Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Nouzový stav - jak to zvládáte vy?

16. 04. 2020 v 19:19Off-line Lukrecius.01  (54/172/78)
Takže můj limit, než mi dnes začalo definitivně hrabat z nouzového stavu a celkové okolní utlumenosti, je přesně měsíc. Jak s tím bojujete vy?
16. 04. 2020 v 19:23Off-line Lukrecius.01  (54/172/78)
Frédo, to je mi jasné, jen jsem to chtěl ohlásit oficiálně, abych nebyl příslušnými úřady náležitě popotahován a aby nebylo pochyb.
16. 04. 2020 v 19:31Off-line Lukino_Luk  (37/180/75)
Roušky, ty už dlouho nosit nevydržím. :-P
16. 04. 2020 v 19:32Off-line Peta80  (45/187/-)
Děti, vy byste nemohli dělat astronauty. :)
16. 04. 2020 v 19:32Off-line Lukino_Luk  (37/180/75)
Ti nemají roušky. :-P
16. 04. 2020 v 19:34Off-line Peta80  (45/187/-)
Ale maj skafandry. :) A na ISS jsou izolovaný třeba měsíce...
16. 04. 2020 v 19:35Off-line Lukino_Luk  (37/180/75)
Ve skafandru mají kvalitnější kyslík než třeba takoví Ostraváci. :-P
16. 04. 2020 v 19:37Off-line rosju  (55/170/78)
Chodím do práce a nesnáším roušky :)
16. 04. 2020 v 19:38Off-line Peta80  (45/187/-)
Lukíno, když by ti začal vzduch ve skafandru docházet, tak bys dal nevím co za ten ostravskej...
16. 04. 2020 v 19:39Off-line Peta80  (45/187/-)
Nj, eSTéVé, krátery tam maj fšude kulatý, co? :)
16. 04. 2020 v 19:45Off-line Lukino_Luk  (37/180/75)
Tak jsme zjistili, že ve vesmíru by to bylo horší se skafandrem než na zemi s rouškou a že na měsíci bysme nemohli udělat hovno v rohu. Dobrý vědět. Tyto informace se budou jistě někoho týkat. :-P
16. 04. 2020 v 19:46Off-line Peta80  (45/187/-)
Správně Lukíno, předpovídám ti, že ti jednou tyto informace zachrání život. :D
16. 04. 2020 v 19:49Off-line werex  (33/-/-)
Nejvíc mi vadí to, co Prymula a ostatní mocipáni ne a ne zrušit - totiž vnucené nošení roušky. Ochrana s rouškou je nulová a zdravotní rizika vysoká. Nechtěl bych vidět ty bakteriální analýzy roušek po celodenním nošení. Schválně kdo z vás vyváří každý den svoje roušky a mění po hodině nošení?
Pro nás aktivní sportovce je nošení roušky utrpení.
Ostatní nápady hlav pomazaných se mě nijak nedotkly - zavřené obchody a OC, restaurace stejně jsem tam nechodil. Možná zavřené bazény a posilovny jsou problém.
Dnes jsem četl nějakého hygienika, jak tvrdí, že koronavir byl v ČR už v prosinci minulého roku, jen se o tom nevědělo a 25% populace už ho měla nebo má. Takže celá ta hysterie ,udávání a buzerace je naprosto mimo mísu.
Ale proč neudělat život obyčejným lidem hnusnější že?
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
16. 04. 2020 v 20:19Off-line Lukino_Luk  (37/180/75)
Kromě výše zmíněného, tak od té doby co jsem začal nosit roušku, jsem unavený, bolí mě hlava a celková fyzická i psychická kondice šla rapidně dolu. Takže mi to nehezky zesláblou imunitu. Takže asi velmi brzo nasrat a tu roušku si nasadím jedině tak, jak to už i v posledních dnech vidím u jiných. "Nenápadně" ji mají (s)ztaženou pod nosem a zakrývá jim jen pusu. :-P
16. 04. 2020 v 20:28Off-line Peta80  (45/187/-)
Pořiď si hazmat oblek a nebudeš muset nosit roušku... nebo ten skafandr. :D
16. 04. 2020 v 22:04Off-line Riku  (66/176/110)
Uplně nejlepší je nosit roušku,když děláš černé řemeslo. Po 4 hodinách ta rouška je zaprasená jak sviňa. Je to úplně skvělé. Vypadá to,že se stanu dobrovolně nezáměstnaným.
16. 04. 2020 v 22:46Off-line Riku  (66/176/110)
Uhlí jsem v práci ještě neskládal a černé řemeslo je u nás strojařské řemeslo a rouška mě ještě neschořela i když občas s ní svářim.
17. 04. 2020 v 03:05Off-line ppavel24  (37/175/80)
Někdy od února se nejdřív musím vyhýbat lidem kvůli nachlazení, teď kvůli SARS 2, takže pořád práce z domu, venku plno Fuj lidí a rouška taková, že se v ní mlží brýle a chrání tak napůl. O tom, že kvůli nucené izolaci jsem ani nemohl začít běhat (a tudíž shodit nějaké kila) nemluvě.

Přijde mi, že i ti vězni mají větší svobodu.
17. 04. 2020 v 06:47Off-line werex  (33/-/-)
Teploty jdou nahoru , v ČR budou takhle brzo vypadat všichni:D

https://twitter.com/…7856/photo/1
17. 04. 2020 v 09:06Off-line iglw  (50/172/77)
Je samozřejmě lepší,když je možno jít na zahradu u domu,či vyjet na chatu,než sedět jen v bytech,panelácích, a hlavně,když nejbližší jsou zdrávi a máte prachy,bez nich je to na prd!Vše mám dosti,naštěstí,myslel jsem a myslím dopředu!
17. 04. 2020 v 11:53Off-line facesiting  (43/188/80)
My to zvládáme docela dobře a klidně. mám brigádu u tchyně ve fabrice a tam budu do konce srpna a pak se vrátím do školy. mladí se trochu věnují na baráku a na chalupě
17. 04. 2020 v 13:43On-line i8051  (55/184/97)
No ja zatim nic nouzovyho nepocituju, prace a sexu je habakuk, rohlik jezdi a netflix bezi ... jen zacinam mit abstak more, ale do cervna vydrzim a pak dame sluzebku :-)
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Webové stránky NaKluky.cz pro Vás tvoříme s láskou © 2011–2026 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload