 v 19:50On-line Richard33  (47/185/76)
V posteli :)
15. 04. 2020 v 21:12Off-line i8051  (55/184/97)
Tvl 37 let a neumi to ani poradne napsat dotaz, natoz si ho najit v poradne, kde se to probiralo asi 10x :-)

https://www.nakluky.cz/poradna/hledat/?…
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
15. 04. 2020 v 22:43Off-line Jan_Christoph  (34/177/59)
Trenky nebo nahý
Souhlasím - 6   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
16. 04. 2020 v 02:08Off-line Dan03  (23/186/70)
Naked
16. 04. 2020 v 06:44Off-line ellvin  (25/183/81)
V trenkách. :sD celoročně. :sP
17. 04. 2020 v 12:17Off-line facesiting  (43/188/80)
Pyžamo
18. 04. 2020 v 17:07Off-line triskas  (68/181/104)
Noční košile nebo nahý
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
18. 04. 2020 v 17:12Off-line DjLuko1996  (29/175/-)
Na ostro
18. 04. 2020 v 21:11Off-line Juno  (70/175/75)
Stále nahý, spí se tak krásně
Souhlasím - 4   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
18. 04. 2020 v 21:21Off-line MartinekVonMaly  (22/-/-)
Tanga, nebo úplně bez :)
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
19. 04. 2020 v 01:50Off-line iglw  (50/172/77)
Tanga NEEEEE!!!Stahují a potom bolí koule ráno i ocas se dobře v noci nepostaví,zdravotně závadné,MOC!!
Souhlasím - 4   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
19. 04. 2020 v 13:03Off-line Canoe  (25/-/-)
Nahy :)
19. 04. 2020 v 13:09Off-line Kuliferda  (55/173/74)
Nahý nebo v trenkach
Souhlasím - 4   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
21. 04. 2020 v 09:10Off-line Riku  (66/176/110)
Ja teď spím nahej,jenom s rouškou. Je to žůžo.
21. 04. 2020 v 10:59Off-line Petrun  (26/176/70)
Zásadně nahej
03. 06. 2022 v 15:32Off-line jiran24  (34/183/79)
Nahej
Souhlasím - 5   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
03. 06. 2022 v 17:28Off-line MysiakPipo  (104/176/60)
Trenky... a tričko - tričko zásadne s potlačou zvieratka :D, v tangách by som nezaspal - mal by som asi po celý čas erekciu :D Aaa, môj úlet - spávam aj v pančuchách :D:D:D
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
05. 06. 2022 v 01:43Off-line dl-Tom  (24/178/56)
Z duvodu enurezy plenkove kalhotky bohužel.....
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
05. 06. 2022 v 01:47Off-line MysiakPipo  (104/176/60)
Alebo z dôvodu fetišu :D ale to je v pohode, neškodná záľuba ;) Ech, musím si kúpiť tie tangá, ale určite nie na spanie :D
24. 05. 2026 v 12:37On-line Tonda.Wet  (43/172/64)
Ahoj já nejraději spím v oteplovackach je to hrozně příjemné na těle
24. 05. 2026 v 15:25Off-line Rondo  (95/170/70)
Ja nahaty protože tělo se uvolni.
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
24. 05. 2026 v 15:28On-line Tonda.Wet  (43/172/64)
Je to hrozně příjemné spát v oteplovackach oni i chladí na těle jsou příjemné na těle a hezky to klouže v nich
24. 05. 2026 v 19:18Off-line ShiroReloded  (32/178/85)
Já chodím spát do postele. Zatím jsem se ještě neproměnil v netopýra, abych se zavěšoval ze stropu.
24. 05. 2026 v 19:20Off-line Ellvin  (25/183/81)
ShiroReloded (32/178/85) NOVÉ
Já chodím spát do postele. Zatím jsem se ještě neproměnil v netopýra, abych se zavěšoval ze stropu.
--------------------
Zabi tu svou d***lní a naprosto zbytečnou otázku myslel ale jinak. Ptal se, v čem spíme, nikoliv na čem spíme.
24. 05. 2026 v 19:20Off-line Tomasberoun  (31/185/120)
Záleží. Většinou nahý, někdy v jocksech, někdy v saunasuitu/pvc, nebo mám spacák z hrozně příjemného hladkého šustivého materiálu.
25. 05. 2026 v 11:28Off-line I8051  (55/184/97)
No Elviro, nevim nevim ... :-)

V češtině jsou správně obě varianty, ale významově se trochu liší:

„Spím v posteli.“ — běžnější a přirozené, znamená prostě, že ležíš a spíš v posteli

„Spím na posteli.“ — doslova „na povrchu postele“. Použije se spíš tehdy, když chceš zdůraznit, že nejsi pod peřinou nebo že ležíš třeba jen nahoře na ustlané posteli.

Příklady:
„Dítě už spí v posteli.“
„Po obědě jsem usnul na posteli v oblečení.“

V normální konverzaci se nejčastěji používá „spím v posteli“.
25. 05. 2026 v 16:23Off-line Kliniksub  (49/185/85)
Nejraději nahý. Vždy připraven a nikde nic netáhne, nestahuje, je to nejzdravější.
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
25. 05. 2026 v 19:26Off-line PavelKalvoda  (58/186/80)
V posteli :-P
25. 05. 2026 v 22:24Off-line Altec  (39/183/69)
Jen v tričku. Bez spodního prádla. P**o pěkně na volno :)
Souhlasím - 4   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
29. 05. 2026 v 07:15Off-line Mirda123  (28/194/110)
Spím nahý, nebo v kalhotkách
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 4  Nahlásit
29. 05. 2026 v 19:32Off-line Zvedavko  (46/175/85)
Spíme nazí, můžeme se vzájemně držet za pindíky :-)
Souhlasím - 4   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
29. 05. 2026 v 21:30Off-line Power  (25/180/65)
V čem spíte?
--------------------

V ubikaci :))
31. 05. 2026 v 01:17Off-line Fiilipino  (43/185/85)
Nejlepší je spát nahý. Naprosté uvolnění.
31. 05. 2026 v 15:02On-line Charlie_Nick  (34/183/87)
Tricko-trenky, nekdy jen trenky, nekdy jen tricko, podle pocasi
31. 05. 2026 v 19:50Off-line Dp33  (42/162/54)
Někdy v tangách a někdy v brazilkách kalhotky
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
31. 05. 2026 v 20:04Off-line Blue32333  (24/190/87)
Tričko a boxerky
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Webové stránky NaKluky.cz pro Vás tvoříme s láskou © 2011–2026 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload